ارسال پیامک تبلیغاتی | اس ام اس تبلیغاتی

پیامک تبلیغاتی

چنانچه صاحب کسب و کاری هستید و به دنبال راهی نو برای رونق کسب و کارتان می باشید، ارسال پیامک تبلیغاتی می تواند روشی مناسب برای جلب مشتری و افزایش فروش بیشتر باشد. پیشنهاد می کنیم برای آشنایی بیشتر با این شیوه ی بازاریابی پیامکی و جلب مشتری از طریق لینک زیر بصورت رایگان در سامانه ثبت نام نمایید تا در اسرع وقت کارشناسان سامانه با شما تماس گرفته و راهنمایی های لازم را خدمتتان عرض نمایند:

ثبت نام رایگان در پیام رسان

انتخاب بهترين روش تبليغاتي همواره يکي از مهم‌ترين دغدغه‌ها صاحبان مشاغل بوده است 
با گذر زمان روش هاي تبليغاتي قبلي کارايي خود را از دست داده‌اند و نياز تبليغ دهنده را برآورده نمي کنند.
با همه‌گير شدن تلفن‌هاي همراه ،نوع جديدي از تبليغات با نام پیامک تبلیغاتی يا sms marketing به وجود آمد که با هزينه بسيار کم بازدهي بسيار خوبي را براي تبليغ دهنده ايجاد مي کنيد.
نکات زيادي وجود دارد که هنگام ارسال پيامک تبليغاتي بايد به آن توجه کرد.

ارسال پیامک با متن کوتاه

متن پيامک تبليغاتي شما بايد کوتاه، ساده و قابل درک براي همه افراد باشد.افراد معمولاً پيامک‌هاي طولاني را نخوانده حذف مي‌کنند.پس در نظر داشته باشيد همان چند کلمه اول پيامک تعيين‌کننده هستند!

خلاقيت داشته باشيد

تا به حال به متن پيامک هاي تبليغاتي دقت کرده ايد؟ اغلب آنها يک شکل دارند. حلقه گم شده در بازدهي ارسال پيامک تبليغاتي خلاقيت است !
خودتان اين دو پيامک تبليغاتي را قضاوت کنيد 
"10 درصد تخفيف در تمامي محصولات فروشگاه نوين "
"با ارائه اين پيامک در تمامي محصولات 10 درصد تخفيف بگيريد.فروشگاه نوين"

پيامک ارزان به معني کم بودن هزينه نيست !

اين روز هاي سامانه هاي زيادي را مي بينيم که اداعا مي کنند سامانه هايي با قيمت بسيار پايين ارائه مي کنند.گاه اين پيامک حتي از قيمت مخابرات نيز کمتر است !
کافي است آن سامانه 10 درصد پيامک هاي شما را ارسال نکند ! يا حتي کمي قانوني تر ! فرض کنيد آن شرکت اعتبار مربوط به افرادي که دريافت پيامک هاي تبليغاتي را مسدود نموده اند به شما برگشت ندهد .
هر کدام از اين ها کافي است که هزينه هاي کل شما را تا 40 درصد افزايش دهد.
هميشه به خاطر داشته باشيد شما نمي توانيد از همه مردم شهر اين سوال رابپرسيد "آيا شما پيامک من را دريافت کرديد؟!"
پس بدون شک سامانه هايي با سابقه کاري بالا و تعداد مشتريان بيشتر هزينه هاي شما را کمتر مي کنند ، حتي اگر در ظاهر اين طور نباشد .

دقيق تر نشانه بگيريد :

فرض کنيد قصد داريد براي يک محصول آموزش ويژه تعمير کاران خودرو تبليغ کنيد . راه هاي زيادي پيش رو داريد که گيرنده ها را در نظر بگيريد ، ولي يقينا ارسال اين پيامک به 10 هزار نفر از تعمير کاران بازدهي بيشتر دارد تا ارسال به 100 هزار نفر در يک شهر.
پيام رسان تمامي مواردي که شما براي نشانه گيري دقيق نياز داريد را در اختيارتان قرار مي دهد :
• ارسال گروه پيامک به شماره ها دلخواه
• ارسال پيامک به تفکيک مشاغل خاص موجود در شهر مورد نظر
• ارسال sms منطقه اي به تفکيک استان ، شهر و نوع اعتباري يا دائمي همراه اول
• ارسال sms منطقه اي به تفکيک استان ، شهر و جنسيت ايرانسل
• ارسال sms منطقه اي به تفکيک استان ، شهر ، سن و جنسيت همراه اول
• ارسال پيامک تبليغاتي بر اساس دکل bts ايرانسل

راه هاي ارسال پیامک تبلیغاتی

شما دو راه پيش رو داريد ، راه اول اين است که سفارش ارسال خود را به ما دهيد و راه دو اين است که از سامانه هاي ارسال پيامک ما براي ارسال پيامک تبليغاتي استفاده کنيد.
پيشنهاد ما راه دوم است ، زيرا سامانه پیامکی پیام رسان کاملا رايگان است و ثبت نام در آن تنها چند دقيقه زمان نياز دارد.مزيت ديگر اين روش اين است که اعتبار مربوط به پيامک هاي ارسال نشده و گيرنده مسدود به حساب شما بر مي گردد و مي توانيد مجددا از آن استفاده نمائيد.
ثبت نام در سامانه پیامک