ثبت نام رایگان است !!
برای ثبت نام کافیست عدد 111 را به شماره 50002060 ارسال کنید .
برای ثبت درخواست تماس عدد 105 را به شماره 50002060 ارسال کنید .

بررسی کاربرد پیامک تبلیغاتی برای مشاغل مختلف

بررسی کاربرد پیامک تبلیغاتی برای مشاغل مختلف
بررسی کاربرد پیامک تبلیغاتی برای مشاغل مختلف
  • نویسنده : پیام رسان
  • دیدگاه : 0
  • بازدید : 6149
  • دسته بندی : حفظ مشتری

یکی از اصلی ترین ارکان پابرجا ماندن مشاغل در بازار رقابت تبلیغات است. در میان روش های تبلیغاتی استفاده از پنل پیامک همواره جایگاه و اهمیت خاصی داشته و همین موضوع سبب ایجاد رقابت در ارسال پیامک تبلیغاتی مشاغل گردیده است. بنابر آمار اعلام شده از طرف سازمان مخابرات، حدود 98% پیامک های تبلیغاتی توسط گیرنده ها خوانده می شوند. شاید در نگاه اول این آمار تنها عددی بزرگ باشد اما اگر به صورت مقایسه ای نگاه کنیم، هیچ یک از روش های تبلیغاتی دارای این میزان بازخورد نیستند.

بازدهی بالای پیامک تبلیغاتی در قیاس با هزینه ی خرید سامانه پیامکی، باعث شده تا علاقه ی کسب و کارها برای استفاده از این روش تبلیغاتی روز به روز افزایش یابد. اما سؤالی برای مدیران مشاغل وجود دارد که آیا بازدهی پیامک تبلیغاتی برای همه ی مشاغل به همین میزان است؟ برای پاسخ به این پرسش در ادامه کاربرد سامانه پیامکی را به تفکیک مشاغل بزرگ و کوچک بررسی خواهیم کرد.

قدرت پنل پیامک را دست کم نگیرید

به طور کلی هر روش تبلیغاتی که برای کسب و کار خود در نظر بگیرید تنها با انسجام و استمرار به نتیجه خواهد رسید. ارسال پیامک نیز نیازمند صبر و حوصله و همچنین یک استراتژی اصولی برای نگارش محتوا و مسیر تبلیغات است. امکانات مختلف و انواع روش های ارسال موجود در پنل پیامک بستر بسیار مناسبی برای تبلیغات را فراهم کرده است که استفاده از این امکانات به همراه یک استراتژی مناسب و متن پیامک تبلیغاتی خلاقانه برای همه ی مشاغل مؤثرترین روش تبلیغات خواهد بود.

پیامک تبلیغاتی برای مشاغل کوچک

اگر شما صاحب یک کسب و کار نوپا و تازه تأسیس هستید که مشتریان کمی دارد، می توانید با ارسال اس ام اس از طریق پنل پیامک گام مناسبی در جهت معرفی و جذب مشتریان جدید بردارید. همانطور که گفتیم هزینه ی پایین اس ام اس تبلیغاتی باعث می شود بهترین گزینه ی پیش روی این دسته از کسب و کارها سامانه پیامکی باشد.

معمولاً مشاغل کوچک بودجه ی محدودی برای تبلیغات دارند، پنل اس ام اس علاوه بر هزینه ی پایین، با قابلیت کنترل کامل روی زمانبندی تبلیغات و تعداد مخاطبان، این شرایط را برای کاربر فراهم می کند تا بتواند در هر لحظه با توجه به میزان بودجه ی خود ارسال پیامک انجام دهد. اما برای مثال برای رزرو بیلبورد تبلیغاتی شما باید مبلغ ثابتی را ماهیانه پرداخت کنید حتی اگر شما برای یک هفته نیاز به تبلیغات داشته باشید. همچنین هزینه ی بیلبورد تبلیغاتی ثابت است و تعداد مخاطبان تفاوتی در هزینه ی این روش تبلیغاتی ایجاد نخواهد کرد.

کاربرد ارسال پیامک برای مشاغل بزرگ

گاهاً این طرز فکر وجود دارد که هرچه ابعاد یک کسب و کار بیشتر باشد، باید تبلیغات بزرگتری هم انجام دهد. ارزان بودن استفاده از پنل پیامک در مقایسه با سایر روش های تبلیغاتی به این معنی نیست که نمی توان از این طریق تبلیغات در مقیاس بزرگ انجام داد. بلکه برعکس تصور عموم، اس ام اس تبلیغاتی با داشتن تعداد وسیعی از مخاطبان از اقشار و سنین مختلف جامعه، بزرگترین جامعه ی هدف را در میان روش های تبلیغاتی دارد.

