ثبت نام رایگان است !!
برای ثبت نام کافیست عدد 111 را به شماره 50002060 ارسال کنید .
برای ثبت درخواست تماس عدد 105 را به شماره 50002060 ارسال کنید .

چگونه تبلیغات پیامکی موفق داشته باشیم؟

امروزه استفاده از وسایل ارتباطی هوشمند نظیر گوشی، تبلت و لپ تاپ، سبب شده فرهنگ و سبک زندگی و امرار معاش مردم جهان دستخوش تغییرات و تحولات عظیمی قرار بگیرد. بیشتر وقت افراد صرف فضای مجازی و  شبکه های اجتماعی می شود و هر روزه با حجم زیادی از اطلاعاتی که در این شبکه ها آپلود می شوند، مواجه می شویم. پس همان طور که می دانید، با توجه با شرایط حاکم بر دنیای امروز، استفاده از این فضا برای برقراری ارتباط با مردم، بیشر جواب گو خواهد بود تا روش های قدیمی.

یکی از با اهمیت ترین روش های توسعه کسب و کار و معرفی خدمات و یا محصولات در میان مردم، بهره گیری از تبلیغات است. پس طبق مطالب بالا، بدیهی است که بسیاری از کسب و کار ها به سمت فضای مجازی کشیده شوند و در جایی که عموم مردم حضور دارند، به تبلیغات پرداخته شود. امروزه می توانیم شاهد این باشیم که استفاده از پیامک تبلیغاتی روشی سود آور و راحت برای تبلیغات انبوه است. 

البته خود تبلیغات نیز برای این که مفید واقع شود، باید از یک سری قوانین و روش هایی پی روی کند که متناسب با جو حاکم بر جامعه، بیشترین بازدهی را به همراه داشته باشد. بهره گیری از سامانه پیامکی نیز باید به روش درست و به موقع انجام شود تا نتیجه مطلوب را حاصل نماید.

قبل از هر چیزی بهتر است با روش کار سامانه پیامکی آشنا شوید. ارسال پیامک ها به وسیله پنل پیامکی که نرم افزاری تحت وب و آنلاین است انجام می شود. شما می توانید هر متنی را به هر دسته از مخاطبانی که مد نظرتان است ارسال کنید و پاسخ های مرتبط و دلخواهتان را دریافت کنید.

در ادامه قصد داریم تا شما را با اقداماتی آشنا کنیم که باعث موفقیت در عرصه تبلیغات پیامکی می شوند. پس تا پایان مقاله همراه ما باشید.

1. انتخاب متن مناسب

نکته اول در انتخاب متن مناسب این است که متن باید بتواند در نگاه اول مخاطب را به خود جذب کند. در هنگام ارسال اس ام اس به تلفن های همراه، ابتدا بخشی از متن پیامک به نمایش گذاشته می شود؛ پس بسیار حائز اهیمت است که آن بخش جذاب باشد و خواننده را ترغیب کند تا ادامه مطلب را نیز دنبال کند. در واقع بهتر است که در یک متن کوتاه، خدمات خود را به بهترین نحو معرفی کنید.

نکته دوم که باید به آن توجه شود این است که لحن پیامک باید صمیمانه و گرم باشد. تحقیقات نشان می دهد که این روش در جذب مخاطبان به طرز غیر قابل باوری تاثیر گذار است. لحن صمیمانه در افراد احساس نزدیکی و مثبت ایجاد می کند و در حالت مقابل، یعنی ارسال اس ام اس با لحن خشک یا رسمی اصلا برای جذب نگاه افراد مناسب نیست و نمی تواند باعث ایجاد برقراری ارتباط لازم شود.

2. انتخاب مخاطب مناسب

شما باید مخاطبان خود را بشناسید. این بدین معنا است که بدانید دقیقا چه کسانی از خدمات یا محصولات شما استفاده می کنند. لازمه این شناخت نیز در واقع شناخت و بررسی محصولات خودتان است. این بررسی به شما این امکان را می دهد که سن، جنسیت، محل زندگی و شغل کسانی را علاقه مند به خدمات شما هستند را شناسایی کنید.

