گزارش عملکرد 1400 پیام رسان منتشر شد !
مشاهده گزارش

پیرو ابلاغیه شرکت ارتباطات سیار، افزایش تعرفه ارسال پیامک همراه اول از تاریخ 1400/04/01 اعمال گردیده است.
این افزایش قیمت با تغییر سیاست کلی سامانه مبنی بر تک نرخی شدن تعرفه ی پیامک در هر یک از تعرفه های رایگان ،تک ستاره و دوستاره همراه بوده است و با حذف تغییرات پلکانی تعداد پیامک خریداری شده و تعرفه ی پیامک، هم اکنون هر یک از طرح های ثبت نامی شامل یک نرخ واحد شده است.
هم اکنون در سامانه رایگان نرخ واحد پیامک 259 ریال و در سامانه تک ستاره نرخ واحد پیامک 229 ریال، نرخ واحد هر پیامک در پنل دوستاره 209 ریال میباشد
البته در پنل دوستاره با در نظر گرفتن طرح تخفیفی کاربرانی که خریدشان به بیش از 500هزار پیامک برسد با کاهش 10ریال، تعرفه ی هر پیامک 199 ریال خواهد شد.
با توجه به پله ی افزایشی اپراتور همراه اول، هم اکنون ضریب ارسال در همراه اول و ایرانسل یکسان می باشد.
ما همانند همیشه قدردان حضور شما در کنار خود هستیم و در تلاش هستیم با پایین نگه داشتن حاشیه سود بتوانیم در کنار بالاترین کیفیت، مناسبترین تعرفه را ارائه نماییم.

0/5 (0 نظر)

بیوگرافی نویسنده

نیکان حدوداً سی ساله است. به واسطه ی علاقه اش به حیوانات همیشه دوست داشته دامپزشک بشه ولی در نهایت IT خونده و الان هم میونه ی خوبی با مسائل مرتبط با کامپیوتر و تکنولوژی داره. نیکان اوقات فراغتش رو با نواختن سازهایی مثل گیتار و ویولن پر می کنه و دستی به قلم هم داره به طوری که هرجا هم که قلم و کاغذی باشه یک بیت شعر می نویسه. نیکان معتقده خنده بر لب کسی نشوندن بزرگترین هنر دنیاست.

ارسال نظر
دیدگاهی وجود ندارد
نظر و هرگونه سوالی را با ما در بخش نظرات به اشتراک بگذارید

شما اولین نفری باشین که نظر خود را ارسال کرده
در کمتر از 30 ثانیه ، رایگان ثبت نام کنید !
قبلا عضو شدم
درخواست شما با موفقیت ثبت گردید !
متاسفانه خطایی رخ داده ، دوباره امتحان کنید !
پیام رسان 7 روز هفته پاسخگوی شما میباشد !

تیم پشتیبانی پیام رسان ، آماده مشاوره تبلیغاتی و رفع مشکلات و پاسخگو به سوالات شما هستند .

بهار شریفی مهتاب امیدی نیکان امینی مصطفی امیری
مهتاب امیدی

سلام . من مهتاب امیدی هستم کارشناس سامانه .
سوالات احتمالی خودتون رو میتونین از بخش زیر پیدا کنید ، در غیر اینصورت دکمه شروع چت را کلیک نمایید .

پنل عادی و پنل های ستاره دار از نظر کیفیت ارسال و خدمات ارائه شده یکی هستند.
سامانه پایه در یک فرصت ویژه رایگان شده و قیمت هر پیامک، 65 تومان میباشد.
تعرفه یک ستاره با پرداخت 299 هزار تومن هزینه اولیه به صورت یکساله، قیمت هر پیامک ، 49 تومان محاسبه میشه.
و در نهایت تعرفه دوستاره با پرداخت هزینه اولیه 499 هزار تومان به صورت یکساله، قیمت هر پیامک با توجه به خرید اعتبار متغیر می باشد.
در صورتی که میزان خرید اعتبار پیامک کمتر از 500 هزار پیامک باشد با تعرفه ی 43 تومان و خرید بیش از 500 هزار عدد پیامک، با تعرفه ی 39 تومان محاسبه خواهد شد.

سامانه ارسال پیامک تبلیغاتی برای سراسر کشور فعال بوده و تنها با دسترسی به وب و اینترنت برای دسترسی به ارسال الزامیه و موقعیت مکانی شما تاثیری نداره

شماره همراه ثبت نامی تنها جهت تائید احراز هویت و دریافت کد فعالسازی ست والزامی نداره که شماره همراه به نام خودتون باشه ،در صورتی که خط همراه اول ندارین می تونین از شماره ی دوستان یا آشنایانی که بهشون اعتماد دارین، استفاده کنین.
فقط در نظر داشته باشین خط مورد نظرتون باید در دسترس باشه، چون کد فعالسازی به خط همراه اول ارسال می شه و شما باید برای ادامه ی ثبت نامتون به این کد دسترسی داشته باشین.

بعد از ثبت نام برای هر کاربر یه خط تبلیغاتی با سرشماره ی5000 جهت ارسال پیامک فعال میشه و اگه نیاز به دریافت پیامک ندارین الزامی برای خط اختصاصی وجود نداره

شروع چت آنلاین