ثبت نام رایگان است !!
برای ثبت نام کافیست عدد 111 را به شماره 50002060 ارسال کنید .
برای ثبت درخواست تماس عدد 105 را به شماره 50002060 ارسال کنید .

3 راه ارسال پیامک به بلک لیست

ارسال پیامک تبلیغاتی به بلک لیست
ارسال پیامک تبلیغاتی به بلک لیست

ارسال پیامک به بلک لیست یا همان گیرندگان مسدود، همیشه یکی از چالش های بزرگی بوده که تمامی کاربران، روزانه با آن مجادله میکنند!
در این مقاله سعی کرده ایم ابتدا به معرفی بلک لیست،راه های فعال کردن و یا غیرفعال کردن دریافت پیامک تبلیغاتی و در ادامه راه های برقراری ارتباط و ارسال پیامک به این افراد را بازگو کنیم.
تنها با 3 دقیقه مطالعه ی این مقاله میتوانید تاثیر شگفت این مقاله را در استراتژی های تبلیغاتی خود لمس کنید.
پس اگر شما هم مانند ما نوآوری در ارسال پیامک و بازخورد بالای پیامکی برایتان مهم است پیشنهاد میکنم تا انتهای این مقاله در کنار ما باشید.

بلک لیست کیست؟؟!

به صورت کلی تمام افرادی که دریافت پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند بلک لیست، لیست سیاه و یا گیرنده مسدود نامیده میشوند.
این افراد بنا به درخواست خود و به خواسته ی خود تصمیم گرفته اند که پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده و از دریافت آنها سر باز زنند.

چگونه از بلک لیست خارج شویم؟؟!

اگر خط تلفن همراه شما از اپراتور همراه اول باشد، میتوانید عدد 2 را 8999 ارسال کنید؛
در صورتی که دریافت پیامک تبلیغاتی برای شما فعال باشد، پیامکی با این مضمون دریافت خواهید کرد: مشترک گرامی پیامک تبلیغاتی شما فعال است.
و در صورتی که دریافت پیامک تبلیغاتی شما مسدود باشد، پیامکی با این مضمون دریافت خواهید کرد: مشترک گرامی پیامک تبلیغاتی شما تا ۲۴ ساعت آینده فعال می‌شود.
اگر خط تلفن همراه شما از اپراتور ایرانسل باشد، میتوانید با ارسال عدد 1 به 5005 از مسدود بودن و یا فعال بودن خط خود مطلع شوید.

روش های مختلف ارسال پیامک به بلک لیست

سامانه پیامکی پیام رسان میتواند به طریق مختلفی به افراد گیرنده مسدود پیامک های تبلیغاتی و اطلاع رسانی ارسال کند و کاربران میتوانند با توجه به سلیقه، نیاز و شرایط خود، شیوه ی ارسال پیامک به لیست سیاه را انتخاب کنند.

ارسال پیامک به بلک لیست با استفاده از پیام صوتی

با استفاده از سیستم پیام صوتی به صورت کاملا رایگان به افراد موجود در لیست سیاه و یا حتی تلفن های ثابت، پیام خود را در قالب یک آوای دلنشین انتقال دهید!
برای استفاده از این سیستم میتوانید متن پیام خود را توسط خود، یا فردی که از صدای دلنشینی برخوردار است، گویندگی کرده و یا حتی میتوانید از گویندگان مجازی موجود در پنل پیامکی خود استفاده کنید.

به این صورت که گوینده ی مجازی متن مورد نظرتان شما را به آوا تبدیل کرده و میتوانید آوای صوتی ایجاد شده را در سطح کشور ارسال کنید.
در ارسال پیامک صوتی هیچ محدودیتی در زمینه شماره های دریافتی وجود ندارد و میتوانید علاوه بر شماره های تلفن همراه، به تمامی تلفن های ثابت هم دسترسی داشته و فاصله ی خود از رقیبانتان را بیشتر و بیشتر کنید.
برای اطلاعات بیشتر مرتبط با پیام صوتی میتوانید مقاله ی “کاربرد پیامک صوتی” مراجعه کنید.

ارسال پیامک به لیست سیاه با استفاده از خط سامانتل

به افراد گیرنده مسدود پیامک تبلیغاتی ارسال کنید!
خطوط سامانتل، سیم کارت های مجازی هستن که در سامانه پیامکی پیام رسان در اختیار افراد قرار گرفته و این امکان را برای کاربران ایجاد میکنند که به راحتی به تمامی افراد حتی افراد گیرنده مسدود پیامک های تبلیغاتی خود را ارسال کنند.
از خطوط سامانتل که با پیش شماره ی زیبای 9999 ارائه میشوند، میتوانید در ارسال های مکمل خود هم استفاده کنید.
به این ترتیب به افرادی که در لیست سیاه قرار ندارند پیامک از خط اختصاصی موردنظرتون و به افرادی که در لیست سیاه قرار دارند پیامک از خط سامانتل شما که به نام شما احراز هویت شده، ارسال میگردد.
برای آشنایی بیشتر با خطوط سامانتل میتوانید با شماره های پشتیبانی زیر تماس گرفته تا از شرایط احراز این خطوط مطلع شوید.
021-74910
011-35102000

