تبدیل متن به گفتار! بنویسید تا پیام رسان بگوید!باورش سخت است ولی حالا می توانید پیام خود را بنویسید تا گوینده های مجازی ما متن را بخوانند!
ارسال پیامک صوتی یکی از موثرترین و قابل اطمینان ترین ابزار اطلاع رسانی یا تبلیغات به شمار میرود.سامانه ارسال پیامک پیام رسان بعد از راه اندازی سیستم ارسال پیام صوتی بنا به درخواست کاربران و برای افزایش میزان بهره وری و رضایتمندی از سامانه هم اکنون سرویس گوینده مجازی را فعال نموده است.سرویس تبدیل متن به گفتار به شما کمک میکند بدون نگرانی در مورد تن صدا و لحن بیان و با صرف وقت کمتر پیام خود را ضبط و ارسال نمایید.
این سرویس بی نظیر با سه گوینده مطرح خانم آریانپور، آقای امیری و آقای شریفی آماده گفتن پیام شماست و در پنل همه کاربران به صورت رایگان فعال شده است.

چگونه از این سرویس استفاده کنیم

برای استفاده از سرویس تبدیل متن به صدا کافی است از منوی ارسال پیام صوتی گزینه گوینده مجازی را انتخاب کنید.بعد از انتخاب گوینده مورد نظر و تعین میزان سرعت پخش آوا متن مورد نظر را با ریز جزئیات مثل(فتحه ،ضمه و ..) وارد کرده و ذخیره نهایی را انجام دهید.آوای مورد نظر شما به قسمت آواهای ثبت شما اضافه خواهد شد.نمونه ای از آواهای گفته شدهدر صورت بروز هر گونه مشکل یا ابهام می تواند با همکاران ما تماس حاصل فرمائید.
سامانه ارسال پیامک پیام رسان
ثبت نام در سامانه پیامک