ثبت نام رایگان است !!
برای ثبت نام کافیست عدد 111 را به شماره 50002060 ارسال کنید .
برای ثبت درخواست تماس عدد 105 را به شماره 50002060 ارسال کنید .

چه اشتباهاتی بازدهی پیامک تبلیغاتی را کاهش می دهد؟

چه اشتباهاتی بازدهی پیامک تبلیغاتی را کاهش می دهد؟
چه اشتباهاتی بازدهی پیامک تبلیغاتی را کاهش می دهد؟
  • نویسنده : پیام رسان
  • دیدگاه : 0
  • بازدید : 4963
  • دسته بندی : آموزشی

در حال حاضر یکی از روش های پر طرفدار تبلیغات برای مشاغل مختلف، استفاده از پنل اس ام اس در راستای بازاریابی و افزایش میزان فروش است. قیمت ارزان و مقرون به صرفه ی ارسال اس ام اس انبوه و کاربری آسان محیط پنل اس ام اس در مقایسه با سایر روش های تبلیغاتی باعث شده تا کسب و کارها، از مشاغل کوچک و محلی گرفته تا برندهای بزرگ و فروشگاه های زنجیره ای از پنل پیامکی برای تبلیغات استفاده کنند.

این میزان استفاده قطعاً نشانگر میزان بازدهی سامانه پیامکی است. همانطور که قبلاً بارها اشاره کردیم ارسال پیامک تبلیغاتی نیاز به دانش و مهارت خاص ندارد، اما قطعاً با استفاده از تجارب کارشناسان این امر، می توان با افزایش کیفیت پیامک های ارسالی، نتیجه ی بهتری از بازاریابی گرفت.

برخی از این تجربیات در بحث پیامک های تبلیغاتی، مربوط به نبایدها است. درواقع این نبایدها، اشتباهاتی هستند که گاهاً کاربر ناخواسته و یا به منظور افزایش سرعت پیشروی بازاریابی خود صورت می دهد، که گاهاً ممکن است موجب کاهش بازخورد تبلیغات شود. 

ارسال اس ام اس در ساعات نامناسب

تعریف ساعت مناسب ارتباطی مستقیمی با مخاطبان هر تبلیغات دارد. هر قشر از مخاطبان در روز زمان خاصی را برای اختصاص به تلفن همراه انتخاب می کنند. برای مثال کارمندان پس از ساعت کاری و یا ساعات نهار و زمان استراحت، مشاغل آزاد در ساعات خلوت صبح و عصر و به همین منوال برای افراد مختلف، بهترین ساعت ارسال پیامک تبلیغاتی در تغییر است.

اما به طور کلی یک استاندارد برای اس ام اس تبلیغاتی وجود دارد دارد که طبق این استاندارد، بهترین زمان برای ارسال پیامک در ساعات 9 صبح الی 9 شب است. ارسال پیامک در خارج از این بازه ی زمانی ممکن است برای برخی مخاطبان ایجاد مزاحمت کند و همین موضوع سبب کاهش بازدهی تبلیغات شما گردد.

ارسال پیامک بیش از حد

همیشه در بحث استفاده از پنل اس ام اس گفتیم که بازدهی و بازخورد پیامک تبلیغاتی مانند سایر روش های بازاریابی ارتباط مستقیمی با تداوم و استمرار آن دارد. باید دقت داشته باشید که منظور از استمرار به معنی گسترش جامعه ی مخاطبان است که شانس شما را برای جذب مشتریان جدید افزایش می دهد. پس نیازی به ارسال پیامک های متعدد به مخاطبان تکراری نیست. باید به این موضوع توجه کنید که ممکن است پیامک های شما مناسب نیاز عده ای مخاطبان نباشد و این تکرار در ارسال تنها باعث ایجاد مزاحمت گردد.

بازاریابی پیامکی با متن و محتوای تکراری

همانطور که می دانید در بازاریابی پیامکی تنها پل ارتباطی میان کاربر و مخاطب متن پیامک تبلیغاتی است. در نتیجه ارزش پیامک تبلیغاتی کاملاً وابسته به متن و محتوای آن است. گاهاً برخی کاربران ممکن است بخواهند از متن های تکراری و جذابی که قبلاً جایی خوانده اند و یا به صورت پیامک برایشان ارسال شده استفاده کنند. این کار نه تنها باعث کاهش باخورد تبلیغات می گردد، بلکه اعتبار کسب و کار را نیز برای افرادی که متوجه تکراری بودن متن می گردند، کاهش می دهد.

