گزارش عملکرد 1400 پیام رسان منتشر شد !
مشاهده گزارش

ممکن است برای شما پیش آمده باشد که  بعد از هر ارسال پیامک گروهی یا ارسال پیامک منطقه‌ای تعدادی از دریافت‌کنندگان تمایل به دریافت پیامک از طرف شما را نداشته باشند. جداسازی و حذف این شماره‌ها بسیار دشوار و وقت‌گیر خواهد بود. در همین راستا سرویس لیست سیاه شخصی در سامانه ارسال پیامک پیام رسان راه اندازی شده است. برای استفاده از این سرویس شما می‌توانید با فعال سازی لیست سیاه شخصی و انتخاب یک گروه دفترچه تلفن، از ارسال پیامک به شماره‌های این گروه دفترچه تلفن جلوگیری کنید. البته ارسال تکی همچنان به آن شماره‌ها  امکان پذیر است، ولی هیچ پیامکی از ارسال‌های گروهی و منطقه‌ای به مخاطبان موجود در لیست سیاه شخصی شما ارسال نخواهد شد.
علاوه بر این شما می توانید با استفاده از منشی پیامکی، برای دریافت کنندگان خود امکانی را فراهم کنید که با ارسال یک عدد یا پیامک خاص از لیست دریافت کنندگان شما خارج شوند.
برای استفاده از این سرویس کاربردی ابتدا از منوی دفترچه تلفن یک گروه از شماره‌های مورد نظر تشکیل دهید سپس از منوی تنظیمات گزینه لیست سیاه شخصی، آن را انتخاب  نمایید.0/5 (0 نظر)

بیوگرافی نویسنده

مهدی پسر آروم و خونسردیه، توی کارش جدیه و هر کاری رو بسپاری بهش میدونی که تمام توانش رو برای انجامش میذاره و عاشق چالش هاست،به نتیجه فک میکنه دانش آموخته رشته مدیریته اهل مطالعه و سینماست و عاشق کتاب های خودکاوی و فلسفیه

ارسال نظر
دیدگاهی وجود ندارد
نظر و هرگونه سوالی را با ما در بخش نظرات به اشتراک بگذارید

شما اولین نفری باشین که نظر خود را ارسال کرده
در کمتر از 30 ثانیه ، رایگان ثبت نام کنید !
قبلا عضو شدم
درخواست شما با موفقیت ثبت گردید !
متاسفانه خطایی رخ داده ، دوباره امتحان کنید !
پیام رسان 7 روز هفته پاسخگوی شما میباشد !

تیم پشتیبانی پیام رسان ، آماده مشاوره تبلیغاتی و رفع مشکلات و پاسخگو به سوالات شما هستند .

غزال رادمهر مهتاب امیدی مصطفی امیری محسن حسامی فر
مهتاب امیدی

سلام . من مهتاب امیدی هستم کارشناس سامانه .
سوالات احتمالی خودتون رو میتونین از بخش زیر پیدا کنید ، در غیر اینصورت دکمه شروع چت را کلیک نمایید .

پنل عادی و پنل های ستاره دار از نظر کیفیت ارسال و خدمات ارائه شده یکی هستند.
سامانه پایه در یک فرصت ویژه رایگان شده و قیمت هر پیامک، 65 تومان میباشد.
تعرفه یک ستاره با پرداخت 299 هزار تومن هزینه اولیه به صورت یکساله، قیمت هر پیامک ، 49 تومان محاسبه میشه.
و در نهایت تعرفه دوستاره با پرداخت هزینه اولیه 499 هزار تومان به صورت یکساله، قیمت هر پیامک با توجه به خرید اعتبار متغیر می باشد.
در صورتی که میزان خرید اعتبار پیامک کمتر از 500 هزار پیامک باشد با تعرفه ی 43 تومان و خرید بیش از 500 هزار عدد پیامک، با تعرفه ی 39 تومان محاسبه خواهد شد.

سامانه ارسال پیامک تبلیغاتی برای سراسر کشور فعال بوده و تنها با دسترسی به وب و اینترنت برای دسترسی به ارسال الزامیه و موقعیت مکانی شما تاثیری نداره

شماره همراه ثبت نامی تنها جهت تائید احراز هویت و دریافت کد فعالسازی ست والزامی نداره که شماره همراه به نام خودتون باشه ،در صورتی که خط همراه اول ندارین می تونین از شماره ی دوستان یا آشنایانی که بهشون اعتماد دارین، استفاده کنین.
فقط در نظر داشته باشین خط مورد نظرتون باید در دسترس باشه، چون کد فعالسازی به خط همراه اول ارسال می شه و شما باید برای ادامه ی ثبت نامتون به این کد دسترسی داشته باشین.

بعد از ثبت نام برای هر کاربر یه خط تبلیغاتی با سرشماره ی5000 جهت ارسال پیامک فعال میشه و اگه نیاز به دریافت پیامک ندارین الزامی برای خط اختصاصی وجود نداره

شروع چت آنلاین