ثبت نام رایگان است !!
برای ثبت نام کافیست عدد 111 را به شماره 50002060 ارسال کنید .
برای ثبت درخواست تماس عدد 105 را به شماره 50002060 ارسال کنید .
هرآنچه که باید درباره ی پنل اس ام اس بدانید
هرآنچه که باید درباره ی پنل اس ام اس بدانید

در میان روش های مختلف موجود برای تبلیغات گسترده با مخاطبان زیاد، پنل اس ام اس به دلیل سهولت استفاده، هزینه ی منطقی و بازدهی مناسب، کاربران زیادی را برای خود به دست آورده است. شاید یکی از دلایلی که باعث استفاده ی روز افزون این شیوه ی تبلیغاتی می شود، امکان ارتباط با همه ی مخاطبان به صورت یکجا است. به این معنی که در روش های تبلیغاتی دیگر به دلیل عدم وجود فیلترهای مختلف، مانند سن و جنسیت و شغل برای انتخاب مخاطبان و همچنین عدم کنترل روی زمان تبلیغات، مسلماً تمام بیننده های تبلیغات شما، مخاطبان شما نخواهند بود. به همین دلیل امروز به معرفی پنل پیامک و تمامی نکاتی مربوط به آن و همچنین قابلیت هایی که در آن برای افزایش بازدهی تبلیغات در نظر گرفته شده خواهیم پرداخت.

پنل پیامک چیست؟

اگر از پنل پیامک به عنوان یک ابزار تبلیغاتی نام ببریم، پس مانند دیگر ابزارها برای این که بتوانیم بهره ی بیشتری از آن ببریم، به یک شناخت نسبی نیاز داریم. پنل پیامک یک ابزار اینترنتی است که به شما اجازه می دهد تا در کوتاه ترین زمان و با صرف کمترین هزینه با مخاطبان خود در ارتباط باشید، آن ها را مدیریت کنید و برای آن ها پیامک تبلیغاتی بفرستید. حال مخاطبان شما می توانند یک نفر باشد، مشتریان شما باشند، همکاران شما باشند و یا تعداد انبوهی از مردم یک یا چند شهر و استان باشند، فرقی نمی کند. شما می توانید از طریق ارسال پیامک به راحتی با آن ها ارتباط برقرار کنید. حال می خواهیم به بررسی کاربردهای این سامانه و مزایای آن در مقایسه با دیگر روش های تبلیغاتی بپردازیم.

قابلیت تفکیک مخاطبان

شاید مهم ترین وجه تمایز پنل اس ام اس در مقایسه با دیگر روش های تبلیغاتی موجود، امکان انتخاب مخاطبان بر اساس فیلترهای مختلف در هربار ارسال باشد. قابلیت هایی در سامانه نظیر ارسال منطقه ای، ارسال به مشاغل و اصناف و ارسال پیامک به تفکیک سن و جنسیت و … برای کاربران در نظر گرفته شده که از طریق آن ها می توانند ارسال های خود را مدیریت و مخاطبان خود را به درستی تفکیک کنند. با یک بررسی کوچک خواهیم فهمید که چنین موضوعی در دیگر روش های تبلیغاتی امکان پذیر نیست. تفکیک مخاطبان هنگام ارسال اس ام اس تبلیغاتی باعث افزایش تأثیرگذاری آن و در نتیجه یک تبلیغات موفق و کارآمد خواهد شد.

تبلیغات با هزینه ی منطقی

اگر روش های مختلف را برای تبلیغات مورد ارزیابی و بررسی قرارداده باشید، حتماً دریافته اید که در هیچ روش تبلیغاتی شما نمی توانید هزینه ی تبلیغات را دقیقاً به تعداد مخاطبان خود بپردازید. شاید در برخی روش ها مانند تبلیغات تلویزیونی تعداد مخاطب به صورت کلی و بر حسب میزان بازدید در نظر گرفته شود، اما تمام افرادی که تبلیغات شما را می بینند مخاطب شما نخواهند بود. پنل پیام کوتاه این شرایط را فراهم کرده تا بتوانید رابطه ی منطقی بین ابعاد تبلیغات و هزینه ی خود برقرار کنید. همچنین هزینه ی پایین امکان تبلیغات مستمر را برای شما فراهم کرد که خود این موضوع نیز پایه و اساس افزایش تأثیرگذاری تبلیغات خواهد بود.

