ثبت نام رایگان است !!
برای ثبت نام کافیست عدد 111 را به شماره 50002060 ارسال کنید .
برای ثبت درخواست تماس عدد 105 را به شماره 50002060 ارسال کنید .

موثرترین شیوه های ارسال پیامک انتخاباتی

 • نویسنده : پیام رسان
 • دیدگاه : 0
 • بازدید : 5153
 • دسته بندی : آموزشی

ارسال پیامک انتخاباتی یکی از موثرترین شیوه هایی است که کمپین های تبلیغاتی کاندیداهای انتخابات از آن برای اطلاع رسانی و جمع آوری رای بیشتر از عموم مردم استفاده می کنند. شاید برایتان جالب باشد بدانید که بر اساس آمارها، در دوره‌ های قبلی انتخابات، به صورت میانگین بیشتر از  دویست میلیون پیامک در هر دوره ارسال گردیده است. بدون شک این عدد بیان گر تأثیر بسیار زیاد این شیوه تبلیغاتی است.

چرا ارسال پیامک انتخاباتی، موثرترین شیوه تبلیغات است؟

متقاعد کردن عموم مردم برای رای دادن به یک کاندید خاص، با چالش های بسیار زیادی روبرو است. تفاوتی ندارد که آن کاندید چقدر مشهور یا محبوب باشد در هر صورت برای متقاعد کردن مردم نیاز به استفاده از شیوه های موثر توسط کمپین های تبلیغاتی است که بتوانند در مدتی محدود برای کاندیدای مورد نظر رای جمع کند.

یکی از شیوه هایی موثری که کمپین های تبلیغاتی حرفه ای از ان استفاده می کنند، ارسال پیامک انتخاباتی است. به این ترتیب، آنها می توانند به طور مستقیم با مخاطبین ارتباط برقرار کرده و پیام کاندیدای مورد نظرشان را به آنها برسانند. 

مزایای ارسال پیامک تبلیغاتی که در ادامه به آنها اشاره می کنیم، آن را به یکی از موثرترین شیوه های ارسال پیامک تبلیغاتی تبدیل کرده است:

 • امکان نوشتن متن دلخواه ( جهت مشاهده نمونه متن کلیک نمایید)
 • اطمینان از دیده شدن توسط مخاطبین
 • دسترسی داشتن به تعداد بسیار زیادی از مخاطبین به طور همزمان
 • امکان مشاهده حتی روی ساده ترین گوشی های همراه توسط مخاطب
 • عدم نیاز به اتصال اینترنت هنگام دریافت شدن توسط مخاطبین
 • امکان ارسال پیامک انتخاباتی به صورت هدفمند

هدف از ارسال پیامک انتخاباتی

کمپین های تبلیغاتی می توانند اهداف مختلفی را برای ارسال پیامک انتخاباتی دنبال کنند. اما معمولا اهداف زیر در شیوه های مختلف ارسال پیامک انتخاباتی مد نظر قرار می گیرد:

 •  یادآوری به عموم مردم یا به گروه خاصی از مخاطبین برای حاضر شدن پای صندوق های رای
 • دعوت از طرفداران برای شرکت در گردهمایی یا همایش در یک روز خاص
 • آشنا کردن عموم مردم با اهداف و پیام های نامزد انتخاباتی در متن پیامک
 • گرفتن عضو داوطلب برای کمپین تبلیغاتی

به طور کلی امارها، نشان می دهد مخاطبینی که پیامک انتخاباتی دریافت می کنند 1% بیشتر از سایرین در انتخابات شرکت کرده اند، شاید این رقم به نظر ناچیز برسد اما در نتیجه انتخابات تاثیر به سزایی دارد. به همین علت، کمپین های تبلیغاتی حرفه ای از موثرترین شیوه های ارسال پیامک انتخاباتی برای کاندید خود استفاده می کنند.

شیوه های ارسال پیامک انتخاباتی

شما در ارسال پیامک انتخاباتی به تعداد بسیار بالایی کاربر (به عنوان مثال بیشتر از ۵۰ هزار کاربر) پیامک ارسال می‌ کنید. این پیامک قادر است در سطوح حرفه ‌ای تر، برای گروه خاص و ویژه ای از کاربران ارسال گردد. به عنوان مثال:

شما به کمک هر یک از شیوه های بیان شده قادر خواهید بود که طیف گسترده‌ ای از کاربران را جهت ارسال پیامک انتخاباتی مورد هدف قرار دهید.

ارسال پیامک انتخاباتی طبق منطقه و کد پستی

از آنجا که کمپین های تبلیغاتی نمایندگان انتخابات ۱۴۰۰، مناطق متفاوت شهر خود را تفکیک نموده و در هر منطقه، برنامه‌های تبلیغاتی اجرا می نمایند، این قابلیت از سامانه ارسال پیامک انتخاباتی فرصت مناسبی است که اطلاعیه‌های خود را به صورت هدفمندتر به مخاطبانتان ارسال نمایند.

با این روش ارسال پیامک تبلیغاتی به عنوان یکی از موثرترین شیوه های تبلیغات قبل از انتخابات، شما به شهرهای بزرگ دارای کد پستی و همچنین کلیه شهرها و بخش های یک استان، دسترسی کامل خواهید داشت.

