ثبت نام رایگان است !!
برای ثبت نام کافیست عدد 111 را به شماره 50002060 ارسال کنید .
برای ثبت درخواست تماس عدد 105 را به شماره 50002060 ارسال کنید .

برای ارسال پیامک تبلیغاتی چه امکاناتی نیاز است؟

شاید شما و خیلی از افراد دیگر تصور کنید که پیامک‌ های تبلیغاتی با روح و روان مخاطبان بازی می ‌کنند و آن‌ ها را آزرده‌ خاطر خواهند کرد خب اگر بخواهیم در مورد روش ‌های تبلیغاتی که وجود دارد صحبت کنیم لازم به ذکر است که بگوییم ارسال پیامک‌ های تبلیغاتی یکی از مقرون‌ به‌ صرفه ترین روش‌های بازاریابی به شمار می ‌رود.

پیامک تبلیغاتی همان طور که از اسم آن برآورد می‌شود پیامکی است که به ‌صورت تبلیغات یا اس ام اس می‌تواند خدمات و محصولات یک شرکت یا فروشگاهی را به دیگران معرفی نماید. کسانی که دارای مشاغل خاصی هستند همیشه به ‌دنبال راه ‌حل‌ها و روش‌هایی می ‌باشند که ارتباطی را با مشتریان خود برقرار نمایند، یکی از روش‌هایی که می‌ توان بهترین نتایج را از آن به دست آورد استفاده از سامانه‌های پیامکی می‌باشد.

در طول شبانه ‌روز بیشتر از ۹۰ درصد از افراد از تلفن‌های همراه استفاده می ‌کنند و در طول تمام روزهای هفته گوشی‌ های موبایل را از خود جدا نخواهند کرد. به ‌طور میانگین طبق آماری که وجود دارد تبلیغاتی که به ‌صورت پیامک برای افراد ارسال می‌شوند بازخورد بیشتری خواهند داشت.

در این‌ جا موردی را لازم است ذکر کنیم که با توجه به آن می ‌توانید تبلیغات مفیدی را برای محصولات و خدمات خود داشته باشید و آن هم این است که بسیاری از افراد روش استفاده از این پیامک‌های تبلیغاتی را بلد نیستند، بنابراین تعداد زیادی از پیامک‌ های تبلیغاتی را برای بسیاری از مخاطبان ارسال خواهند کرد همین کار باعث می ‌شود که شما بازخورد منفی را مشاهده نمایید، بنابراین مخاطبان زمانی ‌که با پیامک تبلیغاتی شما روبه ‌رو شوند سریعاً آن را حذف خواهند کرد حتی بسیاری از مخاطبان ممکن است پیگیری‌هایی را انجام دهند و تبلیغات شما را در لیست سیاه قرار دهند.

آیا استفاده از سامانه پیامکی مناسب است؟

اگر شما به‌عنوان فردی که دارای یک  کسب ‌و کار است، قصد داشته باشید که فروش خود را افزایش دهید و مشتریان زیادی را به دست آورید باید از بازاریابی استفاده نمایید و اطلاعیه های مهمی را به ‌صورت تبلیغات و در کمترین زمان ممکن برای مخاطبان ارسال نمایید. در این‌ جا می ‌توان گفت یکی از بهترین راه‌های ممکن که نتیجه ‌گیری مناسبی را به ‌همراه خواهد داشت استفاده از سامانه پیامک می‌ باشد.

 اگر دقت داشته باشید برای تمامی افراد حتی من و شما در طول روز پیامک‌ های تبلیغاتی بسیار زیادی ارسال می‌ شود شاید شما تصور کنید که پیامک‌ های تبلیغاتی از بازدهی مناسبی برخوردار نیستند، اما روز به‌ روز بر تعداد ارسال پیامک‌های تبلیغاتی افزوده می‌شود. همان‌طور که در مطالب بالاتر گفته شد استفاده از سامانه‌ های پیامکی می‌ تواند هزینه‌ های بسیار کمتری را برای شما به بار آورد و در کمترین زمان ممکن اطلاعیه‌ های مهمی را در خصوص خدمات ارائه‌ شده و محصولات خود در اختیار مشتریان قرار دهید.

چگونه پیامک‌های تبلیغاتی را ارسال کنیم؟

شاید شما به تازگی وارد کسب‌ و کار جدیدی شده باشید و از سامانه‌ های پیامکی برای تبلیغات خود استفاده کنید، حال برای استفاده از سامانه‌ پیامکی ممکن است تصور کنید که باید به دفاتر مخابراتی یا پیشخوان‌ های دولت مراجعه نمایید یا این‌ که خیلی از اوقات دیده می‌شود که بسیاری از افراد در اینترنت به‌ دنبال پنل آی ‌پی اس ام اسی هستند و تصور می ‌کنند که تنها مخابرات می ‌تواند پیامک‌ های تبلیغاتی ارسال نماید.

