گزارش عملکرد 1400 پیام رسان منتشر شد !
مشاهده گزارش

3 راه ارسال پیامک به بلک لیست

ارسال پیامک تبلیغاتی به بلک لیست
ارسال پیامک تبلیغاتی به بلک لیست

ارسال پیامک به بلک لیست یا لیست سیاه همواره یکی از چالش های بزرگیست که تمامی کاربران سامانه های پیامکی سطح کشور با آن رو به رو شده و حداقل یکبار آن را تجربه کرده اند.

در کنار شما هستیم تا با ارائه قابلیت های جدید و هوشمند سامانه پیامکی پیام رسان، این مشکل را برای همیشه حل کنیم!

دیگر قادر خواهید بود تا به راحتی پیامک های متنی تبلیغاتی و یا اطلاع رسانی خود را به تمامی شماره ها ارسال کرده و از آخرین وضعیت اس ام اس های ارسالی خود مطلع شوید.

به چه کسانی بلک لیست میگوییم؟

بلک لیست، لیست سیاه و یا گیرنده مسدود ها کسانی هستند که بنا بردرخواست خود، دریافت پیامک تبلیغاتیشان را مسدود کرده و قابلیت ارسال پیامک به این افراد وجود ندارد.

از آنجایی تعداد این افراد رو به افزایش گذاشته است بنابراین این فرآیند یکی از چالش های بزرگ سامانه های پیامکی و کاربران آنها میباشد.

پس بنابراین گذشتن از این فیلتر و دستیابی به تمامی شماره ها از جمله بلک لیست، میتواند شما را به مزیت رقابتی چشمگیری نسبت به رقبای شما برساند.

چگونه از بلک لیست خارج شویم؟؟!

اگر خط تلفن همراه شما از اپراتور همراه اول باشد، میتوانید عدد 2 را 8999 ارسال کنید؛
در صورتی که دریافت پیامک تبلیغاتی برای شما فعال باشد، پیامکی با این مضمون دریافت خواهید کرد: مشترک گرامی پیامک تبلیغاتی شما فعال است.
و در صورتی که دریافت پیامک تبلیغاتی شما مسدود باشد، پیامکی با این مضمون دریافت خواهید کرد: مشترک گرامی پیامک تبلیغاتی شما تا ۲۴ ساعت آینده فعال می‌شود.
اگر خط تلفن همراه شما از اپراتور ایرانسل باشد، میتوانید با ارسال عدد 1 به 5005 از مسدود بودن و یا فعال بودن خط خود مطلع شوید.

چگونه به گیرنده مسدود ها پیامک تبلیغاتی ارسال کنیم؟

برای ارسال اس ام اس تبلیغاتی و یا اطلاع رسانی به گیرنده مسدود ها میتوانید از سه راه زیر عمل کنید.

سامانه پیامکی پیام رسان میتواند به طریق مختلفی به افراد گیرنده مسدود پیامک های تبلیغاتی و اطلاع رسانی ارسال کند و کاربران میتوانند با توجه به سلیقه، نیاز و شرایط خود، شیوه ی ارسال پیامک به لیست سیاه را انتخاب کنند.

تماس صوتی

یکی از راه های پیش رو شما برای دسترسی به افراد بلک لیست، برقراری تماس صوتی با آنهاست.

با استفاده از قابلیت کاملا رایگان پیام و یا تماس صوتی به افراد موجود در لیست سیاه و یا حتی تلفن های ثابت، محتوای تبلیغاتی خود را در قالب یک آوای صوتی دلنشین انتقال دهید!

این آوا میتواند هم توسط خوده شما گویندگی شده و یا توسط گوینده مجازی موجود در پنل کاربریتان انجام شود.
برای استفاده از این سیستم میتوانید متن پیام خود را توسط خود، یا فردی که از صدای دلنشینی برخوردار است، گویندگی کرده و یا حتی میتوانید از گویندگان مجازی موجود در پنل پیامکی خود استفاده کنید.

به این صورت که گوینده ی مجازی متن مورد نظرتان را به آوا تبدیل کرده و میتوانید آوای صوتی ایجاد شده را در سطح کشور ارسال کنید.

در ارسال پیامک صوتی هیچ محدودیتی در زمینه شماره های دریافتی وجود ندارد و میتوانید علاوه بر شماره های تلفن همراه، به تمامی تلفن های ثابت هم دسترسی داشته و فاصله ی خود از رقیبانتان را بیشتر و بیشتر کنید.
برای اطلاعات بیشتر مرتبط با پیام صوتی میتوانید مقاله ی “کاربرد پیامک صوتی” مراجعه کنید.

خطوط خدماتی

خط خدماتی یکی دیگر از قابلیت های پنل پیامکی شما خواهد بود که قابلیت ارسال به گیرنده مسدود ها را دارد.

این خط تنها برای شرکت های دولتی و یا خصوصی احراز هویت میشود که دارای شناسه ملی، شماره ثبت و ایمیل سازمانی هستند و تنها نیازمند ارسال پیامک های اطلاع رسانی هستند.

خطوط خدماتی قابلیت ارسال پیامک تبلیغاتی را نداشته و تنها میتوان پیامک های اطلاع رسانی مربوط به مراکز دولتی و خصوصی را ارسال کرد.