طرح های تشویقی و تخفیفی بدون مهلت

اگر قصد برگزاری جشنواره های تخفیفی و اطلاع رسانی آن از طریق ارسال پیامک را دارد، تنها راهی که به شما اجازه ی بررسی بازخورد دقیق تبلیغاتتان را می دهد، تعیین مهلت و تاریخ انقضا برای استفاده از این جشنواره ی تخفیفی است. به همین دلیل اغلب برندهای بزرگ جشنواره های تخفیفی خود را در بازه ی معین برگزار می کنند تا بتوانند در پایان جشنواره میزان تأثیرگزاری این راهکار تبلیغاتی خود را مورد سنجش قرار دهند.

پس اگر قصد دارید تا برای مخاطبان خود پیامک های تخفیفی بفرستید، حتماً برای استفاده از این کدهای تخفیف مهلت و تاریخ انقضا تعیین کنید و بهتر است که از ارسال پیامک تبلیغاتی بدون مهلت خودداری کنید.

شاید این نکته ها در ظاهر بسیار ساده باشند، اما حاصل سال ها تجربه کارشناسان در زمینه ی تبلیغات است. اگر قصد دارید تا با استفاده از اس ام اس انبوه اقدام به جذب مشتری وافزایش میزان فروش خود نمایید، می توانید با استفاده از لینک زیر در پنل اس ام اس رایگان پیام رسان عضو گردید تا همکاران ما جهت ارائه مشاوره های تبلیغاتی و توضیحات مربوط به کار با سامانه پیامک با شما تماس حاصل نمایند.

نظر و هرگونه سوالی را با ما در بخش نظرات به اشتراک بگذارید

در کمتر از 30 ثانیه ، رایگان ثبت نام کنید !
قبلا عضو شدم
درخواست شما با موفقیت ثبت گردید !
متاسفانه خطایی رخ داده ، دوباره امتحان کنید !
پیام رسان 7 روز هفته پاسخگوی شما میباشد !

تیم پشتیبانی پیام رسان ، آماده مشاوره تبلیغاتی و رفع مشکلات و پاسخگو به سوالات شما هستند .

مهتاب امیدی بهار شریفی مصطفی امیری محسن حسامی فر
بهار شریفی

سلام . من بهار شریفی هستم کارشناس سامانه .
سوالات احتمالی خودتون رو میتونین از بخش زیر پیدا کنید ، در غیر اینصورت دکمه شروع چت را کلیک نمایید .

پنل اقتصادی و پنل های ستاره دار از نظر کیفیت ارسال و خدمات ارائه شده یکی هستند.
سامانه اقتصادی در یک فرصت ویژه رایگان شده و قیمت هر پیامک در کمترین میزان خرید، 178 ریال میباشد.
تعرفه یک ستاره با پرداخت 50000 تومن هزینه اولیه، قیمت هر پیامک در کمترین میزان خرید 168ریال محاسبه میشه. که البته در این دو تعرفه (اقتصادی و تک ستاره) با افزایش میزان خرید، نرخ واحد پیامک هم کاهش پیدا میکنه .
و در نهایت تعرفه دوستاره با تخفیف 50 درصدی و پرداخت هزینه اولیه 99000 تومان، قیمت هر پیامک در هر رنجی که خرید کنین به 148ریال میرسه.

سامانه ارسال پیامک تبلیغاتی برای سراسر کشور فعال بوده و تنها با دسترسی به وب و اینترنت برای دسترسی به ارسال الزامیه و موقعیت مکانی شما تاثیری نداره

شماره همراه ثبت نامی تنها جهت تائید احراز هویت و دریافت کد فعالسازی ست والزامی نداره که شماره همراه به نام خودتون باشه ،در صورتی که خط همراه اول ندارین می تونین از شماره ی دوستان یا آشنایانی که بهشون اعتماد دارین، استفاده کنین.
فقط در نظر داشته باشین خط مورد نظرتون باید در دسترس باشه، چون کد فعالسازی به خط همراه اول ارسال می شه و شما باید برای ادامه ی ثبت نامتون به این کد دسترسی داشته باشین.

بعد از ثبت نام برای هر کاربر یه خط تبلیغاتی با سرشماره ی5000 جهت ارسال پیامک فعال میشه و اگه نیاز به دریافت پیامک ندارین الزامی برای خط اختصاصی وجود نداره

شروع چت آنلاین