تعرفه های ارسال پیامک به روز رسانی شد

پیرو اطلاع رسانی که قبلا خدمتتان ارائه شد اپراتورهای ارسال پیامک طی اطلاعیه ای، افزایش تعرفه ی پیامک های تبلیغاتی را ابلاغ نمودند.

اگر از کاربران قدیمی سامانه پیامکی پیام رسان باشید حتما می دانید که بعد از سال 93 که شاهد افزایش 30 درصدی تعرفه ی پیامک های تبلیغاتی بودیم که این افزایش در نرخ پیامک، هزینه ی مکالمه و سایر خدمات شرکت ارتباطات سیار همراه اول و ایرانسل نیز اعمال شده بود، پیام رسان در این سال ها هیچ گونه افزایش ریالی در ارائه ی خدمات و یا تعرفه های پیامکی خود ایجاد نکرد و حتی با حذف هزینه ی تمدید سالانه ی تعرفه های ستاره دار سعی کردیم در حد توان خود با کاهش هزینه های پرداختی کاربران، کنارتان باشیم.

اینبار هم تلاش کردیم پس از دریافت ابلاغیه با اطلاع رسانی به موقع به شما عزیزان و ارائه ی فرصت خرید از تعرفه های قبلی مثل همیشه قدردان همراهیتان باشیم.

اما پس از چندین روز از دریافت ابلاغیه، رایزنی و مذاکره با اپراتور نهایتا قیمت ها با در نظر گرفتن میزان افزایش تعرفه ی خرید خود سامانه از اپراتورها و کمترین حاشیه ی سود، جهت رفاه حال شما عزیزان، به روزرسانی شد.

تعرفه های جدید خرید پیامک از صفحه ی تعرفه ارسال پیامک قابل مشاهده است.

ما همچنان برآنیم تا به روزرسانی امکانات و ارائه ی بهترین کیفیت و مناسبترین شیوه های پشتیبانی لایق اعتماد و همرایتان باشیم...

جهت برقراری تماس با کارشناسان ما با شماره های زیر تماس بگیرید :

32312030 011 (خط ویژه - 10 خط)

ثبت نام در سامانه پیامک