آموزش کوتاه کردن لینک جهت درج در متن پیامک

بدون شک همگی با لینک های بسیار بلند و نامفهوم مواجه شده ایم، بخشی از این مشکل به دلیل عدم پشتیبانی وب سایت ها از زبان فارسی و عدم رعایت کدنویسی صحیح لینک است. این مشکل زمان ارسال اس ام اس(SMS)، هنگامی که بخواهیم همراه متن پیامک لینک سایتی را ارسال کنیم به بهترین شکل ممکن خودش را نشان می دهد. دلیل آن هم محدودیت تعداد کاراکتر در هر صفحه پیامک است. در صورتی که این گونه لینک ها را مستقیما در پیامک خود استفاده کنیم احتمال آن که تعداد صفحات بیش از یکی شود بسیار است، در آن صورت هزینه ارسال بیشتر می شود که مطمئنا ناخوشایند است...

راه حل چیست؟؟؟

پیشنهاد پیام رسان به شما استفاده از وب سایت هایی که سرویس کوتاه کردن لینک ارائه می دهند، بدین منظور وب سایت های بسیاری وجود دارند. در این مقاله قصد داریم آموزش کوتاه کردن لینک از طریق وب سایت بیتلی (bitly.com) را باهم مرور کنیم.

برای استفاده از آن کافیست ابتدا به وب سایت بیتلی به آدرس https://bitly.com بروید سپس مطابق تصویر در کادر مربوطه (1) لینک بلند را وارد کنید، و بر روی گزینه Shorten کلیک کنید (2)، و نتایج را در قسمت (3) مشاهده نمایید و لینک کوتاه شده را با استفاده دکمه Copy، کپی نمایید.

آموزش کوتاه کردن لینک با bitly
ثبت نام در سامانه پیامک