ثبت نام رایگان است !!
برای ثبت نام کافیست عدد 111 را به شماره 50002060 ارسال کنید .
برای ثبت درخواست تماس عدد 105 را به شماره 50002060 ارسال کنید .

آموزش ارسال پیامک صوتی در سامانه پیام رسان + فیلم آموزشی

آموزش ارسال پیامک صوتی در سامانه پیام رسان + فیلم آموزشی
آموزش ارسال پیامک صوتی در سامانه پیام رسان + فیلم آموزشی

یکی از امکاناتی که در پنل پیامکی پیام رسان برای کاربرها در نظر گرفته شده، امکان ارسال پیامک صوتی است. به این صورت که پس از ثبت درخواست ارسال پیامک صوتی توسط کاربر سامانه، از طرف اپراتور با تلفن همراه مخاطبان تماس گرفته می شود و پیام مورد نظر برای افراد پخش خواهد شد.

نحوه استفاده از پیامک صوتی

برای ارسال پیام صوتی، باید با استفاده از زیر منوهای پیامک صوتی، اقدام به ثبت و بارگذاری آوای جدید کرده و یا تبدیل متن به آوا انجام دهید. در پنل اس ام اس پیام رسان، به دو صورت می توان آوای جدید ایجاد کرد. در زیرمنوی استودیوی صدابرداری، می توانید با استفاده از صدای خود، محتوای صوتی خود را آماده کنید. همچنین با استفاده از گوینده مجازی می توانید متن مورد نظر خود را به آوا تبدیل و آماده ی ارسال کنید. پس از انجام این مراحل می توانید آواهای ثبت شده ی خود را در انواع ارسال های تکی، گروهی و منطقه ای استفاده کنید.

کاربرد پیامک صوتی

شاید بتوان مهم ترین موضوع را درباره ی پیام صوتی، انتقال احساس دانست. همیشه آوا در مقابل متن از تأثیرگذاری بیشتری برخوردار است. در نظر داشته باشید که می خواهید فروش ویژه ی آخر هفته ی خود را به مشتریان خاص خود اعلام کنید، یک صدای گرم و صمیمانه همراه با حس هیجان ناشی از تخفیفات شگفت انگیز شما می تواند انگیزه ی بیشتری برای مشتریان شما ایجاد کند، در نتیجه شما بازخورد بهتری دریافت خواهید کرد.

موضوع بعدی که اهمیت خاصی به پیامک صوتی می دهد بحث برندسازی صوتی است. برای همه ی ما پیش آمده که با شنیدن برخی جملات همراه با صداهای خاص، نام برند خاصی را به خاطر بیاوریم. پیامک صوتی تبلیغاتی کمک می کند تا بتوانید صدای کسب و کار خود را به گوش مشتریان و مخاطبانتان برسانید.

فیلم آموزش ارسال پیامک صوتی در سامانه پیام رسان

برای مشاوره های تخصصی بیشتر می توانید از طریق شماره های ذیل با همکاران ما در تماس باشید:

32312030 011 (خط ویژه – 10 خط)

نظر و هرگونه سوالی را با ما در بخش نظرات به اشتراک بگذارید

پیام رسان 7 روز هفته پاسخگوی شما میباشد !

تیم پشتیبانی پیام رسان ، آماده مشاوره تبلیغاتی و رفع مشکلات و پاسخگو به سوالات شما هستند .

در کمتر از 30 ثانیه ، رایگان ثبت نام کنید !
قبلا عضو شدم
درخواست شما با موفقیت ثبت گردید !
متاسفانه خطایی رخ داده ، دوباره امتحان کنید !