ثبت نام رایگان است !!
برای ثبت نام کافیست عدد 111 را به شماره 50002060 ارسال کنید .
برای ثبت درخواست تماس عدد 105 را به شماره 50002060 ارسال کنید .
تبلیغات پیامکی مدارس و آموزشگاه ها
تبلیغات پیامکی مدارس و آموزشگاه ها

یکی از اهداف اصلی تبلیغات؛ جذب مخاطب و درنهایت فروش بیشتر کالا و خدمات است که عوامل مختلفی در جذب مخاطب تاثیر گذر است .

از این عوامل میتوان به کیفیت محصول؛ نحوه ی تبلیغات ؛ تبلیغ نویسی صحیح و … اشاره کرد. تقریبا درهر تبلیغاتی به کیفیت محصول اشاره میشود اما تا به حال آیا به کیفیت متن تبلیغاتی که با روش های مختلف تبلیغاتی ارسال میکنید فکر کرده اید ؟

چطور متن تبلیغات صحیحی داشته باشیم ؟ آیا داشتن محتوای صحیح در بازخورد نهایی تبلیغاتی یک مجموعه اثر گذار است ؟ در این مقاله به این بررسی و نحوه ی نوشتن متن تبلیغی صحیح برای مدارس با ذکر مثال می پردازیم .

حتما افرادی یا مجموعه هایی را مشاهده کردید که با داشتن تبلیغات بالا در حوضه ی فعالیتی خودشان بازخورد مناسب و قابل قبولی دریافت نمیکنند .

دو مدرسه یا آموزشگاه که در یک سطح از کیفیت قرار دارند در نظر بگیرید؛ تبلیغات آموزشگاه الف به صورت گسترده برای دانش آموزان و اولیا دانش آموزان انجام میشود ، تبلیغات آموزشگاه ب مانند زدن بنر در سطح شهر ؛ پخش تراکت، تبلیغات تلویزیونی و رادیویی و ارسال پیامک تبلیغاتی است اما در نهایت با تمامی مسیر های تبلیغاتی بازخورد مناسبی دریافت نمی کند .

اما تبلیغات آموزشگاه الف تنها با نیمی از هزینه ی انجام شده نسبت به تبلیغات آموزشگاه ب به بازخورد نهایی یعنی جذب تعداد بالای دانش آموز خواهد رسید.

چه عاملی تبلیغات این دو آموزشگاه را از هم متفاوت می کند ؟چه عواملی باعث میشود آموزشگاه الف تنها با نیمی از هزینه ی انجام شده در اموزشگاه ب به جذب بیشتر مخاطب برسد؟

بدون شک عوامل مختلفی در بازخورد نهایی اثرگذار هستند که در این مقاله به عامل اصلی یعنی نوشتن محتوای صحیح برای تبلیغات مدارس و آموزشگاه ها و بررسی نحوه ی صحیح محتوا تبلیغات و چگونگی داشتن بازخورد نهایی برسیم برای بهتر متوجه شدن در ابتدای تعریف کوتاهی از تبلیغ نویسی خواهیم داشت .

اگر به دنبال یک روش ارزان و موثر برای تبلیغات مدرسه یا آموزشگاه و جذب دانش آموز هستید ، می توانید پیامک هدفمند منطقه ای داشته باشید . اولین قدم در شروع کمپین تبلیغات پیامکی ، نوشتن متن تبلیغاتی جذاب برای پیامک است .

تبلیغ نویسی چیست ؟

داشتن یک متن کوتاه یا یک شعار تبلیغاتی مختصر مفید و جامع تبلیغ نویسی است.

چطور متن کوتاه و مفیدی داشته باشیم ؟

ابتدا متن تبلیغاتی خود را بنویسید سپس چندین بار متن را مطالعه کنید ؛ بعد از چندبار مطالعه کلمات اضافه را حذف کنید مجددا شروع به مطالعه کنید کلمات دیگری که تاثیر کمتر دارند رو حذف کنید .

خودتان را در جایگاه مخاطبین قرار بدهید و مجددا متن را بررسی کنید اگر نظرتان به تبلیغات خودتان جذب شد یعنی مسیر صحیحی در پیش گرفتید و بازخورد مناسبی در انتظار تبلیغات شماست .

