کاربر
حقیقی و حقوقی
از سال 1387

بانک پاسارگاد بانک پاسارگاد
سایت میزبان فا سایت میزبان فا
نمایندگی سایپا نمایندگی سایپا
هایپر فامیلی هایپر فامیلی
بانک دی بانک دی
شرکت نامی نو شرکت نامی نو
ایران خودرو ایران خودرو
بیمه معلم بیمه معلم
بانک سامان بانک سامان
سایت مستربلیط سایت مستربلیط
دانشگاه یزد دانشگاه یزد
بیمه تامین اجتماعی بیمه تامین اجتماعی
دانشگاه صنعتی شریف دانشگاه صنعتی شریف
دانشگاه آزاد دانشگاه آزاد
فروشگاه افق کوروش فروشگاه افق کوروش
بانک مسکن بانک مسکن
ایران کتان ایران کتان
دانشگاه تهران دانشگاه تهران
1400
1399
1398
1397
1396
1395
1394
۱۳ سال در کنار شما هستیم
1393
1392
1391
1390
1389
1388
1387
پیام رسان ، از نگاه مشتریانی که
به ما اعتماد کردند
دانشگاه آزاد یزد

آقای شفیعیان

از همکاری با سامانه پیامکی پیام رسان و خانواده موج شهر نهایت رضایت را داشته و به سایر سازمان ها و نهاد های اداری که نیازمند خدمات حوزه پیامکی هستند،توصیه میکنیم که انتخاب پیام رسان در اولویت آنها باشد.

بانک ملت

خانم مهدوی

سامانه ی پیام رسان همراه دیرینه ی مجموعه ما در ارسال پیامک های انبوه هست و با صداقت و خدماتی که سامانه در طول این سالها ارائه داده مجموعه ی مارو همراه همیشگی سامانه ی ما کرده

ایران خودرو

آقای توفیق فر

در طول سالها استفاده از سامانه پیام رسان هیچ‌گاه در ارتباط با مشتریان‌مان دچار مشکل نشدیم و به لطف و زحمت پشتیبانی قوی و کارشناسان پیگیر پیام رسان همیشه بهترین خدمات را دریافت کردیم.

میزبان فا

آقای یزدان پرست

درحدود 10 سال است که از زمان شروع فعالیت میزبان فا با سامانه پیام رسان کار می کنیم، طی این مدت پیشنهادات زیادی برای همکاری با سایر سامانه ها داشته ایم اما به دلیل پایداری خدمات پیام رسان و پشتیبانی کاملا پاسخگو این شرکت همواره آن ها را بهترین و قابل اعتماد ترین می دانیم.

مستربلیط

آقای اشجع

در مدت چند سالی که از خدمات پیام رسان استفاده کردیم، آن ها را یک تیم دلسوز و صمیمی شناختیم که برای حل مشکل شما هر کاری در توانشان باشد انجام می دهند.

خانه کارگر

آقای کریمی

دسترسی کاربردی  و راحت به تمامی امکانات سامانه یکی از قابلیت های خوب سامانه پیام رسان است. مهم ترین نکته همکاری و شکیبایی منحصر به فرد واحد پشتیبانی سامانه بوده که در هر ساعتی پاسخگوی سوالات ما هستند.

بانک صادرات

آقای موسوی

پیام رسان به لطف دانش فنی و ادغام آن با پشتیبانی جامع و گویا به عنوان یکی از بهترین سامانه های ارسال پیامک معرفی شده است نتیجه ی همکاری ما با سامانه ی موفق پیام رسان همکاری طولانی مدت و اعتماد بی پایان ما به سامانه ی شماست

فرش دستباف فخری

آقای حسین زاده

سامانه پیام رسان با اتکا به تیم حرفه ای و کاربلد خود توانسته تمامی ایرادات موجود در این بستر را پوشش دهد و بدون هیچ کمی و کاستی بهترین خدمات را شامل حال کاربران خود کند.

