ثبت نام رایگان است !!
برای ثبت نام کافیست عدد 111 را به شماره 50002060 ارسال کنید .
برای ثبت درخواست تماس عدد 105 را به شماره 50002060 ارسال کنید .

ارسال پیامک با متن مخصوص به هر شماره

ارسال پیامک با متن مخصوص به هر شماره
ارسال پیامک با متن مخصوص به هر شماره

گاهاً کاربران سامانه پیامکی به دلایل مختلف نیاز پیدا می کنند تا پیامک های مختلفی را یک جا ارسال کنند. درواقع کاربر ارسال اس ام اس خود را با متن های متفاوت برای هر شخص انجام خواهد داد. اما آیا در این شرایط باید به هر مخاطب اس ام اس جداگانه ای فرستاد؟ جواب منفی است. سامانه پیامکی پیام رسان قابلیتی را برای کاربران در نظر گرفته تا از طریق آن بتوانند این نوع ارسال ها را هم به صورت یکجا انجام دهند.

ارسال پیامک متناظر

راهکاری که در سامانه برای ارسال متن های متفاوت به گیرنده های مختلف در نظر گرفته شده، تحت عنوان ارسال متناظر شناخته می شود. در این حالت کاربر می تواند به جای این که به صورت تکی تکی اقدام به متن های متفاوت کند، به صورت گروهی و یا انبوه این ارسال ها را انجام دهد و در زمان و حتی هزینه صرفه جویی کند.

در چه زمان هایی باید از ارسال متناظر استفاده کرد؟

هر کسب و کاری بسته به نیاز خود می تواند استفاده های مختلفی از سامانه پیامکی داشته باشد. اما ارسال پیامک متناظر شاید جز قابلیت هایی است که تقریباً همه ی مشاغل از آن برای ارتباط با مشتریان، اطلاع رسانی و حتی ارتباط با تیم های کاری خود استفاده می کنند. برای درک بهتر، در ادامه مهم ترین کاربرد های ارسال پیامک متناظر را بررسی خواهیم کرد.

اطلاع رسانی به مشتریان خاص

بعضی از اطلاع رسانی هایی که از طریق ارسال پیامک صورت می گیرد، جنبه ی عمومی دارد. اما در مقابل عده ی دیگر مخاطب های خاص دارند. برای مثال شما لیستی از بدهکاران را به صورت فایل اکسل از نرم افزار حسابداری خود تهیه کرده اید و می خواهید تاریخ تسویه ی آن ها را به همان تفکیک نرم افزارتان از طریق سامانه پیامکی ارسال کنید. ارسال متناظر به شما این امکان را می دهد تا بتوانید ارسال ها را به از روی لیست اکسل انجام دهید.

ارتباط با کارکنان و تیم های کاری مختلف

یکی از پل های ارتباطی بین شرکت ها و سازمان ها با کارکنان ارسال پیامک است. گاهاً شرکت ها برای اطلاع دادن شیفت های کاری، واگذری مسئولیت ها و یا ارسال اطلاعیه خاص به پرسنل خود باید متن های مختلفی را به عده ی زیادی ارسال کنند. در این شرایط هم ارسال پیامک متناظر به آن ها این قابلیت را می دهد تا با آماده کردن لیست اکسل از ارسال های روزانه ی خود، با صرف کمترین زمان و هزینه، این موضوعات را به اطلاع پرسنل خود برسانند.

فیلم آموزشی ارسال پیامک با متن مخصوص به هر شماره

نظر و هرگونه سوالی را با ما در بخش نظرات به اشتراک بگذارید

در کمتر از 30 ثانیه ، رایگان ثبت نام کنید !
قبلا عضو شدم
درخواست شما با موفقیت ثبت گردید !
متاسفانه خطایی رخ داده ، دوباره امتحان کنید !
پیام رسان 7 روز هفته پاسخگوی شما میباشد !

تیم پشتیبانی پیام رسان ، آماده مشاوره تبلیغاتی و رفع مشکلات و پاسخگو به سوالات شما هستند .