توضیحاتی در مورد خدماتی سازی خط اختصاصی

بسیاری از شماره‌های همراه اول دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود نموده‌اند، تنها راه ارسال به آنها خدماتی سازی خط اختصاصی است.
قبل از سال 95 خطوط به سادگی خدماتی می‌شدند تا مالکان خط اختصاصی بتوانند به مخاطبان خود پیامک‌های غیر تبلیغاتی را ارسال کنند. ولی مخابرات طبق ابلاغیه‌ای این سرویس را بعد از سال 95 موقتاً لغو نمود. طبق صحبت‌های اولیه قرار بر این شد که از ابتدای مهر ماه 95 مجدداً بتوانیم خطوط را خدماتی کنیم، ولی متأسفانه مخابرات بعد از گذشت چند روز از دوره جدید خدماتی سازی مجدداً این سرویس را غیر فعال کرد.
البته بی نظمی‌ها و سردر گمی‌هایی نیز در شرایط جدید مخابرات وجود داشت. با توجه تخلفات زیادی که انجام شده بود، مخابرات قصد دریافت ضمانت به صورت چک یا سفته را داشت که از طرف مالکان خطوط با مخالفت مواجه شد.
در حال حاضر سرویس خدماتی سازی خطوط در تمامی اپراتورهای ۱۰۰۰، ۲۰۰۰، ۳۰۰۰ و ۵۰۰۰ غیر فعال است. همکاران ما دائما برای دریافت شرایط جدید خدماتی سازی با مخابرات در ارتباط هستند. به محض دریافت شرایط جدید در سامانه اطلاع رسانی انجام خواد شد.
از مشکلات به وجود آماده پوزش می‌طلبیم و با وجود اینکه این مشکلات از دسترس ما خارج است، تمامی تلاش خود را جهت پیگیری و رفع هر چه سریع‌تر این مشکل داریم.
ثبت نام در سامانه پیامک