ارسال مکمل، روشی جالب برای ارسال به شماره های گیرنده مسدود

جدیدترین گزینه اضافه شده به سامانه پیام صوتی است. در بسیاری از اوقات یک پیام صوتی چنان با قدرت ارسال می‌شود که کلمات قدرتمند بکار گرفته شده در آن، مخاطب را به کنکاش و جستجو وا می‌دارد تا سر از کار ارسال کننده در آورد. اگر یک پیامک صوتی در مرحله اول با چنین سبک و سیاقی طراحی شود بسیار عالی است و می‌توان گفت تیر را به هدف زده است.
حال این سؤال پیش می‌آید که چگونه از این گزینه کارآمد بیشترین بازدهی را داشته باشیم؟
پیام رسان برای این مورد ارسال مکمل را راه اندازی نموده است هنگامی که شما پیامک مورد نظر خود را برای مخاطبانتان ارسال نمایید مسلماً تعدادی از این افراد دریافت پیامک تبلیغاتی خود را مسدود نموده‌اند در ارسال مکمل سامانه به صورت هوشمند این افراد را شناسایی کرده و ۳۰ دقیقه بعد پیام صوتی شما را برای آن دسته از افراد که در لیست سیاه مخابرات قرار دارند ارسال می‌کند بنابراین تعداد زیادی از جامعه هدف شما پیام شما را دریافت خواهند کرد.
البته عکس این حالت نیز در ارسال مکمل وجود دارد. به این صورت که شما پیام صوتی را ارسال می‌نمایید سامانه ۳۰ دقیقه بعد به صورت هوشمند به افرادی که درآن لحظه در دسترس نبوده‌اند و یا به هر نحوی پیام صوتی شما را دریافت نکرده‌اند پیام کوتاه ارسال می‌کند.
ارسال مکمل در چه ارسال‌ها قابل استفاده است
نکته حائز اهمیت اینکه ارسال مکمل را می‌توانید برای انواع ارسال پیامک منطقه‌ای، ارسال پیامک مشاغل و اصناف و ارسال پیامک گروهی استفاده نمایید.
آیا تنها امکان ارسال مکمل به صورت پیام صوتی وجود دارد؟
خیر، ارسال مکمل می‌توانید به صورت متنی روی ارسال‌ پیام صوتی نیز استفاده شود، به این معنی که اگر فردی پاسخ تماس پیام صوتی را نداد، سامانه به صورت خودکار به وی یک پیامک ارسال خواهد کرد.
هزینه ارسال پیامک مکمل
فعال سازی ارسال مکمل هیچ گونه هزینه اضافی برای شما دربر نخواهد داشت و تنها هزینه پیامک‌های ارسال شده در بخش مکمل از سامانه کسر خواهند شد.
شیوه فعال سازی
کار ساده است! برای فعال سازی ارسال مکمل کافی است در هنگام ثبت ارسال مورد نظر، تیکت "ارسال مجدد پیامک‌های ارسال نشده با روشی دیگر" را انتخاب نموده و سپس مانند تصویر زیر نوع ارسال مکمل خواد را انتخاب نمایید.
ارسال پیامک به لیست سیاه
 جهت دریافت اطلاعات دقیق تر و بیشتر حتماً با همکاران ما تماس بگیرید
سامانه پیامک و پیام صوتی پیام رسان
ثبت نام در سامانه پیامک