پیامک تبلیغاتی کسب و کارهای بزرگ و وسیع، باید به مراتب بیشتر از کسب و کارهای دیگر، خلاقانه تر و به اقشار بیشتری ارسال گردد. درواقع هرچی وسعت یک کسب و کار بیشتر باشد، برای دریافت نتیجه ی بهتر باید دفعات و تعداد بیشتری ارسال پیامک انجام دهد. کاملاً واضح است که وقتی کسب و کار شما برای 100,000 نفر شناخته شده باشد، ارسال اس ام اس به 10,000 نفر بازخورد مناسبی به همراه نخواهد داشت.

یک کلام، ختم کلام

اگر معیار سنجش یک روش تبلیغاتی خوب را میزان بازدهی در مقیاس هزینه بدانیم، قطعاً راهی بهتر از ارسال پیامک تبلیغاتی پیش رو نخواهیم داشت. اگر شما نیز صاحب کسب و کاری هستید و نیاز به یک روش تبلیغات کم هزینه و مؤثر را دارید، همین حالا از طریق لینک زیر اقدام به ثبت نام رایگان در سامانه پیامکی کنید تا کارشناسان ما جهت ارائه مشاوره بازاریابی و تبلیغات در اسرع وقت با شما تماس حاصل نمایند.

نظر و هرگونه سوالی را با ما در بخش نظرات به اشتراک بگذارید

در کمتر از 30 ثانیه ، رایگان ثبت نام کنید !
قبلا عضو شدم
درخواست شما با موفقیت ثبت گردید !
متاسفانه خطایی رخ داده ، دوباره امتحان کنید !
پیام رسان 7 روز هفته پاسخگوی شما میباشد !

تیم پشتیبانی پیام رسان ، آماده مشاوره تبلیغاتی و رفع مشکلات و پاسخگو به سوالات شما هستند .

نگین پارسامهر بیتا فرهمند مصطفی امیری محسن حسامی فر
بیتا فرهمند

سلام . من بیتا فرهمند هستم کارشناس سامانه .
سوالات احتمالی خودتون رو میتونین از بخش زیر پیدا کنید ، در غیر اینصورت دکمه شروع چت را کلیک نمایید .

پنل اقتصادی و پنل های ستاره دار از نظر کیفیت ارسال و خدمات ارائه شده یکی هستند.
سامانه اقتصادی در یک فرصت ویژه رایگان شده و قیمت هر پیامک در کمترین میزان خرید، 178 ریال میباشد.
تعرفه یک ستاره با پرداخت 50000 تومن هزینه اولیه، قیمت هر پیامک در کمترین میزان خرید 168ریال محاسبه میشه. که البته در این دو تعرفه (اقتصادی و تک ستاره) با افزایش میزان خرید، نرخ واحد پیامک هم کاهش پیدا میکنه .
و در نهایت تعرفه دوستاره با تخفیف 50 درصدی و پرداخت هزینه اولیه 99000 تومان، قیمت هر پیامک در هر رنجی که خرید کنین به 148ریال میرسه.

سامانه ارسال پیامک تبلیغاتی برای سراسر کشور فعال بوده و تنها با دسترسی به وب و اینترنت برای دسترسی به ارسال الزامیه و موقعیت مکانی شما تاثیری نداره

شماره همراه ثبت نامی تنها جهت تائید احراز هویت و دریافت کد فعالسازی ست والزامی نداره که شماره همراه به نام خودتون باشه ،در صورتی که خط همراه اول ندارین می تونین از شماره ی دوستان یا آشنایانی که بهشون اعتماد دارین، استفاده کنین.
فقط در نظر داشته باشین خط مورد نظرتون باید در دسترس باشه، چون کد فعالسازی به خط همراه اول ارسال می شه و شما باید برای ادامه ی ثبت نامتون به این کد دسترسی داشته باشین.

بعد از ثبت نام برای هر کاربر یه خط تبلیغاتی با سرشماره ی5000 جهت ارسال پیامک فعال میشه و اگه نیاز به دریافت پیامک ندارین الزامی برای خط اختصاصی وجود نداره

شروع چت آنلاین