اطلاعیه مهم برای مالکان خطوط خدماتی شده قبل از سال 95

با توجه به ابلاغیه مخابرات، کاربرانی که خط اختصاصی خود را قبل از سال 95 خدماتی نموده‌اند، باید یک فایل اکسل حاوی شماره‌های دریافت کننده را ارائه نمایند.
شماره‌های دریافت کننده لیست شماره‌هایی است که در حال حاضر با استفاده از خط خدماتی به آنها پیامک ارسال می‌شود. توجه داشته باشید این لیست شماره‌های اولیه شما است، بنابراین در صورتی که در آینده قصد ارسال به شماره‌های جدیدی داشته باشید، هیچ مشکلی وجود ندارد و شما به راحتی می‌توانید به شماره‌های جدید نیز پیامک ارسال نمایید.
فرمت فایل اکسل:
فایل اکسل باید تنها دارای یک ستون حاوی شماره‌ها باشد. سپس نام فایل اکسل را به شماره اختصاصی خود تغییر دهید و به آدرس ایمیل mojeshahr105@gmail.com ارسال نمایید.
زمان ارسال فایل:
متأسفانه مهلت ارسال این شماره‌ها بسیار محدود بوده و تا پایان ساعت اداری 20 اسفند می‌باشد. توجه داشته باشید در صورت عدم ارائه شماره‌ها تا پایان ساعت اداری امروز ممکن است خط اختصاصی از حالت خدماتی خارج شود.
خواهشمند است به جهت جلوگیری از خروج خط از حالت خدماتی، هرچه سریع‌تر نسبت به ارسال شماره‌ها اقدام فرمائید.
همکاران ما آماده پاسخگویی به پرسش های شما عزیزان هستند.در صورت بروز هر گونه مشکل، با شماره های واحد پشتیبانی سامانه تماس حاصل فرمائید.

در صورتی که قصد خدماتی سازی خط اختصاصی جدید را دارید می توانید با استفاده از آدرس زیر شرایط و شیوه خدماتی سازی را بررسی نمائید.
 شیوه خدماتی سازی خط اختصاصی جهت ارسال به گیرنده های مسدود


ثبت نام در سامانه پیامک