گزارش عملکرد 1400 پیام رسان منتشر شد !
مشاهده گزارش
ارسال پیام صوتی چه کاربردهایی دارد؟
ارسال پیام صوتی چه کاربردهایی دارد؟

در میان امکانات موجود در سامانه پیامک برای تهیه و ارسال محتوای تبلیغاتی، پیامک صوتی از امکانات به روز و پرطرفدار است. پیامک صوتی این قابلیت را فراهم می کند تا بتوانید محتوای صوتی از قبل ضبط شده ی خود را به مخاطبانتان ارسال کنید. مانند یک تماس تلفنی، تلفن مخاطبانتان زنگ می خورد و پس از پاسخ دادن محتوای تبلیغاتی شما برایشان پخش می شود. در مطالب قبلی به توضیحات کلی درباره ی پیام صوتی پرداخته ایم، امروز قصد داریم تا با مهم ترین کاربرد های پیامک صوتی آشنا شویم.

کاربرد پیامک صوتی برای ارسال به شماره های ثابت

شاید یکی از اصلی ترین کاربردهای ارسال پیام صوتی این باشد که به کاربر سامانه این اجازه را می دهد تا بتواند علاوه بر ارسال پیامک به تلفن همراه مخاطبان خود، از طریق خطوط تلفن ثابت نیز با آن ها در ارتباط باشد.

کاربرد پیامک صوتی در برندسازی

با کمی بررسی می توان فهمید که اکثر برندهای بزرگ دنیا برای خود آواها و صداهای خاصی را مشخص کردند که مردم با شنیدن آنها در هرکجا، به یاد آن برند می افتند. شما نیز می توانید از پیام صوتی برای ثبت شدن در خاطر مخاطبانتان استفاده کنید. علاوه بر این پیام صوتی هزینه ی معقولانه ای دارد و این موضوع به شما امکان یک تبلیغات مستمر را می دهد که نتیجه ی این استمرار تأثیرگذاری بیشتر و رسیدن به اهداف تبلیغاتی شما خواهد بود.

استفاده برای ارتباط های شخصی یا اداری

از کاربردهای پیام صوتی می توان به امکان دریافت بازخورد نیز اشاره کرد. برای مثال اگر شما قصد برگزار کردن یک کنفرانس یا گردهمایی را دارید، با استفاده از ارسال پیام صوتی می توانید از مخاطبانتان دعوت به عمل بیاورید و علاوه بر آن از آن ها بخواهید که با فشار دادن فرضاً عدد “1” تمایل خود را به حضور در همایش شما اعلام کند. در این شما با یک تیر دو نشان زده اید، هم دعوت خود را انجام داده اید و هم تعداد شرکت کننده ها را به صورت نسبتاً دقیقی مشخص کرده اید.

تأثیرگذاری بیشتر صدا نسبت به متن

پیام صوتی به دلیل قابلیت انتقال حس گوینده به شنونده، قطعاً می تواند با تأثیرگذاری بسیار خوبی همراه باشد و شما را به هدف تبلیغاتیتان نزدیک تر کند. به این صورت که برای تبلیغ یک جشنواره ی تخفیفی، استفاده از پیامک صوتی می تواند حس هیجان ناشی از خرید با تخیفات ویژه را به مخاطب القا کرده و در نتیجه مشتریان و میزان فروش شما را افزایش دهد.

تبدیل متن به گفتار

سامانه پیامک پیام رسان شرایطی را فراهم کرده تا در صورت نیاز بتوانید با استفاده از سامانه متن محتوای تبلیغاتی مورد نظرتان را به گفتار تبدیل کنید. برای کسانی که شرایط ضبط صدا را ندارند و یا می خواهند در اسرع وقت محتوای خود را ارسال کنند این گزینه شرایط مناسبی را برقرار کرده است.

این موارد تنها قسمت کوچکی از کاربردهای پیام صوتی بود که می توانید در بازاریابی پیامکی خود از آن ها استفاده کنید. شما می توانید برای دریافت مشاوره های تخصصی و آشنایی بیشتر با امکانات سامانه پیام صوتی از طریق لینک مقابل اقدام به ثبت نام در پنل اس ام اس رایگان پیام رسان کنید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس حاصل نمایند.

0/5 (0 نظر)

بیوگرافی نویسنده

مهدی پسر آروم و خونسردیه، توی کارش جدیه و هر کاری رو بسپاری بهش میدونی که تمام توانش رو برای انجامش میذاره و عاشق چالش هاست،به نتیجه فک میکنه دانش آموخته رشته مدیریته اهل مطالعه و سینماست و عاشق کتاب های خودکاوی و فلسفیه

ارسال نظر
دیدگاهی وجود ندارد
نظر و هرگونه سوالی را با ما در بخش نظرات به اشتراک بگذارید

شما اولین نفری باشین که نظر خود را ارسال کرده
در کمتر از 30 ثانیه ، رایگان ثبت نام کنید !
قبلا عضو شدم
درخواست شما با موفقیت ثبت گردید !
متاسفانه خطایی رخ داده ، دوباره امتحان کنید !
پیام رسان 7 روز هفته پاسخگوی شما میباشد !

تیم پشتیبانی پیام رسان ، آماده مشاوره تبلیغاتی و رفع مشکلات و پاسخگو به سوالات شما هستند .

هاله کرامتی نگین پارسامهر مصطفی امیری نیکان امینی
نگین پارسامهر

سلام . من نگین پارسامهر هستم کارشناس سامانه .
سوالات احتمالی خودتون رو میتونین از بخش زیر پیدا کنید ، در غیر اینصورت دکمه شروع چت را کلیک نمایید .

پنل عادی و پنل های ستاره دار از نظر کیفیت ارسال و خدمات ارائه شده یکی هستند.
سامانه پایه در یک فرصت ویژه رایگان شده و قیمت هر پیامک، 65 تومان میباشد.
تعرفه یک ستاره با پرداخت 299 هزار تومن هزینه اولیه به صورت یکساله، قیمت هر پیامک ، 49 تومان محاسبه میشه.
و در نهایت تعرفه دوستاره با پرداخت هزینه اولیه 499 هزار تومان به صورت یکساله، قیمت هر پیامک با توجه به خرید اعتبار متغیر می باشد.
در صورتی که میزان خرید اعتبار پیامک کمتر از 500 هزار پیامک باشد با تعرفه ی 43 تومان و خرید بیش از 500 هزار عدد پیامک، با تعرفه ی 39 تومان محاسبه خواهد شد.

سامانه ارسال پیامک تبلیغاتی برای سراسر کشور فعال بوده و تنها با دسترسی به وب و اینترنت برای دسترسی به ارسال الزامیه و موقعیت مکانی شما تاثیری نداره

شماره همراه ثبت نامی تنها جهت تائید احراز هویت و دریافت کد فعالسازی ست والزامی نداره که شماره همراه به نام خودتون باشه ،در صورتی که خط همراه اول ندارین می تونین از شماره ی دوستان یا آشنایانی که بهشون اعتماد دارین، استفاده کنین.
فقط در نظر داشته باشین خط مورد نظرتون باید در دسترس باشه، چون کد فعالسازی به خط همراه اول ارسال می شه و شما باید برای ادامه ی ثبت نامتون به این کد دسترسی داشته باشین.

بعد از ثبت نام برای هر کاربر یه خط تبلیغاتی با سرشماره ی5000 جهت ارسال پیامک فعال میشه و اگه نیاز به دریافت پیامک ندارین الزامی برای خط اختصاصی وجود نداره

شروع چت آنلاین