 در این‌ جا لازم به ذکر است که بگوییم برای این‌ که بتوانید پیامک‌ های تبلیغاتی خود را برای افراد زیادی ارسال کنید نیازی به دفترهای پیشخوان یا مخابرات ندارید یا این ‌که هیچ‌ گونه سخت‌افزاری مورد نیاز نیست که بتوانید به سامانه ‌های پیامکی دسترسی داشته باشید، تنها کاری که در این شرایط باید انجام دهید این است که یک پنل اس ‌ام‌ اس را برای خود خریداری نمایید تا بتوانید پیامک‌ هایی را به‌ صورت انبوه ارسال کنید.

به دست آوردن بانک شماره‌های موبایل

کاری که بعد از خرید پنل های اس ام اسی باید انجام دهید این است که به شماره‌ های موبایل مخاطبان دسترسی داشته باشید یعنی بانکی از شماره‌ های موبایل را باید در اختیار بگیرید. در سامانه پیامکی می‌ توان بانکی از شماره موبایل‌ های استان‌ ها و شهرها را به ‌صورت دسته ‌بندی شده در اختیار داشت و طبق این دسته ‌بندی‌ها شما به هر شهری که قصد ارسال پیامک را داشته باشید می‌توانید پیش‌ شماره آن شهر و موبایل مخاطبانی که در این شهر فعالیت می‌کنند را به دست آورید.

نحوه ارسال پیامک انبوه

اکنون شما با روش ارسال پیامک تبلیغاتی آشنا شده‌اید و امکاناتی را که باید برای ارسال این نوع از اس ام اس ‌ها در اختیار داشته باشید می ‌توانید مورد استفاده قرار دهید در این قسمت از مطالب باید با روش ‌های ارسال پیامک‌ های تبلیغاتی آشنا شوید و بدانید کدام روش برای کسب‌ و کار شما بهتر می ‌باشد و بازدهی بیشتری را خواهد داشت. در ادامه روش ‌های مختلف ارسال پیامک را برای شما بیان خواهیم کرد.

ارسال پیامک براساس کدپستی

 با استفاده از سامانه پیامک می ‌توانید افرادی را که در محدوده شما قرار دارند با استفاده از کد پستی آن ها پیدا کنید و مشتریانی که بیشترین بازدهی را برای شما خواهند داشت انتخاب نمایید.

ارسال پیامک تبلیغاتی منطقه‌ای

گاهی اوقات فروشگاهی تنها در یک شهر فعالیت می کند و قصد دارد محصولات خود را تنها برای افراد ساکن در این شهر مورد تبلیغ قرار دهد، بنابراین این فروشگاه‌ ها روشی را برای تبلیغات و برندسازی خود مورد استفاده قرار می ‌دهند که مورد توجه مردمان همان منطقه قرار می ‌گیرد.

ارسال پیامک تبلیغاتی براساس سن و جنسیت مشتریان

در این روش شما می‌توانید مخاطبی را انتخاب نمایید که به‌ صورت بالقوه از محصولات و خدمات شما استفاده می‌کنند، به این معنی که بسیاری از محصولات برای رده‌های سنی خاصی در نظر گرفته می شوند یا خدماتی که ارائه می‌ شود مربوط به جنسیت خاصی می‌ باشد و می‌ توانند بر اساس جنسیت افراد و به ‌صورت انبوه پیامک های تبلیغاتی را ارسال نمایید.

نکاتی برای ارسال پیام ارسال پیامک‌های تبلیغاتی

 لازم به ذکر است که بگوییم معرفی محصولات و خدمات از طریق سامانه پیامک مزیت‌ های بسیار زیادی دارد و می ‌تواند تاثیر بسزایی در جذب مشتری برای شما به‌ همراه داشته باشد، اما در صورتی می‌ توانید در این کار موفق باشید که پیامک‌ های تبلیغاتی را به‌ درستی برای مخاطبان خود ارسال نمایید و نکاتی که مربوط به فرستادن این پیامک‌ها می‌شود را به ‌خوبی رعایت نمایید. در ادامه‌ ی مطالب مواردی را برای شما بیان خواهیم کرد که می ‌تواند شما را با موفقیت همراه نماید.

