ثبت نام رایگان است !!
برای ثبت نام کافیست عدد 111 را به شماره 50002060 ارسال کنید .
برای ثبت درخواست تماس عدد 105 را به شماره 50002060 ارسال کنید .

راهکارهای کسب درآمد از پنل اس ام اس

راهکارهای کسب درآمد از پنل اس ام اس
راهکارهای کسب درآمد از پنل اس ام اس
  • نویسنده : پیام رسان
  • دیدگاه : 0
  • بازدید : 6184
  • دسته بندی : آموزشی

در مطلب قبلی، با هم بررسی کردیم که پنل اس ام اس یکی از روش های مناسب برای کسب درآمد بدون سرمایه است. چرا که نه تنها نیاز به سرمایه ندارد، بلکه نیاز به مهارت فنی خاصی هم ندارد. همانطور که گفتیم بخش عمده ای از فعالیت های مورد نیاز شما در این مسیر از قبل انجام شده است. نیاز مردم به پیامک تبلغیاتی وجود دارد و بستر فعالیت با بهترین امکانات از طرف سامانه فراهم گردیده، بنابراین مهم ترین کاری که شما باید انجام دهید، این است که اطلاعات خود را در این زمینه افزایش دهید تا بتوانید در مسیر جذب کاربر موفق تر عمل کنید.

علاوه بر تمامی این مسائل، سامانه پیامکی پیام رسان با سابقه و اعتباری که در این مدت زمان به دست آورده، مسیر جذب مشتری و کسب درآمد را برایتان هموار می کند. چرا که تیم پیام رسان تا به امروز یک لحظه از پشتیبانی و ارائه خدمات به کاربران خود غافل نشده و این موضوع شامل حال مشتریان شما نیز خواهد شد. پس از فعال کردن لینک فروش همکاری در سامانه، شما می توانید به چند روش کسب درآمد کنید و یا درآمد خود را افزایش دهید که در ادامه آن ها را با هم مورد بررسی قرار خواهیم داد.

فروش سامانه پیامکی

اولین روشی که می توانید با استفاده از آن کسب درآمد کنید فروش سامانه ارسال پیامک است. همانطور که می دانید پیام رسان بابت پنل اس ام اس هزینه ای از کاربران خود دریافت نمی کند اما شما می توانید مبالغی را تحت عنوان حق الزحمه ثبت نام و یا هزینه ی ثبت نام اولیه از کاربران خود دریافت کنید که این موضوع کاملاً به عهده ی خودتان است. عده ی بسیار زیادی از همکاران فروش پیام رسان از این هزینه ها صرف نظر کردند تا با جلب رضایت اولیه مشتری این درآمد را در ادامه ی مسیر جبران کنند.

شارژ پیامک

فراموش نکنید که کاربرانی که با استفاده از لینک شما در سامانه ثبت نام می کنند، مادامی که فعالیت داشته باشند شما درآمد خواهید داشت. به همین دلیل یکی از راهکارهایی که برای کسب درآمد از پنل اس ام اس وجود دارد فروش شارژ و بسته های پیامکی است. در مطلب قبلی گفته بودیم که در طی مسیر شما باید اطلاعات خود را در زمینه ی سامانه ی پیامکی مرتبط با مشاغل مختلف و کاربردهای آن بیشتر کنید. این اطلاعات در این مرحله به کار شما خواهند آمد. شما می توانید با ایجاد انگیزه و ارائه مشاوره تبلیغاتی منجر به فروش بیشتر پیامک شوید و درآمد خود را افزایش دهید.

فروش تعرفه های تشویقی

یکی دیگر از راهکارهایی که برای کسب درآمد از پنل اس ام اس وجود دارد، فروش تعرفه است. شما می توانید با فروش هر یک از تعرفه های تشویقی موجود در سامانه پیام رسان به کاربران خود، درآمد خود را افزایش دهید. همچنین تعرفه های تشویقی همانطور که از اسم آنها بر می آید فرصت مناسبی برای استفاده ی کاربران از تعداد پیامک بیشتر در مقابل هزینه ی کمتر است. بنابراین فروش تعرفه های تشویقی می تواند برای شما و کاربرانتان برد-برد باشد.