ارسال پیامک به بلک لیست با استفاده از خط خدماتی

خط خدماتی رایگان!
خط خدماتی یکی دیگر از روشهای ارسال پیامک به افرادی است که دریافت پیامک تبلیغاتی خود را مسدود کردند.
بعد از خرید خط اختصاصی موردنظرتان میتوانید درخواست خدماتی سازی را به سامانه پیام رسان ابلاغ کرده تا درخواست خدماتی سازی شما به صورت کاملا رایگان و بلافاصله، در دستور کار قرار بگیرد.
خدماتی شدن خط برای شرکت(خصوصی یا دولتی) و ارگان دولتی امکان پذیره که باید شناسه ملی ، شماره ثبت و ایمیل سازمانی وجود داشته باشد.
از منوی تنظیمات خدماتی سازی خط اختصاصی ، میتوانید فرم های تعهدنامه رو دریافت و بر روی سربرگ ارگان مربوطه قرار داده و موارد درخواستی را تکمیل و از طریق منوی تنظیمات، خدماتی سازی خط اختصاصی، ارسال کنید تا اقدامات لازم انجام شود.

نکته مهم در رابطه خط خدماتی

توجه داشته باشین در صورتی که خط اختصاصی خودتان را خدماتی کردید، از خط مربوطه دیگر امکان ارسال پیامک تبلیغاتی وجود ندارد و تنها می توانید به مشتری های خود پیامک های اطلاع رسانی (مثل تکمیل خرید، سررسید قسط، ساعت جلسات و …) رو ارسال کنید

0/5 (0 نظر)

بیوگرافی نویسنده

مهدی پسر آروم و خونسردیه، توی کارش جدیه و هر کاری رو بسپاری بهش میدونی که تمام توانش رو برای انجامش میذاره و عاشق چالش هاست،به نتیجه فک میکنه دانش آموخته رشته مدیریته اهل مطالعه و سینماست و عاشق کتاب های خودکاوی و فلسفیه

ارسال نظر
دیدگاهی وجود ندارد
نظر و هرگونه سوالی را با ما در بخش نظرات به اشتراک بگذارید

شما اولین نفری باشین که نظر خود را ارسال کرده
در کمتر از 30 ثانیه ، رایگان ثبت نام کنید !
قبلا عضو شدم
درخواست شما با موفقیت ثبت گردید !
متاسفانه خطایی رخ داده ، دوباره امتحان کنید !
پیام رسان 7 روز هفته پاسخگوی شما میباشد !

تیم پشتیبانی پیام رسان ، آماده مشاوره تبلیغاتی و رفع مشکلات و پاسخگو به سوالات شما هستند .

مهتاب امیدی نگین پارسامهر مصطفی امیری محسن حسامی فر
نگین پارسامهر

سلام . من نگین پارسامهر هستم کارشناس سامانه .
سوالات احتمالی خودتون رو میتونین از بخش زیر پیدا کنید ، در غیر اینصورت دکمه شروع چت را کلیک نمایید .

پنل عادی و پنل های ستاره دار از نظر کیفیت ارسال و خدمات ارائه شده یکی هستند.
سامانه پایه در یک فرصت ویژه رایگان شده و قیمت هر پیامک، 259 ریال میباشد.
تعرفه یک ستاره با پرداخت 199هزار تومن هزینه اولیه، قیمت هر پیامک ، 229ریال محاسبه میشه.
و در نهایت تعرفه دوستاره با تخفیف 50 درصدی و پرداخت هزینه اولیه 299هزار تومان، قیمت هر پیامک به 209 ریال میرسه.
البته در طرح تخفیفی 2ستاره با یک پله ی قیمتی ،در صورتی که میزان خرید اعتبار پیامکی به 500هزار پیامک برسد ،تعرفه ی هر پیامک با یک تومن کاهش به مبلغ 199 ریال خواهد رسید.

سامانه ارسال پیامک تبلیغاتی برای سراسر کشور فعال بوده و تنها با دسترسی به وب و اینترنت برای دسترسی به ارسال الزامیه و موقعیت مکانی شما تاثیری نداره

شماره همراه ثبت نامی تنها جهت تائید احراز هویت و دریافت کد فعالسازی ست والزامی نداره که شماره همراه به نام خودتون باشه ،در صورتی که خط همراه اول ندارین می تونین از شماره ی دوستان یا آشنایانی که بهشون اعتماد دارین، استفاده کنین.
فقط در نظر داشته باشین خط مورد نظرتون باید در دسترس باشه، چون کد فعالسازی به خط همراه اول ارسال می شه و شما باید برای ادامه ی ثبت نامتون به این کد دسترسی داشته باشین.

بعد از ثبت نام برای هر کاربر یه خط تبلیغاتی با سرشماره ی5000 جهت ارسال پیامک فعال میشه و اگه نیاز به دریافت پیامک ندارین الزامی برای خط اختصاصی وجود نداره

شروع چت آنلاین