ثبت نام رایگان است !!
برای ثبت نام کافیست عدد 111 را به شماره 50002060 ارسال کنید .
برای ثبت درخواست تماس عدد 105 را به شماره 50002060 ارسال کنید .

6 اشتباه که نباید در ارسال پیامک تبلیغاتی مرتکب شوید

6 اشتباه که نباید در ارسال پیامک تبلیغاتی مرتکب شوید
6 اشتباه که نباید در ارسال پیامک تبلیغاتی مرتکب شوید
  • نویسنده : پیام رسان
  • دیدگاه : 0
  • بازدید : 6966
  • دسته بندی : آموزشی

بسیاری از صاحبان کسب و کارها و کارشناسان تبلیغات شرکت ها، قبل از ارسال پیامک تبلیغاتی تحقیقات مورد نیاز خود را انجام می دهند و بررسی می کنند که سایر مشاغل به چه صورت و چه استفاده هایی از پیامک تبلیغاتی می کنند. سپس برای ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی خود برنامه ریزی های مورد نیاز را انجام می دهند اما در نهایت تبلیغات پیامکی آن ها مطابق انتظارات نبوده و بازخورد مناسب آنچه برایش برنامه ریزی کرده بودند دریافت نمی کنند.

برای این افراد همیشه این سؤال به وجود می آید که چه اشتباهی در ارسال پیامک مرتکب شده اند که باعث شده بازدهی پیامک تبلیغاتی آن ها کاهش یابد. در ادامه قصد داریم تا به صورت جامع به اصلی ترین دلایل این مشکل اشاره کنیم.

معرفی ناقص در اس ام اس تبلیغاتی

یکی از مواردی که در ظاهر ساده به نظر می رسد، معرفی کوتاه و جامع و صریح کسب و کار در متن پیامک تبلیغاتی است که گاهی اوقات به آن توجه نمی شود. هنگام ارسال پیامک انبوه حتماً اطمینان حاصل کنید که خود را به درستی در پیامک معرفی کرده اید تا مخاطبان شما بدانند فرستنده ی پیامک کیست. این موضوع در جلب اعتماد مخاطبان نیز تأثیر دارد به این دلیل که معمولاً کمتر مخاطبی به پیامک تبلیغاتی که فرستنده آن مشخص نیست توجه می کند.

یکی از راه های مناسب برای شناخته شدن در این راه استفاده از خط اختصاصی است. خط اختصاصی به کاربران سامانه پیامکی این قابلیت را می دهد تا با یک شماره ی متخص به خود به مخاطبان پیامک تبلیغاتی ارسال نمایند و این شماره هرچه کوتاه و رندتر باشد، در ذهن مخاطب ماندنی تر خواهد شد.

پیامک طولانی ارسال نکنید

همیشه هنگام ارسال پیامک تبلیغاتی، طول آن را مورد بررسی قرار دهید و خود را به جای مخاطبانتان بگذارید. در حال رانندگی هستید و یا در محل کار، آیا فرصت می کنید تمام متن را بخوانید؟ و یا آیا متن شما آنقدر جذاب هست که مخاطب برای خواندن آن تا انتها زمان بگذارد؟ به طور کلی معمولاً استفاده از پیامک های طولانی و پیچیده باعث کاهش بازخورد تبلیغات پیامکی خواهد شد. پس قبل از ارسال پیامک انبوه اطمینان حاصل کنید که محتوای پیامک شما مختصر و مفید است و مورد توجه مخاطبان شما خواهد بود.

انتخاب مخاطب اشتباه

قطعاً شما در محل کار خود به صورت حضوری با همه ی مشتریان یکسان رفتار نخواهید کرد. افراد علایق و نیازهای متفاوت و مختلفی دارند. به همین دلیل در سامانه پیامکی امکانات متعددی برای تفکیک مخاطبان در نظر گرفته شده تا بتوانید برای هر دسته از مخاطبان خود محتوای مناسبشان را ارسال نمایید.

علاوه بر این شما می توانید شماره تلفن مشتریان را در دفترچه تلفن پنل اس ام اس خود ذخیره کنید و این امکان برای شما فراهم شده تا بتوانید مخاطبین خود را دسته بندی کنید. برای مثال می توانید مشتریان پر خرید را در یک گروه دسته بندی کرده و کالاها و خدمات جدید خود را فوراً به اطلاعشان برسانید. در واقع با استفاده از این دسته بندی ها و امکانات تفکیک مخاطبان می توانید محتوای مرتبط تری برای مشتریان خود ارسال کنید.

لینک های غیر مرتبط و صفحات تو در تو

در نظر داشته باشید مشتریان دوست ندارند منتظر چیزی باشند، به خصوص وقتی پای تبلیغات در میان است. پس بهتر است از ارسال لینک های غیر مرتبط و دعوت کردن از آن ها برای باز کردن صفحات مختلف برای رسیدن به محتوای مورد نظرتان خود داری کنید. برای مثال اگر قصد دارید تا سایتی را معرفی کنید بهتر است تا از لینک صفحه ی اصلی آن سایت استفاده کنید.

علاوه بر این استفاده از لینک هایی که دسترسی های اضافه از کاربر می خواهند می تواند باعث کاهش اعتماد مخاطب به کسب و کار شما و در نهایت منجر به کاهش تأثیرگذاری پیامک تبلیغاتی شما گردد.

