ثبت نام رایگان است !!
برای ثبت نام کافیست عدد 111 را به شماره 50002060 ارسال کنید .
برای ثبت درخواست تماس عدد 105 را به شماره 50002060 ارسال کنید .

آموزش ارسال پیامک منطقه ای همراه اول در سامانه پیام رسان + فیلم آموزشی

آموزش ارسال پیامک منطقه ای همراه اول در سامانه پیام رسان + فیلم آموزشی
آموزش ارسال پیامک منطقه ای همراه اول در سامانه پیام رسان + فیلم آموزشی

راه های مختلفی برای ارسال پیامک انبوه در پنل اس ام اس پیام رسان وجود دارد که یکی از آنها ارسال پیامک منطقه ای همراه اول است که در ادامه به بررسی و آموزش آن خواهیم پرداخت. از این گزینه برای ارسال پیامک انبوه به شماره های اپراتور همراه اول استفاده می شود. ارسال منطقه ای همراه اول را به طور کلی می توان پیامک تبلیغاتی را بر اساس شهر و استان، پیش شماره و کد پستی تفکیک کرد.

نحوه ی استفاده از ارسال پیامک منطقه ای همراه اول

برای ارسال پیامک منطقه ای در سامانه پیامکی پیام رسان، پس از ورود به پنل اس ام اس باید از منوی سمت راست گزینه ی “ارسال منطقه ای همراه اول” و سپس در زیر منوی آن، “ارسال جدید” را انتخاب کنیم. در اولین صفحه ای که برایتان باز می شود باید تنظیمات ابتدایی مانند انتخاب شماره ی ارسال کننده ( شماره ای که قصد ارسال از آن را دارید) ، ورود متن پیامک تبلیغاتی و برخی تنظیمات اولیه دیگر را انجام دهید و در انتها دکمه ی “مرحله بعد” را بزنید. در مرحله ی بعدی باید گیرنده های خود را مشخص کنید. در واقع از منوی بازشونده باید انتخاب کنید که می خواهید ارسال شما بر اساس کدام گزینه از شهر و استان، پیش شماره و یا کد پستی باشد.

در ارسال پیامک منطقه ای بر اساس شهر و استان، شما باید به ترتیب استان، شهر و نوع خطوط مورد نظر ( دائمی یا اعتباری) وارد کرده و اقدام به ارسال پیامک انبوه کنید.

اگر ارسال منطقه ای همراه اول بر اساس پیش شماره را انتخاب کنید، در کادری که برایتان ظاهر می شود باید بین 5 تا 7 رقم ابتدایی مورد نظر خود را وارد کنید و با زدن کلید “دریافت تعداد” پیامک خود را ارسال کنید.

آخرین راهی که از آن می توانید اقدام به ارسال منطقه ای پیامک کنید، انتخاب گیرندگان بر اساس کد پستی آنها است. در این حالت شما می توانید محدوده ی کاربران خود را با وارد کردن 3 تا 5 رقم اول کد پستی آنها تفکیک کنید.

کاربرد ارسال پیامک منطقه ای

امروزه افزایش جمعیت، شلوغی، ترافیک و هزینه های رفت و آمد باعث شده تا گزینه های نزدیک به محل زندگی هر شخص در بالای لیست برای رفع نیازهایش قرار بگیرد. همین موضوع باعث می شود تا تبلیغات به منطقه هایی که به کسب و کار مورد نظر نزدیک تر هستند بازدهی بیشتری داشته باشد. ارسال منطقه ای همراه اول به کاربر این اجازه را می دهد تا علاوه بر محدود کردن مخاطبان به منطقه ی مورد نظر، با هدف گیری دقیق تر مخاطبان و کاهش تعداد ارسال های بیهوده، هزینه های خود را نیز مدیریت کنند.

فیلم آموزش ارسال پیامک منطقه ای همراه اول در سامانه پیام رسان

برای مشاوره های تخصصی بیشتر می توانید از طریق شماره های ذیل با همکاران ما در تماس باشید:

32312030 011 (خط ویژه – 10 خط)

نظر و هرگونه سوالی را با ما در بخش نظرات به اشتراک بگذارید

پیام رسان 7 روز هفته پاسخگوی شما میباشد !

تیم پشتیبانی پیام رسان ، آماده مشاوره تبلیغاتی و رفع مشکلات و پاسخگو به سوالات شما هستند .

در کمتر از 30 ثانیه ، رایگان ثبت نام کنید !
قبلا عضو شدم
درخواست شما با موفقیت ثبت گردید !
متاسفانه خطایی رخ داده ، دوباره امتحان کنید !