ثبت نام رایگان است !!
برای ثبت نام کافیست عدد 111 را به شماره 50002060 ارسال کنید .
برای ثبت درخواست تماس عدد 105 را به شماره 50002060 ارسال کنید .

چه مسائلی تأثیرگذاری پیامک تبلیغاتی را کم می کند؟

چه مسائلی تأثیرگذاری پیامک تبلیغاتی را کم می کند؟
چه مسائلی تأثیرگذاری پیامک تبلیغاتی را کم می کند؟
  • نویسنده : پیام رسان
  • دیدگاه : 0
  • بازدید : 5199
  • دسته بندی : آموزشی

ممکن است گاهاً این حس برای شما ایجاد شود که بازدهی سامانه پیامک برای شما به اندازه ی رقیب هایتان نیست. با کمی بررسی سطحی به این نتیجه می رسید که نسبت به رقبا کم کاری نکرده اید. پس مشکل از کجاست؟ در درجه ی اول باید بدانید که جای هیچگونه نگرانی نیست. چرا که در این مطلب خواهیم گفت که چه مسائلی باعث می شود تا اعتبار پیامک تبلیغاتی و تأثیرگذاری آن کاهش یابد. با دانستن این مسائل و اجتناب از انجام دادن آن ها می توانید بهترین بازخورد را از ارسال اس ام اس دریافت کنید.

ارسال پیامک بیش از حد

همانطور که پیش از این و در مطالب قبلی گفتیم، استمرار در ارسال پیامک تبلیغاتی باعث افزایشی بازدهی خواهد شد. اما در نظر داشته باشید فاصله ی زیادی بین استمرار و زیاده روی وجود دارد. ارسال بیش از حد اس ام اس می تواند باعث تکراری و آزاردهنده شدن آن برای مخاطبان گردد که نتیجه ی این امر کاهش تأثیرگذاری تبلیغات خواهد بود. حال سؤال اینجاست که چگونه بدون ایجاد مزاحمت می توان تبلیغات را ادامه داد؟ پاسخش ساده است. بازه ی زمانی طولانی تری را برای رسیدن به اهداف تبلیغاتی خود استفاده کنید. همچنین امکانات مختلف موجود در سامانه پیامک به شما امکان دسترسی به طیف گسترده ای از مخاطبان را می دهد. بنابراین به جای ارسال پیامک تبلیغاتی به افراد تکراری، تبلیغات خود را برای افراد بیشتری ارسال کنید.

همچنین می توانید از پیام صوتی نیز استفاده کنید تا هم تنوعی در مسیر تبلیغات خود داشته باشید و هم بتوانید با استفاده از انتقال حس توسط صوت و آوا، بازخورد بهتری داشته باشید. همانطور که می دانید ارسال پیام صوتی یکی از راه های تبلیغات به لیست سیاه مخابرات ( افرادی که دریافت پیامک تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند) است و علاوه بر آن امکان ارسال پیام صوتی به خطوط ثابت شهری نیز وجود دارد.

ارسال پیامک بدون سنجیدن نیاز مخاطبان

اگر بخواهم کاملاً واضح این موضوع را شرح دهیم باید بگوییم ارسال پیامک تبلیغاتی با محتوای فروش تجهیزات اسکی و ورزش های زمستانی به مخاطبین شهرهای کویری و همیشه گرم قطعاً بازخورد مناسبی نخواهد داشت. گاهاً ممکن است کاربران با انتخاب اشتباه مخاطبان خود دچار همچین مشکلاتی شوند. در نتیجه اول از همه باید بدانید موضوع مورد تبلیغات شما برای کدام دسته از مخاطبان جذابیت بیشتری دارد. و یا در مقیاس تبلیغات گسترده تر و ارسال اس ام اس انبوه چه موضوعی را می توانید برای تبلیغات شغل خود انتخاب کنید که نیاز عموم مخاطبانتان باشد؟

ارسال محتوای کپی و تقلید از پیامک تبلیغاتی دیگر

یکی از تأکیدهای کارشناسان سامانه پیامک همواره بر متن خلاقانه است. درواقع یک پیامک تبلیغاتی خلاقانه به مراتب ارزش بیشتری از سایر پیامک ها دارد. ممکن است گاهاً برایتان پیش آید که پیامکی با متنی فوق العاده جذاب و تأثیرگذار دریافت کنید و این فکر که با کمی تغییر و شخصی سازی همین متن را برای مخاطبان خود ارسال کنید به ذهنتان خطور کند. باید بدانید که نه تنها این کار کاملاً اشتباه و غیر حرفه ای است، بلکه اعتبار کسب و کار شما را نیز کاهش می دهد. بنابراین سعی کنید همیشه محتوای اس ام اس تبلیغاتی را خودتان بنویسید.

همچنین گاهاً در پیام های صوتی دیده می شود که کاربران از شعارهای برخی برندهای بزرگ به نام خود استفاده می کنند. نباید فراموش کنید که یک شعار تبلیغاتی هرچقدر جذاب و تأثیرگذار باشد، نباید کپی شود. چرا که از دید مخاطبان کپی هیچ وقت مانند اصل نخواهد شد.

برای استفاده از سامانه ارسال پیامک رایگان پیام رسان می توانید از لینک پایین استفاده کرده و پنل رایگان خود را پس از ثبت نام به کار بگیرید.

نظر و هرگونه سوالی را با ما در بخش نظرات به اشتراک بگذارید

در کمتر از 30 ثانیه ، رایگان ثبت نام کنید !
قبلا عضو شدم
درخواست شما با موفقیت ثبت گردید !
متاسفانه خطایی رخ داده ، دوباره امتحان کنید !
پیام رسان 7 روز هفته پاسخگوی شما میباشد !

تیم پشتیبانی پیام رسان ، آماده مشاوره تبلیغاتی و رفع مشکلات و پاسخگو به سوالات شما هستند .