ثبت نام رایگان است !!
برای ثبت نام کافیست عدد 111 را به شماره 50002060 ارسال کنید .
برای ثبت درخواست تماس عدد 105 را به شماره 50002060 ارسال کنید .

آموزش ارسال پیامک به مشاغل و اصناف در سامانه پیام رسان + فیلم آموزشی

آموزش ارسال پیامک به مشاغل و اصناف در سامانه پیام رسان + فیلم آموزشی
آموزش ارسال پیامک به مشاغل و اصناف در سامانه پیام رسان + فیلم آموزشی

یکی از راه های افزایش تأثیرگذاری تبلیغات پیامکی، اختصاص محتوای خاص برای ارسال پیامک به گروه های مختلف مخاطبان می باشد. درواقع به این معنی که برای هر قشر از مخاطبان، محتوای متناسب با نیاز و تأثیرگذار برای همان دسته را ارسال کرد. یکی از راه هایی که سامانه ارسال پیامک پیام رسان برای کاربران خود در نظر گرفته، تفکیک مخاطبان بر اساس مشاغل و اصناف است. در ادامه به نحوه ی استفاده ی ارسال پیامک به مشاغل و اصناف و کاربردهای آن اشاره خواهیم کرد.

نحوه ی ارسال پیامک به مشاغل و اصناف

در صورتی که قصد ارسال پیامک به اصناف و یا دسته ی شغلی خاصی را دارید، باید از منوی “ارسال مشاغل و اصناف” در سمت راست صفحه و از طریق زیر منوی “ارسال جدید” اقدام به ارسال پیامک تبلیغاتی نمایید. در مرحله ی بعدی پس از اعمال تنظیمات ابتدایی ارسال پیامک، می توانیم دسته بندی کلی مشاغل را مشاهده کنیم که هرکدام از این گروه ها دارای تعدادی زیرمجموعه نیز می باشند. سپس می توان ارسال پیامک به مشاغل و اصناف را به صورت کلی انجام داد و یا با تفکیک استان،شهر و یا جنسیت صاحب کسب و کار مورد نظر، تفکیک کرد. در آخرین مرحله نیز گزارشی از سفارش ارسال شما نمایش داده خواهد شد که در صورت صحت اطلاعات موجود در این صفحه، با کلیک بر روی گزینه ی “تأیید نهایی” ارسال پیامک تبلیغاتی شما انجام خواهد شد.

کاربرد ارسال مشاغل و اصناف

در ابتدا به اولین و مهم ترین اصل در ارسال پیامک تبلیغاتی اشاره کردیم. درواقع گفتیم که تفکیک پیامک های ارسالی برای گروه های مختلف، تأثیرگذاری آن را افزایش خواهد داد. به این معنی که این امکان به کاربر کمک می کند تا برای تبلیغ خدمات و یا کالای خود بتواند هدف گیری دقیق تری بین مخاطبان داشته باشد، در نتیجه کاربر می تواند پیامک تبلیغاتی خود را به افرادی ارسال کند که نیاز بیشتری به محصول و یا خدمات مورد تبلیغات دارند. برای مثال یک پخش کننده ی لوازم یدکی خودرو را در نظر بگیرید که قصد ارسال پیامک تبلیغاتی را دارد، اگر بدون تفکیک اقدام به ارسال پیامک نماید، احتمال ارسال اس ام اس به یک فروشنده ی لوازم آرایشی و دکتر داروساز و یک شخص خانه دار نیز وجود دارد که نیازی به محصولات این کاربر ندارند. اما با محدود کردن ارسال به دسته بندی مشاغل مرتبط، می تواند به راحتی کاربران مورد نظر خود را جهت ارسال اس ام اس تبلیغاتی انتخاب کند.

فیلم آموزش ارسال پیامک به مشاغل و اصناف در سامانه پیام رسان

برای مشاوره های تخصصی بیشتر می توانید از طریق شماره های ذیل با همکاران ما در تماس باشید:

32312030 011 (خط ویژه – 10 خط)

نظر و هرگونه سوالی را با ما در بخش نظرات به اشتراک بگذارید

پیام رسان 7 روز هفته پاسخگوی شما میباشد !

تیم پشتیبانی پیام رسان ، آماده مشاوره تبلیغاتی و رفع مشکلات و پاسخگو به سوالات شما هستند .

در کمتر از 30 ثانیه ، رایگان ثبت نام کنید !
قبلا عضو شدم
درخواست شما با موفقیت ثبت گردید !
متاسفانه خطایی رخ داده ، دوباره امتحان کنید !