نمایندگی ارسال پیامک

در نظر داشته باشید که برای فعالیت به عنوان نماینده نیازی نیست حتما همه ی تمرکز خود را به روی این کار بگذارید. هرچند که با صرف زمان و تمرکز بیشتر می توانید درآمد خود را به مبلغ بسیار بیشتری افزایش دهید. شما می توانید از معرفی اطرافیانتان و حتی از معرفی شرکت یا مجموعه ای که در آن مشغول به کار هستید به پیام رسان، مادامی که آن ها ارسال پیامک انجام می دهند، درآمد داشته باشید.

در همکاری با سامانه پیام رسان، شما درصد سود مشخصی را از تمامی خریدهای زیرمجموعه های خود دریافت می کنید. در جدول زیر پلن هایی که برای شما در نظر گرفته شده را می توانید مشاهده کنید که میزان سود آن ها متغیر است.

عنوان پلن درصد سود هزینه راه اندازی
پلن 1 35% 200,000 ریال
پلن 2 45% 350,000 ریال
پلن 3 50% 500,000 ریال

برای مشاوره های تخصصی بیشتر می توانید از طریق شماره های زیر با همکاران ما در تماس باشید:

35102000 011 (خط ویژه – 10 خط)

نظر و هرگونه سوالی را با ما در بخش نظرات به اشتراک بگذارید

در کمتر از 30 ثانیه ، رایگان ثبت نام کنید !
قبلا عضو شدم
درخواست شما با موفقیت ثبت گردید !
متاسفانه خطایی رخ داده ، دوباره امتحان کنید !
پیام رسان 7 روز هفته پاسخگوی شما میباشد !

تیم پشتیبانی پیام رسان ، آماده مشاوره تبلیغاتی و رفع مشکلات و پاسخگو به سوالات شما هستند .

بهار شریفی هاله کرامتی نیکان امینی محسن حسامی فر
هاله کرامتی

سلام . من هاله کرامتی هستم کارشناس سامانه .
سوالات احتمالی خودتون رو میتونین از بخش زیر پیدا کنید ، در غیر اینصورت دکمه شروع چت را کلیک نمایید .

پنل اقتصادی و پنل های ستاره دار از نظر کیفیت ارسال و خدمات ارائه شده یکی هستند.
سامانه اقتصادی در یک فرصت ویژه رایگان شده و قیمت هر پیامک در کمترین میزان خرید، 178 ریال میباشد.
تعرفه یک ستاره با پرداخت 50000 تومن هزینه اولیه، قیمت هر پیامک در کمترین میزان خرید 168ریال محاسبه میشه. که البته در این دو تعرفه (اقتصادی و تک ستاره) با افزایش میزان خرید، نرخ واحد پیامک هم کاهش پیدا میکنه .
و در نهایت تعرفه دوستاره با تخفیف 50 درصدی و پرداخت هزینه اولیه 99000 تومان، قیمت هر پیامک در هر رنجی که خرید کنین به 148ریال میرسه.

سامانه ارسال پیامک تبلیغاتی برای سراسر کشور فعال بوده و تنها با دسترسی به وب و اینترنت برای دسترسی به ارسال الزامیه و موقعیت مکانی شما تاثیری نداره

شماره همراه ثبت نامی تنها جهت تائید احراز هویت و دریافت کد فعالسازی ست والزامی نداره که شماره همراه به نام خودتون باشه ،در صورتی که خط همراه اول ندارین می تونین از شماره ی دوستان یا آشنایانی که بهشون اعتماد دارین، استفاده کنین.
فقط در نظر داشته باشین خط مورد نظرتون باید در دسترس باشه، چون کد فعالسازی به خط همراه اول ارسال می شه و شما باید برای ادامه ی ثبت نامتون به این کد دسترسی داشته باشین.

بعد از ثبت نام برای هر کاربر یه خط تبلیغاتی با سرشماره ی5000 جهت ارسال پیامک فعال میشه و اگه نیاز به دریافت پیامک ندارین الزامی برای خط اختصاصی وجود نداره

شروع چت آنلاین