البته با توجه صف سنگین خدماتی سازی، این پروسه به صورت موقت غیرفعال بوده و تا اطلاع ثانوی امکان خدماتی سازی وجود ندارد

خطوط 9999

و اما بهترین گزینه برای دسترسی به گیرنده مسدود ها !

خطوط 9999 اپراتوری با پیش شماره 9999 بوده که قابلیت ارسال پیامک متنی تبلیغاتی و یا اطلاع رسانی را برای افراد گیرنده مسدود خواهد داشت.

قیمت این خطوط 399 هزار تومان بوده و ضریب هر پیامک 2.8 در نظر گرفته شده است.

یعنی به ازای هر پیامک از خط 9999، 2.8 اعتبار از اعتبار اصلی پنل شما کسر میشود.

این خطوط هیچ محدودیتی در ارسال محتواهای تبلیغاتی نداشته و پیامک ها به سرعت به دست مخاطبین شما میرسند.

همچنین خطوط 9999 قابلیت استفاده در ارسال های API و وب سرویس را هم داشته که میتوانید با متصل کردن پنل پیامکی به وب سایت و یا نرم افزار خود، پیامک هایی مثل ارسال کدفعال سازی،تشکر از خرید،اطلاع رسانی از وضعیت مرسوله و… را ارسال کنید.

این خطوط قابلیت استفاده در انواع شیوه های ارسال گروهی و منطقه ای را داشته و بنابراین یکی از بهترین پیشنهاد های تیم پیام رسان برای شماست.
از خطوط 9999 میتوانید در ارسال های مکمل خود هم استفاده کنید.
به این ترتیب به افرادی که در لیست سیاه قرار ندارند پیامک از خط اختصاصی و به افرادی که در لیست سیاه قرار دارند پیامک از خط 9999 شما که به نام شما احراز هویت شده، ارسال میگردد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و ارتباط با تیم فروش و پشتیبانی میتوانید با شماره زیر در ارتباط باشید.

021-74912

0/5 (0 نظر)

بیوگرافی نویسنده

مهدی پسر آروم و خونسردیه، توی کارش جدیه و هر کاری رو بسپاری بهش میدونی که تمام توانش رو برای انجامش میذاره و عاشق چالش هاست،به نتیجه فک میکنه دانش آموخته رشته مدیریته اهل مطالعه و سینماست و عاشق کتاب های خودکاوی و فلسفیه

ارسال نظر
دیدگاهی وجود ندارد
نظر و هرگونه سوالی را با ما در بخش نظرات به اشتراک بگذارید

شما اولین نفری باشین که نظر خود را ارسال کرده
در کمتر از 30 ثانیه ، رایگان ثبت نام کنید !
قبلا عضو شدم
درخواست شما با موفقیت ثبت گردید !
متاسفانه خطایی رخ داده ، دوباره امتحان کنید !
پیام رسان 7 روز هفته پاسخگوی شما میباشد !

تیم پشتیبانی پیام رسان ، آماده مشاوره تبلیغاتی و رفع مشکلات و پاسخگو به سوالات شما هستند .

هاله کرامتی مهتاب امیدی محسن حسامی فر مصطفی امیری
مهتاب امیدی

سلام . من مهتاب امیدی هستم کارشناس سامانه .
سوالات احتمالی خودتون رو میتونین از بخش زیر پیدا کنید ، در غیر اینصورت دکمه شروع چت را کلیک نمایید .

پنل عادی و پنل های ستاره دار از نظر کیفیت ارسال و خدمات ارائه شده یکی هستند.
سامانه پایه در یک فرصت ویژه رایگان شده و قیمت هر پیامک، 65 تومان میباشد.
تعرفه یک ستاره با پرداخت 299 هزار تومن هزینه اولیه به صورت یکساله، قیمت هر پیامک ، 49 تومان محاسبه میشه.
و در نهایت تعرفه دوستاره با پرداخت هزینه اولیه 499 هزار تومان به صورت یکساله، قیمت هر پیامک با توجه به خرید اعتبار متغیر می باشد.
در صورتی که میزان خرید اعتبار پیامک کمتر از 500 هزار پیامک باشد با تعرفه ی 43 تومان و خرید بیش از 500 هزار عدد پیامک، با تعرفه ی 39 تومان محاسبه خواهد شد.

سامانه ارسال پیامک تبلیغاتی برای سراسر کشور فعال بوده و تنها با دسترسی به وب و اینترنت برای دسترسی به ارسال الزامیه و موقعیت مکانی شما تاثیری نداره

شماره همراه ثبت نامی تنها جهت تائید احراز هویت و دریافت کد فعالسازی ست والزامی نداره که شماره همراه به نام خودتون باشه ،در صورتی که خط همراه اول ندارین می تونین از شماره ی دوستان یا آشنایانی که بهشون اعتماد دارین، استفاده کنین.
فقط در نظر داشته باشین خط مورد نظرتون باید در دسترس باشه، چون کد فعالسازی به خط همراه اول ارسال می شه و شما باید برای ادامه ی ثبت نامتون به این کد دسترسی داشته باشین.

بعد از ثبت نام برای هر کاربر یه خط تبلیغاتی با سرشماره ی5000 جهت ارسال پیامک فعال میشه و اگه نیاز به دریافت پیامک ندارین الزامی برای خط اختصاصی وجود نداره

شروع چت آنلاین