برای مثال اگر فروشنده لوازم آرایشی بهداشتی هستید، بهتر است که جنسیت مورد نظر شما خانم ها باشند. با این کار بازخورد بیشتری خواهید داشت. یا اگر آموزشگاه کنکور دارید، بهتر است که پیامک به رده سنی 15 تا 18 سال ارسال شود. یا در صورتی که تاکسی تلفنی هستید، بهتر است پیامک به افرادی ارسال شود که در منطقه شما سکونت دارند.

این چنین است که از هزینه ها مضاعف برای ارسال پیامک به افراد نامربوط جلوگیری می شود.

3. استفاده از سامانه پیامکی مناسب

یک سامانه پیامکی خوب در کنار قیمت مناسب، باید خدمات و امکانات خوبی نیز در اختیار شما بگذارد تا شما بتوانید به اهداف خود از استفاده از پیامک تبلیغاتی برسید؛ برای نمونه بانک شماره جامع و به روز، اعتبار پنل ها، ارسال پیامک به بلک لیست، ضمانت بازگشت وجه، برگزاری مسابقه، نظر سنجی و آزمون، امکان ارسال پیامک انبوه، ارسال پیامک حاوی لینک، ارسال پیامک صوتی، ارسال اتوماتیک قسط و یادروز ها و… از جمله امکانات پنل های پیامکی هستند.

4. استفاده از کلمات جذاب

مغز انسان ها به طور ناخوداگاه به یک دسته از کلمات جذب می شود و نسبت به آن ها واکنش نشان می دهد. استفاده از چنین کلماتی  مخاطبان را متقاعد می کند که متن شما ارزش یک بار دیدن را دارد. کلماتی مانند تخفیف یا رایگان از جمله این کلمات هستند.

البته باید دقت داشت که استفاده از چنین کلماتی نباید زیاد تکرار شوند، زیرا تخفیف های زیاد موجب عادت مشتری ها به قیمت پایین شده و قیمت اصلی شما برای آن ها گزاف واقع خواهد شد.

5. زمان سنجی مناسب

هنگامی تبلیغات شما جواب خواهد داد که در زمان مناسب ارسال شود؛ زمان مناسب برای تبلیغات لباس گرم در اوایل شروع فصل سرد سال است یا زمان درست تبلیغات کتاب، فیلم یا کلاس های کمک آموزشی یک ماه قبل از شروع فصل امتحانات است. کاملا واضح است که اگر این تبلیغات در یک زمان نامربوط ارسال شوند، مورد توجه افراد قرار نخواهند گرفت.

6. برقراری ارتباط و تعامل با مشتری

با برگزاری نظر سنجی یا مسابقه به نظر و حضور مخاطبانتان ارزش ببخشید. در اصل با این کار به مخاطب این حس القاء می شود که ارسال نظر خود می تواند باعث به وجود آمدن تغییرات دلخواهش در کار شما شود. در هر حال مسابقه و رقابت و دریافت جایزه همیشه برای همه جذاب و مهیج است و خود به خود سبب جذب افراد می شود.

7. ترغیب مخاطب به حضور فیزیکی

در برخی کسب ها زمانی ارسال پیامک موفقیت آمیز بوده که تعداد فراوانی از کسانی که اس ام اس را دریافت کرده اند، مراجعه حضوری داشته باشند. این روش چون سرعت بالایی دارد می تواند در مدت زمان کوتاهی، مراجعه حضوری را افزایش دهد. طبیعی است که مراجعه های حضوری با سود رابطه مستقیم دارد و چندین برابر احتمال خرید حضوری نسبت به حالت خرید آنلاین بیشتر است.

8. شناخت و حفظ مخاطبین وفادار

پس از چندین دوره استفاده از سامانه پیامکی و مسابقه و نظر سنجی در آن، مشخص می شود که چه کسانی به خدمات و محصولات شما اعتماد دارند، از آن ها استفاده می کنند و پاسخوی شما هستند؛ در نتیجه می توانید تخفیفات و پیشنهادات ویژه خود را بیشتر به این گروه ارسال کنید. در این صورت تعداد زیادی از این افراد از خدمات شما استفاده خواهند کرد و مطمعنا به افراد دیگری نیز شما را معرفی خواهند کرد.