انواع تبلیغ نویسی

 تبلیغ نویسی به دو روش اشکار و پنهان انجام میشود .

تبلیغ نویسی مدارس به روش آشکار

تبلیغ نویسی به روش آشکار به معنای نوشتن مستقیم در ارتباط با حوضه ی فعالیاتی ماست در این روش سعی میکنیم از قابلیت های مجموعه برای تبلیغات استفاده کنیم برای مثال برای یک تبلیغ در ارتباط با مدرسه یا آموزشگاه باید به دنبال نقاط قوت و قابلیت های قابل تبلغ مدرسه باشیم .

عوامل و نقاط قوت قابل تبلیغ در مدارس

در تبلیغات مدرسه و تبلیغات آموزشگاه نیاز هست از امکانات مجموعه برای دریافت بازخوردبیشتر استفاده کنیم.

  • از سوابق درخشان مدرسه / آموزشگاه بنویسید
  • از اساتید مجرب برای تبلیغات مدرسه / آموزشگاه استفاده کنید
  • امکانات مجموعه میتوانید عواملی تاثیر گذار در رشد تبلیغاتی آموزشگاه شما باشند
  • کلمه ی مشاوره ی رایگان در ارتباط با استعداد فرزندان میتواند در تبلیغ نویسی مدارس غوغا کند

نمونه متن تبلیغ نویسی مدارس و آموزشگاه

آینده ی فرزندتان را به ما بسپارید
مدرسه …

پیشترفت فرزنداتان در مدرسه … رقم خواهد خورد

استعداد یابی فرزندانتان را از ما بخواهید
مدرسه …

والدین گرامی رشد دلبندتان در مدرسه / آموزشگاه … رقم خواهد خورد.

مدرسه / آموزشگاه … با داشتن کادر مجرب به رشد و شکوفایی دانش آموزانتان کمک خواهد کرد

 با مدرسه … خلاقیت فرزندتان شکوفا خواهد شد

قبل از ثبت نام مشاوره ی رایگان دریافت کنید مدرسه…

مدرسه … با داشتن سابقه ی درخشان پذیرای دانش آموز شماست

ما در مدرسه … دانش آموزان خود را آماده می کنیم تا بر دنیای آینده خود تأثیر مثبت بگذارند

مدرسه … ذهن شگفت انگیز کودک شمارا به کتاب باز میکند

شما بهترین ها را برای فرزندتان می خواهید. ما هم همین طور…

همان طور که در چند مثال بالا مشاهده کردید به این تبلیغات آشکار به صورت مستقیم در مورد فعالیت مدارس و آموزشگاه انجام شده و تبلیغات مدارس و آموزشگاه یکی از کلید های اصلی در متن بوده است .

تبلیغ نویسی مدارس به روش پنهان

تبلیغاتی زیادی را این چنین دیده ایم که مجموعه ارتباط بی ربطی با تبلیغات دارد یا ارتباط با محتوای اصلی پنهان است ؛ مثال های زیادی در اطرافمان قابل نمایش است اما حتما تا به حال چندین مرتبه تبلیغات آموزشگاه کنکور مدرسان شریف را شنیده اید یا دیده اید .

کی ؟مدرسان شریف / کجا ؟ مدرسان شریف

شاید واژه ی های ساختار این تبلیغ به هم بی ارتباط باشند اما ترکیب صحیح کلمات بی ربط باعث ایجاد یک محتوای تبلیغاتی صحیح می شود.

تبلیغ نویسی  پنهان مدارس و آموزشگاه میتواند باعث یک تبلیغ دائم و ماندگار باشد تنها کافی است از کلیدواژه ی کوتاه جامع و به یاد ماندنی در تبلیعات مجموعه استفاده کنید

 چند نمونه متن  تبلیغاتی پنهان مدارس

قدم به قدم تا موفقیت / گام به گام تا پیشترفت

همه جا …(نام مدرسه )
با شما…

هیچ کس تنها نیست (نام مدرسه…) اول

سامانه ارسال پیامک تبلیغاتی پیام رسان

سامانه پیامکی پیام رسان با بیش از 10 سال سابقه با ارائه امکانات ویژه از جمله انواع ارسال های اختصاصی و منطقه ای در کنار شماست. تا بتوانید بهترین نتیجه را از ارسال پیامک تبلیغاتی داشته باشید و با مقرون به صرفه ترین روشِ تبلیغات، افراد زیادی را از کسب و کار خود با خبر سازید.