اجازه انتخاب به مشتریان

هنگامی ‌که شما مشغول به تبلیغات می‌شوید باید در مرحله اول رضایت مخاطبان خود را به دست بیاورید یعنی به آن‌ها اجازه بدهید که برای وارد شدن به یک کمپین پیامکی آمادگی خود را اعلام نمایند.

ارسال پیامک ‌هایی با متن ساده و قابل ‌درک

شما هنگام ارسال پیامک‌ های تبلیغاتی متن اس ‌ام‌ اس را خود خواهید نوشت به این معنی که هر متنی که دوست داشته باشید را می‌توانید در قالب یک اس ام اس برای مشتریان خود ارسال نمایید، اما باید دقت داشته باشید که متنی که نوشته می ‌شود باید هیچ‌ گونه ابهامی در آن وجود نداشته باشد.

0/5 (0 نظر)

بیوگرافی نویسنده

الهه، فارغ التحصیل رشته کامپیوتر و متولد روز طبیعته. علاقه ی زیادی به انجام کارهای هنری داره و به همین علت هم، تمام دقتش رو در به نحو احسن انجام دادن اون کار میزاره. از جمله کارهایی که می تونه وقت زیادی رو صرفش بکنه و خسته نشه، پرورش گل و گیاهه. به همین علته که طبیعت را دوست داره ، از دیدن مناظر لذت میبره و عاشق طبیعت گردیه. از نگاه الهه، قشنگ ترین حس دنیا دیدن و روییدن جوانه ی کوچک گل از دل خاکه که نوید در حرکت بودن زندگی رو میده.

ارسال نظر
دیدگاهی وجود ندارد
نظر و هرگونه سوالی را با ما در بخش نظرات به اشتراک بگذارید

شما اولین نفری باشین که نظر خود را ارسال کرده
در کمتر از 30 ثانیه ، رایگان ثبت نام کنید !
قبلا عضو شدم
درخواست شما با موفقیت ثبت گردید !
متاسفانه خطایی رخ داده ، دوباره امتحان کنید !
پیام رسان 7 روز هفته پاسخگوی شما میباشد !

تیم پشتیبانی پیام رسان ، آماده مشاوره تبلیغاتی و رفع مشکلات و پاسخگو به سوالات شما هستند .

غزال رادمهر هاله کرامتی نیکان امینی مصطفی امیری
هاله کرامتی

سلام . من هاله کرامتی هستم کارشناس سامانه .
سوالات احتمالی خودتون رو میتونین از بخش زیر پیدا کنید ، در غیر اینصورت دکمه شروع چت را کلیک نمایید .

پنل عادی و پنل های ستاره دار از نظر کیفیت ارسال و خدمات ارائه شده یکی هستند.
سامانه پایه در یک فرصت ویژه رایگان شده و قیمت هر پیامک، 259 ریال میباشد.
تعرفه یک ستاره با پرداخت 199هزار تومن هزینه اولیه، قیمت هر پیامک ، 229ریال محاسبه میشه.
و در نهایت تعرفه دوستاره با تخفیف 50 درصدی و پرداخت هزینه اولیه 299هزار تومان، قیمت هر پیامک به 209 ریال میرسه.
البته در طرح تخفیفی 2ستاره با یک پله ی قیمتی ،در صورتی که میزان خرید اعتبار پیامکی به 500هزار پیامک برسد ،تعرفه ی هر پیامک با یک تومن کاهش به مبلغ 199 ریال خواهد رسید.

سامانه ارسال پیامک تبلیغاتی برای سراسر کشور فعال بوده و تنها با دسترسی به وب و اینترنت برای دسترسی به ارسال الزامیه و موقعیت مکانی شما تاثیری نداره

شماره همراه ثبت نامی تنها جهت تائید احراز هویت و دریافت کد فعالسازی ست والزامی نداره که شماره همراه به نام خودتون باشه ،در صورتی که خط همراه اول ندارین می تونین از شماره ی دوستان یا آشنایانی که بهشون اعتماد دارین، استفاده کنین.
فقط در نظر داشته باشین خط مورد نظرتون باید در دسترس باشه، چون کد فعالسازی به خط همراه اول ارسال می شه و شما باید برای ادامه ی ثبت نامتون به این کد دسترسی داشته باشین.

بعد از ثبت نام برای هر کاربر یه خط تبلیغاتی با سرشماره ی5000 جهت ارسال پیامک فعال میشه و اگه نیاز به دریافت پیامک ندارین الزامی برای خط اختصاصی وجود نداره

شروع چت آنلاین