ثبت نام رایگان است !!
برای ثبت نام کافیست عدد 111 را به شماره 50002060 ارسال کنید .
برای ثبت درخواست تماس عدد 105 را به شماره 50002060 ارسال کنید .

راهنماي پرداخت آنلاين

آموزش استفاده ار سيستم پرداخت الکترونيک از طريق کارت هاي عضو شتاب :

ضروريست پيش از اقدام به پرداخت الکترونيکي اطلاعات ذيل از کارت مورد استفاده در دسترس باشد:

1- شماره کارت (شماره 16 رقمي که بر روي کليه کارتهاي بانکي حک شده است)

2- رمز اينترنتي کارت/رمز دوم (جهت دريافت رمز اينترنتي مربوط به کارت خود ميبايست تنها با مراجعه به يکي از پايانه هاي خود پرداز (atm) بانک صادر کننده کارت، اطلاعات لازم را به راحتي دريافت نماييد.[آموزش دريافت رمز دوم بانک هاي مختلف] )
3- کد سه يا چهار رقمي cvv2 (در صورتيکه شماره 3 يا 4 رقمي cvv2 در پشت يا روي کارت شتاب مورد استفاده شما حک نشده است با مراجعه به يکي از پايانه هاي خودپرداز (atm) بانک صادر کننده کارت، اطلاعات لازم را به راحتي دريافت نماييد.)

4- تاريخ انقضاء کارت

توجه: جهت دريافت اطلاعات فوق تنها به پايانه هاي خود پرداز (atm) بانک صادر کننده کارت مراجعه نماييد. يعني براي دريافت اطلاعات پرداخت الکترونيکي کارت بانک تجارت تنها به atm بانک تجارت و براي دريافت اطلاعات پرداخت الکترونيکي کارت بانک ملي تنها به atm‌بانک ملي مراجعه نماييد.

در کمتر از 30 ثانیه ، رایگان ثبت نام کنید !
قبلا عضو شدم
درخواست شما با موفقیت ثبت گردید !
متاسفانه خطایی رخ داده ، دوباره امتحان کنید !
پیام رسان 7 روز هفته پاسخگوی شما میباشد !

تیم پشتیبانی پیام رسان ، آماده مشاوره تبلیغاتی و رفع مشکلات و پاسخگو به سوالات شما هستند .

بهار شریفی شیما سخاوتی مصطفی امیری محسن حسامی فر
شیما سخاوتی

سلام . من شیما سخاوتی هستم کارشناس سامانه .
سوالات احتمالی خودتون رو میتونین از بخش زیر پیدا کنید ، در غیر اینصورت دکمه شروع چت را کلیک نمایید .

پنل اقتصادی و پنل های ستاره دار از نظر کیفیت ارسال و خدمات ارائه شده یکی هستند.
سامانه اقتصادی در یک فرصت ویژه رایگان شده و قیمت هر پیامک در کمترین میزان خرید، 178 ریال میباشد.
تعرفه یک ستاره با پرداخت 50000 تومن هزینه اولیه، قیمت هر پیامک در کمترین میزان خرید 168ریال محاسبه میشه. که البته در این دو تعرفه (اقتصادی و تک ستاره) با افزایش میزان خرید، نرخ واحد پیامک هم کاهش پیدا میکنه .
و در نهایت تعرفه دوستاره با تخفیف 50 درصدی و پرداخت هزینه اولیه 99000 تومان، قیمت هر پیامک در هر رنجی که خرید کنین به 148ریال میرسه.

سامانه ارسال پیامک تبلیغاتی برای سراسر کشور فعال بوده و تنها با دسترسی به وب و اینترنت برای دسترسی به ارسال الزامیه و موقعیت مکانی شما تاثیری نداره

شماره همراه ثبت نامی تنها جهت تائید احراز هویت و دریافت کد فعالسازی ست والزامی نداره که شماره همراه به نام خودتون باشه ،در صورتی که خط همراه اول ندارین می تونین از شماره ی دوستان یا آشنایانی که بهشون اعتماد دارین، استفاده کنین.
فقط در نظر داشته باشین خط مورد نظرتون باید در دسترس باشه، چون کد فعالسازی به خط همراه اول ارسال می شه و شما باید برای ادامه ی ثبت نامتون به این کد دسترسی داشته باشین.

بعد از ثبت نام برای هر کاربر یه خط تبلیغاتی با سرشماره ی5000 جهت ارسال پیامک فعال میشه و اگه نیاز به دریافت پیامک ندارین الزامی برای خط اختصاصی وجود نداره

شروع چت آنلاین