ثبت نام رایگان است !!
برای ثبت نام کافیست عدد 111 را به شماره 50002060 ارسال کنید .
برای ثبت درخواست تماس عدد 105 را به شماره 50002060 ارسال کنید .

آموزش ارسال پیامک گروهی در سامانه پیام رسان + فیلم آموزشی

آموزش ارسال پیامک گروهی در سامانه پیام رسان + فیلم آموزشی
آموزش ارسال پیامک گروهی در سامانه پیام رسان + فیلم آموزشی

یکی از امکاناتی که سامانه ارسال پیامک پیام رسان برای کاربران خود در نظر گرفته، ارسال گروهی است. کاربر سامانه می تواند شماره هایی را در دفترچه تلفن پنل خود ذخیره کند. ارسال پیامک گروهی درواقع ارسال به آن دسته از مخاطب هایی است که شماره تلفن آنها از پیش در دفترچه تلفن کاربر ذخیره شده باشد.

نحوه ی استفاده از ارسال گروهی

برای استفاده از این قابلیت، پس از ورود به پنل، از سربرگ ارسال تکی و گروهی، ارسال گروهی را انتخاب می کنیم. در ابتدا با انتخاب یک شماره از لیست شماره های اختصاصی، نوشتن متن پیامک و اعمال تنظیمات مربوط به زمانبندی ارسال پیامک، تنظیمات اولیه را انجام می دهیم. سپس مخاطبان خود را به تفکیک گروه هایی که از پیش در دفترچه تلفن خود ذخیره کرده اید، از قسمت انتخاب از دفترچه تلفن، انتخاب می کنیم. همچنین می توانیم در صورتی که می خواهیم به لیستی از شماره هایی که در دست داریم ارسال پیامک داشته باشیم، در قسمت بعدی (وارد نمودن شماره) شماره های مد نظر خود را وارد کرده و در نهایت با اتمام مراحل ارسال، سفارش ارسال گروهی خود را تأیید نهایی کنیم تا متن مورد نظر با توجه به تنظیماتی که اعمال کردیم ارسال شود.

کاربرد ارسال گروهی پیامک

بسیاری از کاربران پنل پیامکی، به غیر از استفاده ای که از پنل به منظور ارسال انبوه پیامک تبلیغاتی دارند، نیازهای دیگری مانند اطلاع رسانی و همچنین ارسال به گروه خاصی از مخاطبان را نیز دارند. برای مثال فرض کنید یک شرکت 4 بخش کاری داشته باشد، در این صورت می تواند شماره ی کارمندان خود را به تفکیک بخش های کاری ذخیره کرده و به هر گروه پیامک های خود را به راحتی ارسال کند. همچنین اگر بخواهد به همه ی کارمندان نیز پیامک ارسال کند، می تواند با انتخاب هر 4 گروه، ارسالی کلی داشته باشد.

فیلم آموزش ارسال پیامک گروهی در سامانه پیام رسان

برای مشاوره های تخصصی بیشتر می توانید از طریق شماره های ذیل با همکاران ما در تماس باشید:

35102000 011 (خط ویژه – 10 خط)

نظر و هرگونه سوالی را با ما در بخش نظرات به اشتراک بگذارید

در کمتر از 30 ثانیه ، رایگان ثبت نام کنید !
قبلا عضو شدم
درخواست شما با موفقیت ثبت گردید !
متاسفانه خطایی رخ داده ، دوباره امتحان کنید !
پیام رسان 7 روز هفته پاسخگوی شما میباشد !

تیم پشتیبانی پیام رسان ، آماده مشاوره تبلیغاتی و رفع مشکلات و پاسخگو به سوالات شما هستند .