آیا پنل اس ام اس رایگان مناسب شما است یا خیر؟

چگونه ارسال اس ام اس تبلیغاتی موفق داشته باشیم؟

سامانه اس ام اس رایگان چیست؟

سامانه پیامک یا اس ام اس نرم افزاری تحت وب است که امکان دریافت یا ارسال پیامک تبلیغاتی یا غیر تبلیغاتی به صورت تکی یا انبوه می دهد. به عبارت دیگر، شما با خرید پنل پیامک در یک سامانه اس ام اسی علاوه بر دریافت یا ارسال اس ام اس امکان مدیریت پیامک های انبوه خود را هم نیز دارید.

پنل اس ام اس رایگان خدمتی است که توسط این گونه سامانه ها ارائه می شود. پنل پیامک رایگان فقط بابت ارسال پیامک و شارژ پنل از شما پول دریافت می کند و بابت فعال سازی هزینه ای از شما دریافت نمی کند.

سامانه پیامکی رایگان معمولا دارای تعرفه ارسال نسبتا بالاتری است ولی از نظر امکانات تفاوتی با سایر پلن ها ندارد. تعرفه ارسال پنل اس ام اس، بسته به تعداد پیامک بین 12 الی 16 تومان است.

پیشنهاد ما در مورد پنل پیامک رایگان چیست؟

چنانچه تعداد اس ام اس های ارسالی شما زیاد باشد و در دسته بندی اس ام اس انبوه قرار گیرد. منطقی است که یک پنل پیامکی حرفه ای همچون سامانه یک ستاره یا دو ستاره پیام رسان خریداری کنید تا تعرفه ارسال شما کمتر شود و در نهایت، در هزینه تبلیغات پیامکی خود صرفه جویی کرده باشید.

در کل بهتر است هنگام خرید پنل اس ام اس، به نیازهای خود فکر کنید. در صورتی که قصد ارسال اس ام اس تبلیغاتی انبوه با تعداد بالا را دارید، بهتر است که یک پنل پیامکی حرفه‌ای‌تری همچون تک ستاره یا دو ستاره پیام رسان استفاده نمایید. لازم به ذکر است در سامانه پیام رسان چنانچه قصد ارسال پیامک کمتری را داشته باشید می توانید از سامانه عادی استفاده نمایید که دقیقا متناسب با نیاز این کسب و کارها تنظیم شده است.

ما در سامانه پیامکیِ پیام رسان ، با استفاده از دانش فنی و پشتیبانی مجرب تضمین می دهیم که شما در رسیدن به اهداف کسب و کارتان به بهترین نحو ممکن یاری دهیم، بیش از 185000 کاربر حقیقی و حقوقی گواه این ادعا می باشد.

جهت برقراری تماس با کارشناسان شرکت با شماره های زیر تماس بگیرید :

32312030 011 (خط ویژه - 10 خط)

ثبت نام در سامانه پیامک