ثبت نام رایگان است !!
برای ثبت نام کافیست عدد 111 را به شماره 50002060 ارسال کنید .
برای ثبت درخواست تماس عدد 105 را به شماره 50002060 ارسال کنید .
کاربرد سامانه پیامکی برای نمایشگاه اتومبیل
کاربرد سامانه پیامکی برای نمایشگاه اتومبیل

در این مطلب قصد داریم تا اهمیت استفاده از سامانه پیامکی برای نمایشگاه های اتومبیل و فروشنده های ماشین را مورد بررسی قرار دهیم چرا که خرید خودرو موضوعی نیست که محدود به زمان خاصی شود و هر روزه تعداد زیادی از مردم در حال خرید و فروش خودروی خود هستند. در نتیجه ارسال پیامک می تواند منجر به پیدا شدن خریدار و یا فروشنده ی مورد نظر در کوتاه ترین زمان شود.

فروشندگان اتومبیل در مقایسه با سایر کسب و کارها، همچنان علاقه ی بیشتری به شیوه ی فروش حضوری دارند. اما نباید فراموش کرد که دغدغه ها و درگیری های مردم باعث شده که حتی برای جستجو و خرید ماشین در میان آگهی های سایت های مختلف جست و جو کنند. همین موضوع شاید اصلی ترین دلیل اهمیت تبلیغات برای فروشنده های خودرو باشد.

پیامک تبلیغاتی برای فروشنده های ماشین

نمایشگاه داران اتومبیل نیز مانند سایر مشاغل با استفاده از پیامک تبلیغاتی می توانند فروش بیشتر و راحت تری داشته باشند. ارسال پیامک تبلیغاتی به فروشنده های خودرو کمک می کند تا مشتریان خود را از میان متقاضیانی که ممکن است هرگز به آنها مراجعه نکنند، پیدا کنند. کاربر سامانه پیامکی می تواند مشخصات خودروها را از طریق انواع ارسال ها برای تعداد بی شماری از مخاطبان ارسال کند که هزینه ی این تبلیغات برای نمایشگاه های اتومبیل با توجه به حاشیه سود نسبی این تجارت، هزینه ی اندکی برای جذب مشتری خواهد بود.

امکانات کاربردی سامانه پیامکی برای نمایشگاه های ماشین

امکانات مختلفی جهت ارسال اس ام اس انبوه در پنل کاربران فراهم گردیده که استفاده از انواع آن برای نمایشگاه های اتومبیل بسیار کاربردی است. این تنوع امکانات باعث می شود تا کاربر سامانه پیامکی بتواند تعداد زیادی از مخاطبان را به تفکیک اقشار مختلف، برای تبلیغات خود انتخاب کند.

یکی از قابلیت های کاربردی سامانه برای فروشنده های خودرو، ارسال پیامک منطقه ای است. ارسال منطقه ای شرایطی را برای کاربر فراهم می کند تا بتواند پیامک تبلیغاتی خود را به شهر و استان، کد پستی و یا پیش شماره های خاصی ارسال کند. کاربرد ارسال منطقه ای برای فروشنده های ماشین می تواند تفکیک مخاطبان بر حسب محل زندگیشان و ارسال پیشنهادهای ویژه هر منطقه برای مخاطبان همان منطقه باشد. برای مثال نمایشگاه داران تهران می توانند پیشنهاد خودروهای گران قیمت را به مناطق بالای شهر ارسال کنند و پیشنهاد خودروهای با قیمت مناسب را مرکز شهر بفرستند.

یکی دیگر از انواع کاربردی ارسال برای فروشنده های ماشین، ارسال BTS ایرانسل است. این نوع ارسال زمانی به کار می آید که بخواهید اس ام اس انبوه را به مخاطبانی که اخیراً از آنتن BTS مورد نظر شما استفاده کرده اند ارسال کنید. اگر در نزدیکی شما نمایشگاه های دیگری نیز وجود دارد، بنابراین ممکن است افرادی برای خرید ماشین به محدوده ی شما مراجعه کنند اما ماشین های شما را بازدید نکنند. اینگونه می توانید پیشنهادات خود را به سمع آن ها نیز برسانید.

افزایش قیمت خودرو در بازه های زمانی مختلف باعث شده تا مردم بخواهد هرچه زودتر مبلغی که برای خرید خودرو کنار گذاشته اند را به ماشین تبدیل کنند تا از ضررهای احتمالی جلوگیری کنند. بنابراین اگر شما از صاحبان این نوع کسب و کارها هستید، بهتر است تا همین الان با کلیک بر روی لینک پایین صفحه اقدام به عضویت در سامانه پیامکی رایگان کنید تا در اسرع وقت همکاران ما با شما تماس گرفته و راهنمایی های لازم را خدمتتان عرض نمایند.

نظر و هرگونه سوالی را با ما در بخش نظرات به اشتراک بگذارید

در کمتر از 30 ثانیه ، رایگان ثبت نام کنید !
قبلا عضو شدم
درخواست شما با موفقیت ثبت گردید !
متاسفانه خطایی رخ داده ، دوباره امتحان کنید !
پیام رسان 7 روز هفته پاسخگوی شما میباشد !

تیم پشتیبانی پیام رسان ، آماده مشاوره تبلیغاتی و رفع مشکلات و پاسخگو به سوالات شما هستند .