Aysen Agency

آقای جراح زاده

سال ۹۲ انتخاب مجموعه ای که بتواند کیفیت، قیمت و خدمات Api را به خوبی ارائه دهد کار دشواری بود.مجموعه پیام رسان در این مدتی که افتخار همکاری با آن ها را داشته ایم توانسته به بهترین و سریعترین شکل ممکن ارائه خدمات و پشتیبانی کند.

اورز

آقای بهمنی

سامانه پیامکی پیام رسان امکانات جامعی جهت ارسال پیامکهای اطلاع رسانی و تبلیغاتی فراهم نموده و راه را برای ارتباط سازمان با مخاطبین خود هموارتر کرده است.

مرکز آموزشی و درمانی ضیائیان

آقای صدفی

از بدو پیوستن به خانواده پیام رسان،هیچگاه احساس تنهایی نکرده و هرگاه که با مشکلی مواجه میشدم،فارغ از تاریخ و ساعت آن،پشتیبانی تلفنی و آنلاین عالی این سامانه پیامکی همراه مجموعه ی ما بوده است.

لیامتل

آقای سرکوبی

در توصیف کیفیت و خدمات خانواده پیام رسان، به شخصه معتقدم همین که از سال ۱۳۹۱ ، همکاری و ارتباط نزدیک و صمیمانه این دو شرکت ادامه داشته، گویای همه چیز باشد.

بیمارستان امام علی

آقای سعیدی

محدودیت های اطلاع رسانی پیامکی به افرادی که دریافت پیامک های تبلیغاتی خودشان را مسدود کرده بودند،بعد از خدماتی کردن خط در سامانه پیامکی پیام رسان،به طور کامل برطرف شده،و این مورد در افزایش بازدهی عملکرد تیم کاری ما،بسیار موثر بوده است.

دانشگاه جامع علمي كاربردی

آقای نجاتی

دسترسی ساده به امکانات،در کنار داشتن بستر فنی قدرتمند ،احترام به اصول مشتری مداری ، را می توان نکات قدرت پیام رسان دانست و باعث انگیزه ما برای همکاری در این سالها با این تیم بوده است.

سازمان بهزیستی

آقای ساور

به دلیل داشتن امکانات به روز و البته پیگیری های به موقع پشتیبانی دلسوز ؛ باعث شده به انتخابمون اعتماد داشته باشیم و همکاری با پیام رسان رو همیشه به دیگران هم پیشنهاد میکنیم .

درمانگاه ایثارگران فجر

آقای عباسی

نظم ، پیگیری و صداقت تیم پیام رسان انگیزه ی ما برای همکاری با این مجموعه در طی 5 سال گذشته بوده و امیدوارم روز به روز پرقدرت تر در راه پیشرفت باشید

سازمان تامین اجتماعی

آقای ابویی

سالهاست که با سامانه پیامکی پیام رسان همکاری میکنیم . از مواردی که باعث شده همیشه وفادار سامانه باشیم، علاوه بر بستر فنی قدرتمند،پشتیبانی قوی آن بوده که با استفاده از افراد متعهد و کارآزموده ، همیشه با صبر و حوصله راهنماییم کردند.

موسسه سما آموزان نقش جهان

آقای طاهری

پیام‌رسان، با سامانه‌ای روان و پشتیبانی پاسخگو حدود ۸ سال است که ما را حمایت می‌کند من به چندین مجموعه پیشنهاد خرید از این شرکت را داده‌ام که همه راضی هستند.

کودکان هوشمند (چرتکه)

آقای مخبریان

با کمک سامانه پیام رسان ارتباط با جامعه هدف مجموعه بیشتر شده و با امکاناتی که در اختیار ما گذاشته شده، توانسته ایم گزارشات خوبی از میزان رضایتمندی مشتریان خودمان بدست آوریم.

موسسه موسی بن الجعفر

آقای جبارزاده

خدمات پیام رسان در مقایسه با سایر پنل های پیامکی،از ثبات و کیفیت بالاتری برخوردار است.از سال 91 با پیام رسان همراه هستم و در این مدت از خدمات و پشتیبانی آن رضایت کامل دارم.

هایپرسی

آقای پرویزی

سامانه پيام رسان يك سامانه به روز، در دسترس ، با امكانات بسيار است، راحتي در استفاده و سرعت بالاي اين سامانه مثال زدني است و پیوستن به این خانواده دوست داشتنی را به همه پيشنهاد ميكنم.

