تبلیغات کاندیدای مجلس از طریق ارسال پیامک انبوه انتخاباتی

تبلیغات کاندیدای مجلس از طریق ارسال پیامک انبوه انتخاباتی

با نزدیک شدن به زمان انتخابات مجلس، حساسیت تبلیغات و ضرورت تمرکز بر روی بهترین روش های تبلیغاتی افزایش می یابد. موضوعی که در این بازه ی زمانی اهمیت ویژه ای پیدا می کند، میزان تأثیرگذاری تبلیغات است. یکی از روش های تبلیغات تأثیرگذار ارسال پیامک تبلیغاتی است. ستاد انتخاباتی می تواند با تهیه یک سامانه ارسال پیامک به راحت ترین، سریع ترین و کم هزینه ترین شکل ممکن اس ام اس تبلیغاتی مورد نظر خود را به مخاطبان ارسال کند. حال نکته اینجا است که چگونه می توان یک پیامک تبلیغاتی مؤثر ارسال کرد؟ محتوای مناسب متن تبلیغات انتخاباتی برای ارسال پیامک چیست؟ در ادامه به بررسی بهترین متن های حمایت از کاندیدای مجلس خواهیم پرداخت و همچنین بررسی خواهیم کرد که متن تبلیغات انتخاباتی تأثیرگذار را چگونه باید نوشت.

راه های موفقیت در انتخابات مجلس

شاید شما هم دیده باشید که کاندیدایی که در هنگام شروع دوره ی تبلیغات طرفداران و مخاطبان کمی داشته، در روز اعلام نتایج به عنوان یکی از کاندیداهای پیروز در انتخابات از او نام برده می شود. سؤال اینجا است که چگونه همچین اتفاقی ممکن است؟ چگونه ممکن است در بازار شلوغ و داغ رقابت انتخاباتی بتواند رقبای سرسخت خود را کنار بزند؟ اما جواب ساده است، استفاده از روش های نوین تبلیغات انتخاباتی مجلس و انتخاب متن شعار انتخاباتی تأثیرگذار راه را برای این دسته از کاندیدا ها هموار می کند.

راه های موفقیت در انتخابات مجلس

حتما خواهید پرسید که استفاده از روش های نوین تبلیغات انتخاباتی مجلس چیست و چگونه امکان پذیر است؟ می توان تبلیغات در فضای مجازی و استفاده از پنل پیامکی را از راه های نوین تبلیغات در نظر گرفت. اما هرکدام از این روش های تبلیغات انتخاباتی را باید با برنامه ریزی و هدف دنبال کرد. فراموش نکنید که ارسال پیامک تبلیغاتی و به طور کلی تبلیغات بی هدف حتی می تواند تأثیر منفی نیز داشته باشد. پس در درجه اول باید بهترین متن شعار انتخاباتی مجلس را برای کاندیدای خود انتخاب کنید و متن تبلیغات انتخاباتی را برای ارسال پیامک انبوه به مخاطبان در یک جدول زمانبندی، برنامه و طرح ریزی کنید. مهم ترین راه موفقیت در انتخابات مجلس استفاده از یک برنامه ی از پیش تعیین شده و هدفمند است.

متن تبلیغات انتخاباتی مجلس

اولین اصل برای انتخاب متن شعار انتخاباتی مجلس، اجتناب از اغراق و بزرگنمایی است. هرچه شعار انتخاباتی لمس شدنی تر باشد، تأثیرگذاری آن بیشتر است. شاید روزگاری مردم برای انتخاب کاندیدای مورد نظر خود، نگاه به نیازهایشان می کردند، بدین معنی که شعارهای انتخاباتی حمایتی از زن ها نظر بانوان و یا استفاده از نام و گفته های شهدا بر روی خانواده های آنها در هنگام رأی دادن تأثیر زیادی می گذاشت. اما امروزه در عمل مشاهده خواهید کرد که هرچه شعار انتخاباتی به واقعیت نزدیک تر باشد، تأثیر آن بیشتر است.

متن تبلیغات انتخاباتی مجلس

به نوعی می توان گفت دوران وعده های انتخاباتی به سر آمده و صحبت از آنچه که کاندیدا در چنته دارد مؤثرتر خواهد بود. البته این بدین معنی نیست که از گفتن برنامه های آتی خودداری کنید، در واقع منظور این است که بهتر است قابل اجرا ترین برنامه های خود را اعلام کنید. فرمول کلی انتخاب متن شعار انتخاباتی مجلس بهتر است بدین صورت باشد " چرا آمده ایم، چه انجام داده ایم و چه خواهیم کرد". استفاده از شعار انتخاباتی که محتوایی اینچنین داشته باشد، به مخاطبان شما در کوتاه ترین زمان ممکن خواهد گفت که شما که هستید، چه کرده اید و برای آنها چه خواهید کرد.

تعرفه ارسال پیامک ویژه پنل اس ام اس تبلیغات انتخاباتی

تعداد پيامک سامانه عادي
رايگان
سامانه يک ستاره
50،000 تومان هزينه اوليه
سامانه دو ستاره
99،000 تومان هزينه اوليه
1 17.8 16.8 14.8
10،000 16.8 16.5
50،000 16.5 16.2
100،000 16.2 15.5
1،000،000 15.5 15.2
ثبت نام سامانه رايگان ثبت نام سامانه يک ستاره ثبت نام سامانه دو ستاره

برای ارسال تعداد بالای شما کاندیدای عزیز تخفیف ویژه در نظر گرفته ایم، با ما در تماس (32312030-011) باشید.

یکی از قدیمی ترین سرویس دهنده‌های ارسال پیامک، پنل اس ام اس پیام رسان است که با داشتن امکانات متنوع جهت ارسال پیامک تبلیغاتی و امکانات ویژه انتخابات و داشتن بیش از 200,000 کاربر به عنوان یکی از معتبرترین سامانه ارسال پیامک کشور شناخته می‌شود. پنل اس ام اس پیام رسان نهایت تلاش خود را برای ارائه بهترین خدمات تبلیغات انتخاباتی به کار بسته است. ثبت نام و ارسال از این سامانه را ازدست ندهید.

برای مشاوره های تخصصی بیشتر می توانید از طریق شماره های ذیل با همکاران ما در تماس باشید:

32312030 011 (خط ویژه - 10 خط)

ثبت نام در سامانه پیامک