ثبت نام رایگان است !!
برای ثبت نام کافیست عدد 111 را به شماره 50002060 ارسال کنید .
برای ثبت درخواست تماس عدد 105 را به شماره 50002060 ارسال کنید .

چگونه خط اختصاصی خود را با دیگران به اشتراک بگذاریم

چگونه خط اختصاصی خود را با دیگران به اشتراک بگذاریم
چگونه خط اختصاصی خود را با دیگران به اشتراک بگذاریم

از آنجایی که بخشی از کاربران سامانه پیام رسان اشخاص حقوقی شامل شرکت ها و موسسات دولتی و غیردولتی، مدارس و آموزشگاه ها و … می باشند. گاهاً در این مجموعه ها برای مدیریت بهتر نیاز به دسترسی چند نفر از اعضا به پنل پیامکی است و از آنجایی که برای امنیت بیشتر پنل بهتر است که اطلاعات کاربری در اختیار یک عضو اصلی باشد سامانه امکان جدیدی را با عنوان قابلیت اشتراک گذاری خط اختصاصی در پنل فعال کرده است.

این قابلیت به شما این امکان را می دهد تا خط اختصاصی پنل خود را بین کاربران دیگر سامانه به اشتراک بگذارید به عبارتی از پنل های کاربری متفاوت دسترسی به خط اختصاصی شما امکان پذیر خواهد شد.

نحوه به اشتراک گذاری خط اختصاصی

در منوی تنظیمات یک منو با نام مدیریت شماره های اختصاصی اضافه شده است. از این منو می توانید اطلاعاتی شامل اینکه چه خطوطی در پنل شما وجود دارد، چه شماره هایی با شما به اشتراک گذاشته شده و کد اختصاصی مربوط به خود را مطابق تصویر زیر مشاهده کنید.

نحوه به اشتراک گذاری خط اختصاصی

همچنین می توانید ترتیب قرار گرفتن خطوط را نیز مطابق تصویر زیر مشخص کنید.

نحوه به اشتراک گذاری خط اختصاصی

برای به اشتراک گذاشتن خط اختصاصی تنها کافی است که مالک خط کد اشتراک پنل مقصد را در قسمت فیلد مربوطه وارد کند. هر کاربر مطابق تصویر زیر یک کد اختصاصی مربوط به خود دارد.

اشتراک گذاری خط اختصاصی

هر کاربر میتواند خط اختصاصی خود را حداکثر با دو کاربر دیگر به اشتراک بگذارد و برای این اشتراک می تواند همانند شکل زیر تاریخ پایان تعیین کند.

نحوه به اشتراک گذاری خط اختصاصی

البته توجه داشته باشید از آنجایی که خط اختصاصی به نام کاربر پنل مبدا صادر شده و اطلاعات این فرد برای احراز هویت به مخابرات ارسال شده است در صورتی که فرد اشتراک گیرنده پیامک خلاف قوانین ارسال کند مسئولیت تمامی پیامک های ارسالی به عهده مالک خط می باشد.

امیدواریم این امکان در راستای خدمات دهی بیشتر و بهتر سامانه پیام رسان مورد رضایت شما عزیزان واقع شود.

جهت برقراری تماس با کارشناسان شرکت با شماره های زیر تماس بگیرید :

35102000 011 (خط ویژه – 10 خط)

نظر و هرگونه سوالی را با ما در بخش نظرات به اشتراک بگذارید

در کمتر از 30 ثانیه ، رایگان ثبت نام کنید !
قبلا عضو شدم
درخواست شما با موفقیت ثبت گردید !
متاسفانه خطایی رخ داده ، دوباره امتحان کنید !
پیام رسان 7 روز هفته پاسخگوی شما میباشد !

تیم پشتیبانی پیام رسان ، آماده مشاوره تبلیغاتی و رفع مشکلات و پاسخگو به سوالات شما هستند .

شیما سخاوتی سارا توسلی محسن حسامی فر مصطفی امیری
سارا توسلی

سلام . من سارا توسلی هستم کارشناس سامانه .
سوالات احتمالی خودتون رو میتونین از بخش زیر پیدا کنید ، در غیر اینصورت دکمه شروع چت را کلیک نمایید .

پنل اقتصادی و پنل های ستاره دار از نظر کیفیت ارسال و خدمات ارائه شده یکی هستند.
سامانه اقتصادی در یک فرصت ویژه رایگان شده و قیمت هر پیامک در کمترین میزان خرید، 178 ریال میباشد.
تعرفه یک ستاره با پرداخت 50000 تومن هزینه اولیه، قیمت هر پیامک در کمترین میزان خرید 168ریال محاسبه میشه. که البته در این دو تعرفه (اقتصادی و تک ستاره) با افزایش میزان خرید، نرخ واحد پیامک هم کاهش پیدا میکنه .
و در نهایت تعرفه دوستاره با تخفیف 50 درصدی و پرداخت هزینه اولیه 99000 تومان، قیمت هر پیامک در هر رنجی که خرید کنین به 148ریال میرسه.

سامانه ارسال پیامک تبلیغاتی برای سراسر کشور فعال بوده و تنها با دسترسی به وب و اینترنت برای دسترسی به ارسال الزامیه و موقعیت مکانی شما تاثیری نداره

شماره همراه ثبت نامی تنها جهت تائید احراز هویت و دریافت کد فعالسازی ست والزامی نداره که شماره همراه به نام خودتون باشه ،در صورتی که خط همراه اول ندارین می تونین از شماره ی دوستان یا آشنایانی که بهشون اعتماد دارین، استفاده کنین.
فقط در نظر داشته باشین خط مورد نظرتون باید در دسترس باشه، چون کد فعالسازی به خط همراه اول ارسال می شه و شما باید برای ادامه ی ثبت نامتون به این کد دسترسی داشته باشین.

بعد از ثبت نام برای هر کاربر یه خط تبلیغاتی با سرشماره ی5000 جهت ارسال پیامک فعال میشه و اگه نیاز به دریافت پیامک ندارین الزامی برای خط اختصاصی وجود نداره

شروع چت آنلاین