برقرار کردن ارتباط نزدیک و ایجاد صمیمیت با مخاطب

آیا می دانستید در پنل پیامک شما می توانید متن تبلیغات خود را بر اساس مخاطبان مختلف تفکیک کرده و از طریق ارسال اختصاصی و یا ارسال پیامک متناظر، به مشتریان خود ارتباط نزدیک تری برقرار کنید؟ قابلیت هایی مانند ارسال تکی و گروهی نیز در سامانه وجود دارد که امکان اختصاصی کردن یک ارسال را فراهم می کنند. این ارسال ها همانطور که از اسم آن ها پیدا است نه تنها برای شما اختصاصی است، بلکه بدون تردید احساس خاص بودن و تمایز را برای مخاطبانتان ایجاد می کند. یکی از نتایج این روش تبلیغاتی، به غیر از بازدهی زیاد، ایجاد حس وفاداری در مخاطبان و مشتریان شما است.

نظر و هرگونه سوالی را با ما در بخش نظرات به اشتراک بگذارید

در کمتر از 30 ثانیه ، رایگان ثبت نام کنید !
قبلا عضو شدم
درخواست شما با موفقیت ثبت گردید !
متاسفانه خطایی رخ داده ، دوباره امتحان کنید !
پیام رسان 7 روز هفته پاسخگوی شما میباشد !

تیم پشتیبانی پیام رسان ، آماده مشاوره تبلیغاتی و رفع مشکلات و پاسخگو به سوالات شما هستند .

سارا توسلی شیما سخاوتی نیکان امینی محسن حسامی فر
شیما سخاوتی

سلام . من شیما سخاوتی هستم کارشناس سامانه .
سوالات احتمالی خودتون رو میتونین از بخش زیر پیدا کنید ، در غیر اینصورت دکمه شروع چت را کلیک نمایید .

پنل اقتصادی و پنل های ستاره دار از نظر کیفیت ارسال و خدمات ارائه شده یکی هستند.
سامانه اقتصادی در یک فرصت ویژه رایگان شده و قیمت هر پیامک در کمترین میزان خرید، 178 ریال میباشد.
تعرفه یک ستاره با پرداخت 50000 تومن هزینه اولیه، قیمت هر پیامک در کمترین میزان خرید 168ریال محاسبه میشه. که البته در این دو تعرفه (اقتصادی و تک ستاره) با افزایش میزان خرید، نرخ واحد پیامک هم کاهش پیدا میکنه .
و در نهایت تعرفه دوستاره با تخفیف 50 درصدی و پرداخت هزینه اولیه 99000 تومان، قیمت هر پیامک در هر رنجی که خرید کنین به 148ریال میرسه.

سامانه ارسال پیامک تبلیغاتی برای سراسر کشور فعال بوده و تنها با دسترسی به وب و اینترنت برای دسترسی به ارسال الزامیه و موقعیت مکانی شما تاثیری نداره

شماره همراه ثبت نامی تنها جهت تائید احراز هویت و دریافت کد فعالسازی ست والزامی نداره که شماره همراه به نام خودتون باشه ،در صورتی که خط همراه اول ندارین می تونین از شماره ی دوستان یا آشنایانی که بهشون اعتماد دارین، استفاده کنین.
فقط در نظر داشته باشین خط مورد نظرتون باید در دسترس باشه، چون کد فعالسازی به خط همراه اول ارسال می شه و شما باید برای ادامه ی ثبت نامتون به این کد دسترسی داشته باشین.

بعد از ثبت نام برای هر کاربر یه خط تبلیغاتی با سرشماره ی5000 جهت ارسال پیامک فعال میشه و اگه نیاز به دریافت پیامک ندارین الزامی برای خط اختصاصی وجود نداره

شروع چت آنلاین