آقای حسین حقیقت

طی چندین سال عضویت بنده در سامانه پیامکی پیام رسان تجربه ی لذت بخشی از کار با یک پنل پیامکی حرفه ای را داشته و نهایت رضایت و قدردانی را از این مجموعه ی ارزشمند دارم.

سایت املاک و مسکن

آقای شریفی

به کمک سامانه پیامکی پیام رسان توانستم خدمات خوبی به مشتریانم بدهم و مدیریت قوی و پرتلاش این سامانه مطمئناً باعث این پیشرفت می باشد.

بیمه ایران

آقای رمضانی

پیام رسان با بانک اطلاعاتی گسترده و پشتیبانی حرفه ای حامی ما در تمامی لحظات ارسال پیامک هست
همکاری با سامانه ی پیام رسان جزو یکی از تجربیات عالی مجموعه ی ما هست

فروشگاه زنجیره ای افق کوروش

آقای ظاهر

سرعت ، دقت پشتیبانی، اطمینان خاطر از کلماتی هست که وقتی نام پیام رسان به میان میاد مطرح میشه سامانه ی پیام رسان با سابقه ی فوق العاده در ارسال پیامک پشتیبان و همراه همیشگی ما در ارسال پیامک های انبوه هست

شرکت پست بین الملل آرامکس

آقای حمید اکبری

قطعا تلاش و همت والای مدیریت و کارکنان دلسوز و پرتلاش شرکت پیام رسان دلیل کسب رضایت همه مشتریان است .
خدمات نوین ، مشتری مداری بسیار عالی، ارائه خدمات نوین و مورد نیاز مشتریان دلیل بر برتر بودن این شرکت معظم نسبت به سایر رقبا است و با افتخار و به عنوان یک مشتری بسیار قدیمی به این شرکت وفادار بوده و در کنارشان هستیم .
امید آنکه در راه اعتلای صنعت کشور و ارائه خدمات به مشتریان بیش از پیش موفق و مؤید باشند .

بیمارستان بهارلو

آقای داود پناهی

از دیدگاه بنده سامانه پیامکی پیام رسان؛ به روز، مطمئن، پشتیبان و همراه، همیشه در دسترس و با حس مسئولیت پذیری بالا طی چندین سال متوالی، بستر مناسبی برای اطلاع رسانی در مجموعه بیمارستان بهارلو فراهم آورده است. اینجانب به نوبه خودم از مجموعه کادر مدیریتی، فنی و پشتیبانی حرفه ای پیام رسان کمال تشکر را دارم.

اتحادیه نانوایان سنگک تهران

آقای بابایی

برای شرکت ها اولین مسئله کیفیت ارسال پیامک و پشتیبانی جامع هست که سامانه ی پیام رسان در طی چند سال همکاری تمامی این نیازها را برآورده کرده و نتیجه ی اعتماد مجموعه ی مارا به خوبی پس داده است ،ب امیدهمکاری بیشتر با سامانه ی پیام رسان

آقای نوزعظیم

طى چندين سال همكارى با مجموعه كاردرست پيام رسان همواره احساس لذت بخشی از کار با یک پنل پیامکی جامع و حرفه اى را داشتم و تمامى خدمات ارائه شده به درستى و در زمانى دقيق انجام شده است ،در آخر از تيم پشتيبانى حرفه اى و صميمى اين مجموعه تشكر ميكنم.