هدف مجموعه پیام رسان موفقیت روزافزون شماست. برای شروع ارسال پیامک های تبلیغاتی کلینک زیبایی خودتان کافی است تا در سامانه پیامکی پیام رسان ثبت نام کنید . بعد از ثبت نام شما به یک پنل رایگان دسترسی خواهید داشت . با استفاده از این پنل رایگان اس ام اس ، می توانید پیامک تبلیغاتی ارسال کنید

شما میتوانید جهت ارتباط با مشاورین ما و کسب اطلاعات بیشتر، با شماره 02174912 تماس بگیرید و یا عدد 111 را به شماره 50002060 پیامک کنید تا کارشناسان ما جهت ارائه مشاوره با شما تماس بگیرند.

0/5 (0 نظر)

بیوگرافی نویسنده

کیمیا یا ته تغاری شرکت ، کارشناسی رشته ی حسابداری داره و عاشق رشته تحصیلیش هست و بخاطر همین برای گرفتن مدرک ارشد داره تلاش میکنه. کیمیا عاشق بازارهای مالیه و همیشه سعی کرده با همه بازارهای مالی آشنا بشه و این یکی از تفریحاتش محسوب میشه. بخاطر انرژی بالایی که داره همیشه خنده رو به لب بقیه میاره و به همین دلیل بین همه همکاران شرکت محبوب هس

ارسال نظر
دیدگاهی وجود ندارد
نظر و هرگونه سوالی را با ما در بخش نظرات به اشتراک بگذارید

شما اولین نفری باشین که نظر خود را ارسال کرده
در کمتر از 30 ثانیه ، رایگان ثبت نام کنید !
قبلا عضو شدم
درخواست شما با موفقیت ثبت گردید !
متاسفانه خطایی رخ داده ، دوباره امتحان کنید !
پیام رسان 7 روز هفته پاسخگوی شما میباشد !

تیم پشتیبانی پیام رسان ، آماده مشاوره تبلیغاتی و رفع مشکلات و پاسخگو به سوالات شما هستند .

شیما سخاوتی غزال رادمهر نیکان امینی مصطفی امیری
غزال رادمهر

سلام . من غزال رادمهر هستم کارشناس سامانه .
سوالات احتمالی خودتون رو میتونین از بخش زیر پیدا کنید ، در غیر اینصورت دکمه شروع چت را کلیک نمایید .

پنل عادی و پنل های ستاره دار از نظر کیفیت ارسال و خدمات ارائه شده یکی هستند.
سامانه پایه در یک فرصت ویژه رایگان شده و قیمت هر پیامک، 65 تومان میباشد.
تعرفه یک ستاره با پرداخت 299 هزار تومن هزینه اولیه به صورت یکساله، قیمت هر پیامک ، 49 تومان محاسبه میشه.
و در نهایت تعرفه دوستاره با پرداخت هزینه اولیه 499 هزار تومان به صورت یکساله، قیمت هر پیامک با توجه به خرید اعتبار متغیر می باشد.
در صورتی که میزان خرید اعتبار پیامک کمتر از 500 هزار پیامک باشد با تعرفه ی 43 تومان و خرید بیش از 500 هزار عدد پیامک، با تعرفه ی 39 تومان محاسبه خواهد شد.

سامانه ارسال پیامک تبلیغاتی برای سراسر کشور فعال بوده و تنها با دسترسی به وب و اینترنت برای دسترسی به ارسال الزامیه و موقعیت مکانی شما تاثیری نداره

بعد از ثبت نام برای هر کاربر یه خط تبلیغاتی با سرشماره ی5000 جهت ارسال پیامک فعال میشه و اگه نیاز به دریافت پیامک ندارین الزامی برای خط اختصاصی وجود نداره

شروع چت آنلاین