سخن پایانی

لازم است بدانید که بر خلاف تصور، بازاریابی به روش ارسال پیامک تبلیغاتی همچنان به قوت خود پا برجاست. تبلغیات با این روش موجب شناخته شدن کسب و کار شما خواهد بود، زیرا هیچ کاری بدون انجام تبلغیات و اقناع مردم، نمی تواند در میان رقبای زمینه فعالیت خود، باقی بماند. در نتیجه معرفی کسب با روش مناسب و درست و در فضایی که بازخورد و مخاطب بالایی داشته باشد، عملی عاقلانه و ضروری به شمار می رود. پس به راحتی می توان به وسیله تبلیغات پیامکی و با دنبال کردن دستور العمل های فوق، به موفقیت دست یافت.

بیوگرافی نویسنده

سوگند ، دختر مهربون و پرانرژیه ، تو کارش هم خیلی با دقته و پشتکار کار داره. فارغ التحصیل رشته کامپیوتره و از سال 98 عضو خانواده موج شهر شده و با پشتکارش یکی از اعضای فعال گروه محسوب میشه. اگر موردی باشه که در جریانش نیست حتما پیگیری می کنه تا خودش هم اطلاعاتش رو تو اون زمینه کامل کنه. سوگند عاشق حیواناته و سعی می کنه ازشون حمایت کنه، علاوه بر کارش عاشق فیلم دیدن و کتاب خوندن هم هست، اوقات بیکاریش رو هم معمولا صرف فیلم دیدن یا رمان خوندن میکنه

ارسال نظر
دیدگاهی وجود ندارد
نظر و هرگونه سوالی را با ما در بخش نظرات به اشتراک بگذارید

شما اولین نفری باشین که نظر خود را ارسال کرده
در کمتر از 30 ثانیه ، رایگان ثبت نام کنید !
قبلا عضو شدم
درخواست شما با موفقیت ثبت گردید !
متاسفانه خطایی رخ داده ، دوباره امتحان کنید !
پیام رسان 7 روز هفته پاسخگوی شما میباشد !

تیم پشتیبانی پیام رسان ، آماده مشاوره تبلیغاتی و رفع مشکلات و پاسخگو به سوالات شما هستند .

بیتا فرهمند شیما سخاوتی نیکان امینی محسن حسامی فر
شیما سخاوتی

سلام . من شیما سخاوتی هستم کارشناس سامانه .
سوالات احتمالی خودتون رو میتونین از بخش زیر پیدا کنید ، در غیر اینصورت دکمه شروع چت را کلیک نمایید .

پنل عادی و پنل های ستاره دار از نظر کیفیت ارسال و خدمات ارائه شده یکی هستند.
سامانه پایه در یک فرصت ویژه رایگان شده و قیمت هر پیامک، 259 ریال میباشد.
تعرفه یک ستاره با پرداخت 199هزار تومن هزینه اولیه، قیمت هر پیامک ، 229ریال محاسبه میشه.
و در نهایت تعرفه دوستاره با تخفیف 50 درصدی و پرداخت هزینه اولیه 299هزار تومان، قیمت هر پیامک به 209 ریال میرسه.
البته در طرح تخفیفی 2ستاره با یک پله ی قیمتی ،در صورتی که میزان خرید اعتبار پیامکی به 500هزار پیامک برسد ،تعرفه ی هر پیامک با یک تومن کاهش به مبلغ 199 ریال خواهد رسید.

سامانه ارسال پیامک تبلیغاتی برای سراسر کشور فعال بوده و تنها با دسترسی به وب و اینترنت برای دسترسی به ارسال الزامیه و موقعیت مکانی شما تاثیری نداره

شماره همراه ثبت نامی تنها جهت تائید احراز هویت و دریافت کد فعالسازی ست والزامی نداره که شماره همراه به نام خودتون باشه ،در صورتی که خط همراه اول ندارین می تونین از شماره ی دوستان یا آشنایانی که بهشون اعتماد دارین، استفاده کنین.
فقط در نظر داشته باشین خط مورد نظرتون باید در دسترس باشه، چون کد فعالسازی به خط همراه اول ارسال می شه و شما باید برای ادامه ی ثبت نامتون به این کد دسترسی داشته باشین.

بعد از ثبت نام برای هر کاربر یه خط تبلیغاتی با سرشماره ی5000 جهت ارسال پیامک فعال میشه و اگه نیاز به دریافت پیامک ندارین الزامی برای خط اختصاصی وجود نداره

شروع چت آنلاین