مرکز نیکوکاری شهید نبی لو

آقای مهدی زارع

سامانه پیامکی پیام رسان با داشتن امکانات مطلوب، پایدار و مشتری مداری سامانه ای است که حقیر در این چند ساله بنده با این سامانه استفاده کرده ام عالی است و امیدوارم عزیزان در ادامه فعالیت ها هم موفق باشند و پیروز

آقای کاوسی

سرعت ، دقت پشتیبانی، اطمینان خاطر از کلماتی هست که وقتی نام پیام رسان به میان میاد مطرح میشه سامانه ی پیام رسان با سابقه ی فوق العاده در ارسال پیامک پشتیبان و همراه همیشگی ما در ارسال پیامک های انبوه هست
منتها ی تشکر ویژه دارم از مدیریت مجموعه پیام رسان که همیشه بهترین خدمات با کیفیت، سرعت و پشتیبانی بالا در اختیار مشتریان خودشون قرار میدن و همیشه رضایت مشتریان در اولویت کاری ایشون بوده و هست

مؤسسات ، کسب و کارها و برند هایی که
به ما اعتماد کردند
شما هم میتوانید یکی از کاربر سامانه پیام رسان شوید
قبلا عضو شدم
درخواست شما با موفقیت ثبت گردید !
متاسفانه خطایی رخ داده ، دوباره امتحان کنید !

گستردگی
کاربران سامانه

تفکیک بیشترین کاربر
  • تهران 34887
  • آذربایجان شرقی 12679
  • اصفهان 12407
  • خراسان رضوی 12386
  • فارس 8952
  • خوزستان 8518
  • مازندران 8145
مشاوره رایگان - پیام رسان
درخواست شما با موفقیت ثبت گردید !
متاسفانه خطایی رخ داده ، دوباره امتحان کنید !


مشتریان ما

سامانه ارسال پیامک پیام رسان با بیش از 13 سال سابقه مفتخر است که توانسته به بیش از 300 هزار کاربر فعال خدمات خود را ارائه دهد . از این بابت خرسندیم که مجموعه ها و شرکت های بزرگ ما را انتخاب کرده اند و افتخار همکاری با آن ها را داشته ایم .

امکانات پنل پیامکی از قبیل ارسال پیامک تکی ، ارسال پیام گروهی ، ارسال منطقه ای ، وبسرویس ییامکی و  … در سامانه پیام رسان به صورت رایگان ارائه  میشود و بدون نیاز به پرداخت هزینه اولیه ، فعال می باشد .

اگر یک کسب و کار یا سایت اینترنتی دارید و قصد شروع ارسال پیامک تبلیغاتی و اطلاع رسانی دارید ، جای شما در میان مشترکین سامانه پیامکی پیام رسان خالی است .

پیام رسان 7 روز هفته پاسخگوی شما میباشد !

تیم پشتیبانی پیام رسان ، آماده مشاوره تبلیغاتی و رفع مشکلات و پاسخگو به سوالات شما هستند .

هاله کرامتی بیتا فرهمند مصطفی امیری محسن حسامی فر
بیتا فرهمند

سلام . من بیتا فرهمند هستم کارشناس سامانه .
سوالات احتمالی خودتون رو میتونین از بخش زیر پیدا کنید ، در غیر اینصورت دکمه شروع چت را کلیک نمایید .

پنل عادی و پنل های ستاره دار از نظر کیفیت ارسال و خدمات ارائه شده یکی هستند.
سامانه پایه در یک فرصت ویژه رایگان شده و قیمت هر پیامک، 65 تومان میباشد.
تعرفه یک ستاره با پرداخت 299 هزار تومن هزینه اولیه به صورت یکساله، قیمت هر پیامک ، 49 تومان محاسبه میشه.
و در نهایت تعرفه دوستاره با پرداخت هزینه اولیه 499 هزار تومان به صورت یکساله، قیمت هر پیامک با توجه به خرید اعتبار متغیر می باشد.
در صورتی که میزان خرید اعتبار پیامک کمتر از 500 هزار پیامک باشد با تعرفه ی 43 تومان و خرید بیش از 500 هزار عدد پیامک، با تعرفه ی 39 تومان محاسبه خواهد شد.

سامانه ارسال پیامک تبلیغاتی برای سراسر کشور فعال بوده و تنها با دسترسی به وب و اینترنت برای دسترسی به ارسال الزامیه و موقعیت مکانی شما تاثیری نداره

بعد از ثبت نام برای هر کاربر یه خط تبلیغاتی با سرشماره ی5000 جهت ارسال پیامک فعال میشه و اگه نیاز به دریافت پیامک ندارین الزامی برای خط اختصاصی وجود نداره

شروع چت آنلاین