ثبت نام رایگان است !!
برای ثبت نام کافیست عدد 111 را به شماره 50002060 ارسال کنید .
برای ثبت درخواست تماس عدد 105 را به شماره 50002060 ارسال کنید .

کاربران حرفه ای سامانه ارسال پیامک چگونه عمل می کنند؟

کاربران حرفه ای سامانه ارسال پیامک چگونه عمل می کنند؟
کاربران حرفه ای سامانه ارسال پیامک چگونه عمل می کنند؟
  • نویسنده : پیام رسان
  • دیدگاه : 0
  • بازدید : 5756
  • دسته بندی : آموزشی

تبلیغات موفق با استفاده از سامانه ارسال پیامک مستلزم داشتن دانش و اطلاعات خاصی نیست. اما این روش تبلیغاتی نیز مانند سایر روش ها، نیازمند بررسی و تحلیل مخاطبان است و به نوعی تجربه ی کاربری در ارسال اس ام اس یکی از مهم ترین موضوعاتی است که بازخورد تبلیغات را تعیین خواهد کرد. به همین دلیل در ادامه قصد داریم تا تجربیات برخی کاربران حرفه ای که سابقه ی زیادی در ارسال اس ام اس تبلیغاتی دارند را با شما کاربران گرامی به اشتراک بگذاریم.

حرفه ای بودن در تبلیغات پیامکی به این معنی است که از اشتباهات رایج در ارسال اس ام اس خودداری کرده و با جای آن موضوعاتی که بازدهی تبلیغات را افزایش می دهند را بیشتر مورد استفاده قرار دهیم.

زمان مناسب ارسال اس ام اس

یکی از فاکتورهای تعیین کننده ی میزان بازخورد پیامک تبلیغاتی زمان ارسال اس ام اس است. در درجه اول بدانید برای بیشتر محتواهای تبلیغاتی روزهای کاری زمان مناسب تری به نسبت روزهای تعطیل هستند. علاوه بر این در طول هر روز نیز بهتر است تا بازه ی زمانی 9 صبح تا 9 شب را برای ارسال اس ام اس انتخاب کنید چرا که بیشترین بازدهی در طول این ساعات وجود دارد.

قدرت پیام صوتی را دست کم نگیرید

در بسیاری از موضوعات مورد تبلیغات، پیام صوتی می تواند نتیجه ی بهتری از پیامک متنی داشته باشد. انتقال حس از طریق صدا و گفتار باعث می شود تا بتوان هیجان مورد نیاز را به مخاطب منتقل کرد و منجر به اثربخشی بیشتر تبلیغات شد. علاوه بر این پیامک صوتی یکی از بهترین گزینه های در دسترس برای برندینگ و معرفی کسب و کار است. انتخاب صدای مناسب در کنار محتوای خاص می تواند به راحتی در خاطر مخاطبان ثبت گردد.

برای مخاطبان مهلت و زمان تعیین کنید

اگر پیامک تبلیغاتی شما حاوی محتوای تخفیفی و یا جشنواره ی فروش باشد، بهتر است تا تاریخی برای زمان پایان این جشنواره در نظر بگیرید و این تاریخ را در متن پیامک تبلیغاتی خود ذکر کنید تا بتوانید بازخورد تبلیغات خود را بسنجید. ارسال اس ام اس بدون تاریخ انقضا یکی از اشتباهاتی است که گاهاً کاربران سامانه ارسال پیامک مرتکب می شوند که باعث می شود تا بخشی از مشتریان جشنواره ی فروش آن ها را از دست دهند.

نکته ی دیگر درباره ی این موضوع این است که تاریخ انتقضا انگیزه ی بیشتری برای مراجعه و خرید مخاطب ایجاد می کند که در زمان مورد نظر شما اقدام اقدام به خرید محصولات و خدمات شما کنند.

قرار دادن لینک در متن

اگر در شبکه های مجازی مانند اینستاگرام یا تلگرام، صفحه ای مربوط به کسب و کار خود دارید و یا می خواهید وبسایت خود را معرفی کنید، بهتر است تا لینک آن را از طریق اس ام اس برای مخاطبانتان ارسال کنید. معرفی این موارد از طریق ارسال اس ام اس تأثیر چشمگیری در میزان بازدید سایت و صفحات مجازی کسب و کارتان خواهد داشت.

برای استفاده از سامانه ارسال پیامک رایگان پیام رسان می توانید از لینک پایین استفاده کرده و پنل رایگان خود را پس از ثبت نام به کار بگیرید.

نظر و هرگونه سوالی را با ما در بخش نظرات به اشتراک بگذارید

در کمتر از 30 ثانیه ، رایگان ثبت نام کنید !
قبلا عضو شدم
درخواست شما با موفقیت ثبت گردید !
متاسفانه خطایی رخ داده ، دوباره امتحان کنید !
پیام رسان 7 روز هفته پاسخگوی شما میباشد !

تیم پشتیبانی پیام رسان ، آماده مشاوره تبلیغاتی و رفع مشکلات و پاسخگو به سوالات شما هستند .