ثبت نام رایگان است !!
برای ثبت نام کافیست عدد 111 را به شماره 50002060 ارسال کنید .
برای ثبت درخواست تماس عدد 105 را به شماره 50002060 ارسال کنید .

پیام صوتی را چاشنی بازاریابی پیامکی خود کنید

پیام صوتی را چاشنی بازاریابی پیامکی خود کنید
پیام صوتی را چاشنی بازاریابی پیامکی خود کنید

امروزه ارسال پیامک تبلیغاتی به یکی از روش های مدرن و پرطرفدار تبلیغات تبدیل شده است. از میزان ارسال پیامک تبلیغاتی روزانه توسط کاربران سامانه های پیامکی می توان به این امر پی برد که ارسال اس ام اسبه عنوان یکی از روش های کاربردی و تأثیرگذار تبلیغاتی این روزها شناخته شده و توسط صاحبان مشاغل و کسب و کارها مورد استفاده قرار می گیرد. یکی از روش های رایج تبلیغات، بازاریابی پیامکی است که بیشتر استراتژی های تبلیغاتی در این زمینه در قالب محتوای متنی دیده می شود. روش های مختلفی برای ارسال اس ام اس در سامانه پیام رسان مهیا گردیده است و با استفاده از آن ها می توان با تعداد زیادی از مخاطبان در ارتباط بود.

در کنار ارسال اس ام اس، قابلیت دیگری نیز در سامانه برای کاربران در نظر گرفته شده تا کاربران بتوانند پیام صوتی خود را به سمع مخاطبانشان برسانند. ارسال پیامک صوتی می توانند تأثیر فوق العاده ای روی بازدهی تبلیغات شما داشته باشد.

چرا ارسال پیام صوتی تبلیغاتی؟

یکی از روش های ارسال محتوای تبلیغاتی، پیام صوتی است. در سامانه پیام رسان هم می توانید در استودیوی آنلاین، اقدام به ضبط صدا و ارسال پیامک صوتی نمایید، هم می توانید با استفاده از گوینده مجازی متن مورد نظر را به آوا تبدیل کنید. گوینده ی مجازی سامانه پیام رسان درواقع یک سیستم تبدیل نوشتار به گفتار است که به کاربر کمک می کند تا در کوتاه ترین زمان ممکن محتوی پیام صوتی خود را آماده کند.

افزایش بازخورد بازاریابی پیامکی

ارسال پیام صوتی مزایای زیادی دارد که شاید اصلی ترین آن امکان ارسال پیام تبلیغاتی به شماره هایی است که تحت عنوان لیست سیاه مخابرات شناخته می شود. لیست سیاه مخابرات که به شماره های گیرنده مسدود نیز شهرت دارد، تشکیل شده از گیرنده هایی ست که دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده اند. پیام صوتی یکی از بهترین راهکارهای ارسال تبلیغات به لیست سیاه مخابرات است.

نکته ی دیگری که باعث تمایز پیامک صوتی می شود، امکان ارسال به خطوط ثابت شهری است. ارسال پیام صوتی این شرایط را فراهم کرده تا کاربر سامانه پیامکی بتواند علاوه بر تبلیغات برای خطوط موبایل، به خطوط تلفن ثابت هم محتوای صوتی خود را ارسال کند. این قابلیت باعث بیشتر شدن بازه ی مخاطبان و در نتیجه اثرگذاری بیشتر تبلیغات می شود.

تبلیغات کم هزینه و پر بازده

به طور خلاصه، می توان بازاریابی پیامکی را ارزان ترین روش تبلیغاتی به نسبت میزان تأثیرگذاری آن دانست. کاربردهای متنوع پنل پیامکی از جذب مشتری و افزایش بازار فروش تا حفظ ارتباط مفید و مؤثر با مخاطبان و مشتریان باعث شده تا ارسال پیامک تبلیغاتی به یکی از پرطرفدارترین راهکارهای تبلیغاتی تبدیل شود.

چنانچه صاحب کسب و کاری هستید و به دنبال راهی نو برای رونق کسب و کارتان می باشید، از طریق لینک زیر بصورت رایگان در سامانه ثبت نام نمایید تا در اسرع وقت کارشناسان سامانه با شما تماس گرفته و راهنمایی های لازم را خدمتتان عرض نمایند:

نظر و هرگونه سوالی را با ما در بخش نظرات به اشتراک بگذارید

در کمتر از 30 ثانیه ، رایگان ثبت نام کنید !
قبلا عضو شدم
درخواست شما با موفقیت ثبت گردید !
متاسفانه خطایی رخ داده ، دوباره امتحان کنید !
پیام رسان 7 روز هفته پاسخگوی شما میباشد !

تیم پشتیبانی پیام رسان ، آماده مشاوره تبلیغاتی و رفع مشکلات و پاسخگو به سوالات شما هستند .