ثبت نام رایگان است !!
برای ثبت نام کافیست عدد 111 را به شماره 50002060 ارسال کنید .
برای ثبت درخواست تماس عدد 105 را به شماره 50002060 ارسال کنید .

قابلیت جدید و کاربردی ارسال متناظر در وبسرویس (سرویس برنامه نویسان)

قابلیت جدید و کاربردی ارسال متناظر در وبسرویس
قابلیت جدید و کاربردی ارسال متناظر در وبسرویس

در نسخه قبلی وبسرویس، امکان ارسال گروهی وجود داشت، ولی این ارسال به متنی خاص محدود می شد، به این معنی که یک متن خاص به تعدادی شماره ارسال می شد. هم اکنون در نسخه جدید وب سرویس متد SendMessageMultiple اضافه شده است که کاربران امکان ارسال متناظر را می دهد.
اگر  قصد دارید به هر گیرنده متن جداگانه ای را پیامک کنید، این متد چاره کار شماست. با استفاده از این متد نیازی نیست که به ازای هر گیرنده یک بار درخواست ارسال کنید و می توانید پیامک های خود را در گروه های 99 تایی با یک درخواست به سامانه ارسال کنید.
همچنین این متد به شما این قابلیت را می دهد تا به ازای هر شماره گیرنده یک متن، شماره ارسال کننده و تاخیر مجاز جداگانه را ارسال کنید.
برای این کار باید به متناظر با هر خانه آرایه دریافت کننده، یک مقدار در آرایه فرستنده، متن و تاخیر مجاز ایجاد نمائید. البته در صورتی که متن، فرستنده و یا تاخیر مجاز دارای یک خانه باشند، سامانه آن مقدار را برای همه دریافت کننده ها تعیین می کند.
بنابر این تعداد خانه های آرایه فرستنده، متن و تاخیر مجاز باید برابر 1 یا برابر تعداد خانه های آرایه دریافت کننده باشد.
SendMessage (UserName as string , PassWord as string , MessageBodie() as String , RecipientNumbers() as string, SenderNumber() as String, AllowedDelay() as integer) as Long ()
خروجي متد ارسال پيامک :
خروجي اين متد آرايه ای است از نوع Long که به ازاي هر شماره ی موجود در آرايه RecipientNumbers يک مقدار را بر مي گرداند .
شما بايد تمامي مقادير موجود در آرايه را بررسي کنيد تا وضعيت هر يک از شماره هاي درخواستي مشخص شود.
اگر اين مقدار عددي کمتر از صفر باشد ، به معني وجود مشکلي است، اين عدد منفي همان کد خطا است که توضيحات هر عدد در جدولي در انتهاي اين مقاله آمده است.
اگر اين مقدار بيشتر از صفر باشد ، به معني ثبت شدن موفقيت آميز پيام است ، اين عدد مثبت همان شناسه هر پيامک است ، شما بايد اين شناسه را در بانک اطلاعاتي نرم افزار خود ثبت نمائيد زيرا براي دريافت وضعيت پيام به آن نياز خواهيد داشت.

توضیحات کامل متد و پارامتر ها در مستندات فعال سازی وبسرویس در منوی برنامه نویسان درج شده است.

سامانه ارسال پیامک پیام رسان

نظر و هرگونه سوالی را با ما در بخش نظرات به اشتراک بگذارید

در کمتر از 30 ثانیه ، رایگان ثبت نام کنید !
قبلا عضو شدم
درخواست شما با موفقیت ثبت گردید !
متاسفانه خطایی رخ داده ، دوباره امتحان کنید !
پیام رسان 7 روز هفته پاسخگوی شما میباشد !

تیم پشتیبانی پیام رسان ، آماده مشاوره تبلیغاتی و رفع مشکلات و پاسخگو به سوالات شما هستند .

بیتا فرهمند غزال رادمهر نیکان امینی محسن حسامی فر
غزال رادمهر

سلام . من غزال رادمهر هستم کارشناس سامانه .
سوالات احتمالی خودتون رو میتونین از بخش زیر پیدا کنید ، در غیر اینصورت دکمه شروع چت را کلیک نمایید .

پنل اقتصادی و پنل های ستاره دار از نظر کیفیت ارسال و خدمات ارائه شده یکی هستند.
سامانه اقتصادی در یک فرصت ویژه رایگان شده و قیمت هر پیامک در کمترین میزان خرید، 178 ریال میباشد.
تعرفه یک ستاره با پرداخت 50000 تومن هزینه اولیه، قیمت هر پیامک در کمترین میزان خرید 168ریال محاسبه میشه. که البته در این دو تعرفه (اقتصادی و تک ستاره) با افزایش میزان خرید، نرخ واحد پیامک هم کاهش پیدا میکنه .
و در نهایت تعرفه دوستاره با تخفیف 50 درصدی و پرداخت هزینه اولیه 99000 تومان، قیمت هر پیامک در هر رنجی که خرید کنین به 148ریال میرسه.

سامانه ارسال پیامک تبلیغاتی برای سراسر کشور فعال بوده و تنها با دسترسی به وب و اینترنت برای دسترسی به ارسال الزامیه و موقعیت مکانی شما تاثیری نداره

شماره همراه ثبت نامی تنها جهت تائید احراز هویت و دریافت کد فعالسازی ست والزامی نداره که شماره همراه به نام خودتون باشه ،در صورتی که خط همراه اول ندارین می تونین از شماره ی دوستان یا آشنایانی که بهشون اعتماد دارین، استفاده کنین.
فقط در نظر داشته باشین خط مورد نظرتون باید در دسترس باشه، چون کد فعالسازی به خط همراه اول ارسال می شه و شما باید برای ادامه ی ثبت نامتون به این کد دسترسی داشته باشین.

بعد از ثبت نام برای هر کاربر یه خط تبلیغاتی با سرشماره ی5000 جهت ارسال پیامک فعال میشه و اگه نیاز به دریافت پیامک ندارین الزامی برای خط اختصاصی وجود نداره

شروع چت آنلاین