علاوه بر آن می توانید روی ارسال خود فیلتر شماره موبایل مورد نظرتان را نیز اعمال کنید و مخاطبین هدف تان را محدود نمایید.

ارسال پیامک گروهی، روشی موثر در ارسال پیامک انتخاباتی

از جمله شیوه های اصلی تبلیغات، ارسال پیامک گروهی است که در آنها می توان موارد مختلفی را به هواداران و همچنین اعضای کمپین اطلاع رسانی کرد از جمله:

 • اخبار ستاد
 • شعارها انتخاباتی
 • پیام ها و همچنین جلسات ستاد

فعالان اصناف مختلف، هدفمندی خلاقانه انتخاباتی

بعضی از کاندیداهای انتخابات شوراهای شهر و روستا ۱۴۰۰، به منظور ارسال پیامک انتخاباتی خود، نیاز به ارسال پیامک انتخاباتی به دسته ای خاص از مخاطبان طبق شغل آنها دارند.

در این شیوه ارسال پیامک، کاندیدای انتخابات، اهداف و برنامه های اصلاحی خود را به آن دسته از مشاغل اطلاع رسانی می کند. می توانید تصور کنید که شاغلین فعال در آن زمینه با مطالعه این پیامک، چه حس مثبتی خواهند داشت. به طور یقین هدفمندی‌ هایی به این روش به شما جهت کسب پیروزی در انتخابات، بیشتر از دیگران، کمک خواهد کرد.

جمع بندی

اگر کمپین های تبلیغاتی از موثرترین شیوه های ارسال پیامک تبلیغاتی که به آن اشاره شد، استفاده کنند مطمئنا نه تنها مشارکت عموم مردم در انتخابات بسیار بیشتر خواهد شد بلکه نتیجه اطلاع رسانی به تعداد بسیار زیادی از افراد، تاثیر مثبتی در رای آنها خواهد گذاشت. 

ارسال پیامک تبلیغاتی، موثرترین روش برای برقراری ارتباط با مردم است که علاوه بر اینکه پیام نامزد انتخاباتی را به طور مستقیم به آنها می رساند می تواند تاثیر به سزایی در جذب داوطلبین به کمپین های تبلیغاتی و حضور پرشور طرفداران در گردهمایی ها و روز انتخابات داشته باشد.

نظر و هرگونه سوالی را با ما در بخش نظرات به اشتراک بگذارید

در کمتر از 30 ثانیه ، رایگان ثبت نام کنید !
قبلا عضو شدم
درخواست شما با موفقیت ثبت گردید !
متاسفانه خطایی رخ داده ، دوباره امتحان کنید !
پیام رسان 7 روز هفته پاسخگوی شما میباشد !

تیم پشتیبانی پیام رسان ، آماده مشاوره تبلیغاتی و رفع مشکلات و پاسخگو به سوالات شما هستند .

نگین پارسامهر هاله کرامتی محسن حسامی فر مصطفی امیری
هاله کرامتی

سلام . من هاله کرامتی هستم کارشناس سامانه .
سوالات احتمالی خودتون رو میتونین از بخش زیر پیدا کنید ، در غیر اینصورت دکمه شروع چت را کلیک نمایید .

پنل اقتصادی و پنل های ستاره دار از نظر کیفیت ارسال و خدمات ارائه شده یکی هستند.
سامانه اقتصادی در یک فرصت ویژه رایگان شده و قیمت هر پیامک در کمترین میزان خرید، 178 ریال میباشد.
تعرفه یک ستاره با پرداخت 50000 تومن هزینه اولیه، قیمت هر پیامک در کمترین میزان خرید 168ریال محاسبه میشه. که البته در این دو تعرفه (اقتصادی و تک ستاره) با افزایش میزان خرید، نرخ واحد پیامک هم کاهش پیدا میکنه .
و در نهایت تعرفه دوستاره با تخفیف 50 درصدی و پرداخت هزینه اولیه 99000 تومان، قیمت هر پیامک در هر رنجی که خرید کنین به 148ریال میرسه.

سامانه ارسال پیامک تبلیغاتی برای سراسر کشور فعال بوده و تنها با دسترسی به وب و اینترنت برای دسترسی به ارسال الزامیه و موقعیت مکانی شما تاثیری نداره

شماره همراه ثبت نامی تنها جهت تائید احراز هویت و دریافت کد فعالسازی ست والزامی نداره که شماره همراه به نام خودتون باشه ،در صورتی که خط همراه اول ندارین می تونین از شماره ی دوستان یا آشنایانی که بهشون اعتماد دارین، استفاده کنین.
فقط در نظر داشته باشین خط مورد نظرتون باید در دسترس باشه، چون کد فعالسازی به خط همراه اول ارسال می شه و شما باید برای ادامه ی ثبت نامتون به این کد دسترسی داشته باشین.

بعد از ثبت نام برای هر کاربر یه خط تبلیغاتی با سرشماره ی5000 جهت ارسال پیامک فعال میشه و اگه نیاز به دریافت پیامک ندارین الزامی برای خط اختصاصی وجود نداره

شروع چت آنلاین