ثبت نام رایگان است !!
برای ثبت نام کافیست عدد 111 را به شماره 50002060 ارسال کنید .
برای ثبت درخواست تماس عدد 105 را به شماره 50002060 ارسال کنید .
تعرفه های ارسال پیامک به روز رسانی شد
تعرفه های ارسال پیامک به روز رسانی شد

پیرو اطلاع رسانی که قبلا خدمتتان ارائه شد اپراتورهای ارسال پیامک طی اطلاعیه ای، افزایش تعرفه ی پیامک های تبلیغاتی را ابلاغ نمودند.

اگر از کاربران قدیمی سامانه پیامکی پیام رسان باشید حتما می دانید که بعد از سال 93 که شاهد افزایش 30 درصدی تعرفه ی پیامک های تبلیغاتی بودیم که این افزایش در نرخ پیامک، هزینه ی مکالمه و سایر خدمات شرکت ارتباطات سیار همراه اول و ایرانسل نیز اعمال شده بود، پیام رسان در این سال ها هیچ گونه افزایش ریالی در ارائه ی خدمات و یا تعرفه های پیامکی خود ایجاد نکرد و حتی با حذف هزینه ی تمدید سالانه ی تعرفه های ستاره دار سعی کردیم در حد توان خود با کاهش هزینه های پرداختی کاربران، کنارتان باشیم.

اینبار هم تلاش کردیم پس از دریافت ابلاغیه با اطلاع رسانی به موقع به شما عزیزان و ارائه ی فرصت خرید از تعرفه های قبلی مثل همیشه قدردان همراهیتان باشیم.

اما پس از چندین روز از دریافت ابلاغیه، رایزنی و مذاکره با اپراتور نهایتا قیمت ها با در نظر گرفتن میزان افزایش تعرفه ی خرید خود سامانه از اپراتورها و کمترین حاشیه ی سود، جهت رفاه حال شما عزیزان، به روزرسانی شد.

تعرفه های جدید خرید پیامک از صفحه ی تعرفه ارسال پیامک قابل مشاهده است.

ما همچنان برآنیم تا به روزرسانی امکانات و ارائه ی بهترین کیفیت و مناسبترین شیوه های پشتیبانی لایق اعتماد و همرایتان باشیم…

جهت برقراری تماس با کارشناسان ما با شماره های زیر تماس بگیرید :

35102000 011 (خط ویژه – 10 خط)

نظر و هرگونه سوالی را با ما در بخش نظرات به اشتراک بگذارید

در کمتر از 30 ثانیه ، رایگان ثبت نام کنید !
قبلا عضو شدم
درخواست شما با موفقیت ثبت گردید !
متاسفانه خطایی رخ داده ، دوباره امتحان کنید !
پیام رسان 7 روز هفته پاسخگوی شما میباشد !

تیم پشتیبانی پیام رسان ، آماده مشاوره تبلیغاتی و رفع مشکلات و پاسخگو به سوالات شما هستند .

مهتاب امیدی نگین پارسامهر محسن حسامی فر نیکان امینی
نگین پارسامهر

سلام . من نگین پارسامهر هستم کارشناس سامانه .
سوالات احتمالی خودتون رو میتونین از بخش زیر پیدا کنید ، در غیر اینصورت دکمه شروع چت را کلیک نمایید .

پنل اقتصادی و پنل های ستاره دار از نظر کیفیت ارسال و خدمات ارائه شده یکی هستند.
سامانه اقتصادی در یک فرصت ویژه رایگان شده و قیمت هر پیامک در کمترین میزان خرید، 178 ریال میباشد.
تعرفه یک ستاره با پرداخت 50000 تومن هزینه اولیه، قیمت هر پیامک در کمترین میزان خرید 168ریال محاسبه میشه. که البته در این دو تعرفه (اقتصادی و تک ستاره) با افزایش میزان خرید، نرخ واحد پیامک هم کاهش پیدا میکنه .
و در نهایت تعرفه دوستاره با تخفیف 50 درصدی و پرداخت هزینه اولیه 99000 تومان، قیمت هر پیامک در هر رنجی که خرید کنین به 148ریال میرسه.

سامانه ارسال پیامک تبلیغاتی برای سراسر کشور فعال بوده و تنها با دسترسی به وب و اینترنت برای دسترسی به ارسال الزامیه و موقعیت مکانی شما تاثیری نداره

شماره همراه ثبت نامی تنها جهت تائید احراز هویت و دریافت کد فعالسازی ست والزامی نداره که شماره همراه به نام خودتون باشه ،در صورتی که خط همراه اول ندارین می تونین از شماره ی دوستان یا آشنایانی که بهشون اعتماد دارین، استفاده کنین.
فقط در نظر داشته باشین خط مورد نظرتون باید در دسترس باشه، چون کد فعالسازی به خط همراه اول ارسال می شه و شما باید برای ادامه ی ثبت نامتون به این کد دسترسی داشته باشین.

بعد از ثبت نام برای هر کاربر یه خط تبلیغاتی با سرشماره ی5000 جهت ارسال پیامک فعال میشه و اگه نیاز به دریافت پیامک ندارین الزامی برای خط اختصاصی وجود نداره

شروع چت آنلاین