ندادن اطلاعات کافی به مخاطب

نه تنها پیامک تبلیغاتی، بلکه هر روش تبلیغاتی دیگری تعریف خود و اصول خاص خود را دارد که با رعایت کردن آن ها قطعاً نتیجه ی بهتری گرفته می شود. پیامک همانطور که از نام آن بر می آید باید کوتاه و ساده باشد. پس باید هرچیزی که نیاز دارید به اطلاع مخاطبانتان برسانید را مستقیماً در متن پیامک به آن اشاره کنید. اگر فکر می کنید برای دریافت بازخورد نیاز دارید تا مخاطب اطلاعات تماس شما را داشته باشد، آن را در اختیارش قرار دهید و انتظار نداشته باشید تا مخاطب اطلاعات تماس شما را جستجو کند.

ارسال در زمان اشتباه

فرض کنید که تمامی موارد بالا را به درستی انجام داده اید، اما پیامک تبلیغاتی خود را در زمان اشتباهی ارسال کردید. با این کار درواقع تمامی زحمات خود را بی حاصل کرده اید. منظور از زمان درست ارسال پیامک چیست؟؟ برای مثال ارسال یادآوری قرار ملاقات 2 ماه قبل قطعاً مناسب نیست، و در مقابل ارسال تبلیغات جشنواره تخفیفی تنها چند ساعت مانده به شروع جشنواره نیز مناسب نخواهد بود. پس با توجه به محتوای اس ام اس زمان صحیح ارسال پیامک می تواند متفاوت باشد.

استفاده از پنل پیامک و ارسال اس ام اس تبلیغاتی می تواند نتایج شگفت انگیزی را برای کسب و کارها به همراه داشته باشد، اگر اصول آن را رعایت کنید و در چارچوب قوانین حر کت کنید. فارغ از وسعت کسب و کار شما و این که چه بودجه ای برای تبلیغات در نظر گرفته اید، ارسال پیامک انبوه با انطعاف پذیری زیاد قطعاً می تواند بهترین گزینه ی پیش روی شما برای تبلیغات باشد.

اگر می خواهید در در پنل اس ام اس رایگان پیام رسان عضو شوید و همچنین اطلاعات بیشتری در رابطه با پیام کوتاه تبلیغاتی داشته باشید می توانید از طریق لینک زیر اقدام به ثبت نام فوری و رایگان نمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت جهت ارائه مشاوره های تبلیغاتی با شما تماس حاصل نمایند.

نظر و هرگونه سوالی را با ما در بخش نظرات به اشتراک بگذارید

در کمتر از 30 ثانیه ، رایگان ثبت نام کنید !
قبلا عضو شدم
درخواست شما با موفقیت ثبت گردید !
متاسفانه خطایی رخ داده ، دوباره امتحان کنید !
پیام رسان 7 روز هفته پاسخگوی شما میباشد !

تیم پشتیبانی پیام رسان ، آماده مشاوره تبلیغاتی و رفع مشکلات و پاسخگو به سوالات شما هستند .

بیتا فرهمند شیما سخاوتی محسن حسامی فر مصطفی امیری
شیما سخاوتی

سلام . من شیما سخاوتی هستم کارشناس سامانه .
سوالات احتمالی خودتون رو میتونین از بخش زیر پیدا کنید ، در غیر اینصورت دکمه شروع چت را کلیک نمایید .

پنل عادی و پنل های ستاره دار از نظر کیفیت ارسال و خدمات ارائه شده یکی هستند.
سامانه پایه در یک فرصت ویژه رایگان شده و قیمت هر پیامک، 259 ریال میباشد.
تعرفه یک ستاره با پرداخت 199هزار تومن هزینه اولیه، قیمت هر پیامک ، 229ریال محاسبه میشه.
و در نهایت تعرفه دوستاره با تخفیف 50 درصدی و پرداخت هزینه اولیه 299هزار تومان، قیمت هر پیامک به 209 ریال میرسه.
البته در طرح تخفیفی 2ستاره با یک پله ی قیمتی ،در صورتی که میزان خرید اعتبار پیامکی به 500هزار پیامک برسد ،تعرفه ی هر پیامک با یک تومن کاهش به مبلغ 199 ریال خواهد رسید.

سامانه ارسال پیامک تبلیغاتی برای سراسر کشور فعال بوده و تنها با دسترسی به وب و اینترنت برای دسترسی به ارسال الزامیه و موقعیت مکانی شما تاثیری نداره

شماره همراه ثبت نامی تنها جهت تائید احراز هویت و دریافت کد فعالسازی ست والزامی نداره که شماره همراه به نام خودتون باشه ،در صورتی که خط همراه اول ندارین می تونین از شماره ی دوستان یا آشنایانی که بهشون اعتماد دارین، استفاده کنین.
فقط در نظر داشته باشین خط مورد نظرتون باید در دسترس باشه، چون کد فعالسازی به خط همراه اول ارسال می شه و شما باید برای ادامه ی ثبت نامتون به این کد دسترسی داشته باشین.

بعد از ثبت نام برای هر کاربر یه خط تبلیغاتی با سرشماره ی5000 جهت ارسال پیامک فعال میشه و اگه نیاز به دریافت پیامک ندارین الزامی برای خط اختصاصی وجود نداره

شروع چت آنلاین