شب یلدا گوشی ممنوع! قبل از یلدا به فکر پیامک باشید


جشن شب یلدا یا شب چله در ایران، تاریخی هفت هزار ساله داره و مثل خیلی از جشن های کهن ایران زمین برگرفته از رویدادهای طبیعتی است...

آخرین شب پائیز به عنوان طولانی ترین شب سال بوده و از فردا که مصادف با 1 دی و اولین روز زمستان ست روزها طولانی ترشده، به این خاطر که این شب نماد پیروزی آفتاب بر تاریکی ست.

به همین خاطر ما ایرانیان از گذشته ی دور شب یلدا رو به خاطر طولانی شدن عمر آفتاب و روشنی و کوتاهی عمر تاریکی جشن میگریم، دور هم جمع میشیم سفره چینی و شعرخوانی این شب نشینی رو دلنشین تر میکنه به خاطر همین حس خوبه که این رسم برای ما انقدر دوست داشتنی و پابرجا مانده است.

ارسال پیامک با مضمون شب یلدا راهی برای جلب مشتری و فروش بیشتر

فروشندگان و صاحبین کسب و کار موفق همیشه به دنبال راهی برای دلگرم کردن مشتری هستند و میدونن از این طریق میتونن همراهی مشتری رو به دنبال داشته باشن...

ارسال پیامک های مناسبتی می تونه راهی مناسب برای ایجاد مشارکت احساسی باشه و اون دسته از افرادی که همیشه برنامه ای برای رونق کسب و کارشون دارند معمولا این فرصت ها رو از دست نمیدن.

برای اینکه یه ارتباط موثر با مشتریانتون داشته باشین میتونین شماره موبایل مشتریان رو تو دفترچه تلفن پنل ذخیره کنین تا تو فرصت های تبلیغاتی مثل شب یلدا یه پیامک تبریک به مناسبت شب یلدا بهشون ارسال کنین.

ارسال گروهی با امکان زمان بندی بهتون این امکان رو میده تا از همین الان پیامک تبریک شب یلدا رو تو پنل پیامکی خودتون ثبت کنین.

پیامک های تبریک همیشه بار مثبت دارند و این حس مثبت رو می تونین با استفاده از بانک پیامکی پیام رسان و انتخاب یه متن دلنشین، زیباتر هم منتقل کنید.

انتخاب بهترین زمان برای بهترین نتیجه در تبلیغات

تحقیقات فروش نشون میده بخش اعظم میزان سودهی و فروش تنها در 10 درصد از طول سال رخ میده، تو بعضی از بازه های زمانی می تونین پیش بینی رونق بازار و فروش بیشتر داشته باشین، اما فراموش نکنین در بازار امروزی برای فروش بیشتر باید رقباتون رو کنار بزنین چون فقط شما نیستین که محصول یا خدمات ویژه ای برای ارائه دارین.

بنابراین تنها پیشنهادی که ارائه میدین برای موفقیت در تبلیغات پیامکی کافی نیست و زمان ارسال پیامک هم یه فاکتور مهم برای نتیجه بخش بودن تبلیغات پیامکی در نظر بگیرین.

معمولا مناسبت ها ، زمان مناسبی برای ارائه ی پیشنهادات ویژه به منظور افزایش درآمد هستند تو زمانهایی که جشن های ملی یا مناسبت های جذابی مثل شب یلدا در پیش داریم مردم تب تاب جالبی برای نو نوار کردن و تغییرات دارند و توجه بیشتری به محتوا های تبلیغاتی دارند.

ارسال پیامک تبیلغاتی پیام رسان امکان استفاده انواع ارسال منطقه ای مثل تفکیک شهر و استان تفکیک منطقه و یا سن و جنسیت رو بهتون میده تا بتونین با نشونه گرفتن بازار هدف، تبلیغات رو بهینه سازی کنین، مطمئن باشین امکاناتی رو که برای بر آورده شدن نیازتون در سامانه ی پیامکی بهش نیاز دارین رو پیش بینی کردیم فقط کافیه به پارامترهای موثری مثل زمان و محتوا توجه کنین.

ما هم مثل همیشه کنارتون هستیم برای مشاوره حتما از طریق شماره های زیر با ما تماس بگیرید:

32312030 011 (خط ویژه - 10 خط)

ثبت نام در سامانه پیامک