چه زمانی نیاز به تبلیغات پیامکی داریم؟

قبل از این که به زمان مناسب استفاده از پیامک تبلیغاتی اشاره کنیم، بیایید یک مثال را مرور کنیم. در یکی از خیابان های تهران، فست فودی در زمینه مرغ سوخاری فعالیت می کرد. پس از گذشت چند سال از فعالیت این فست فود، یک رقیب در همان خیابان در همان زمینه ی کاری تصمیم گرفت تا فعالیت خود را شروع کند. دقیقاً در نزدیکی محل فست فود جدید، یک بیلبورد تبلیغاتی وجود داشت که فست فود اول به محض شنیدن خبر آن را به مدت 2 سال برای تبلیغات خود اجاره کرد و همین الآن بعد از گذشت 4 سال از افتتاح فست فود دوم، فست فود اول هنوز قرارداد اجاره ی بیلبورد خود را تمدید می کند.

حال سوال اینجاست که چرا فست فود اول آن بیلبورد تبلیغاتی را اجاره کرد؟ و مهم تر این که چرا همچنان برای آن بیلبورد هزینه می کند؟ آیا کسب و کاری با 10 سال سابقه کاری همچنان نیاز به تبلیغات دارد؟ در ادامه به بررسی و پاسخ به این سوال ها خواهیم پرداخت.

تبلیغات پیامکی

استفاده از پنل پیامکی برای تبلیغات

همه ی ما می دانیم که تبلیغات پیامکی این روزها به یکی از رایج ترین روش های تبلیغاتی تبدیل گردیده است. به این معنی که بسیاری از کسب و کارها در صنف های مختلف شغلی از پنل اس ام اس استفاده می کنند. بدون شک استفاده از پنل پیامکی یکی از راهکارهای تأثیرگذار و کم هزینه برای تبلیغات است. گاهاً برخی کاربران برای جذب مشتریان بیشتر و دریافت نتایج بهتر در تماس با همکاران پشتیبانی ما جویای راهکارهایی برای افزایش بازخورد پیامک تبلیغاتی هستند.

در مثال فست فودهایی که در ابتدای مطلب مطرح کردیم، گفتیم که فست فود قدیمی تر بیلبورد موجود در نزدیکی فست فود جدید را اجاره کرد. درواقع با این کار فضای تبلیغاتی را از رقیب خود گرفت. یکی از مشکلاتی که این کاربران داشتند، عدم استمرار در تبلیغات بود که فضای تبلیغاتی را برای رقیب های تازه وارد مهیا می کرد. از مزیت های تبلیغات پیامکی می توان به کم هزینه بودن آن اشاره کرد که همین موضوع سبب راحتی استفاده ی مداوم از این روش تبلیغاتی می گردد.

استمرار در تبلیغات پیامکی

همانطور که گفتیم سهولت استفاده از پنل پیامکی در کنار هزینه ی کم تبلیغات باعث می شود تا کاربر سامانه بتواند تداوم تبلیغات خود را حفظ کند. ایده های تبلیغاتی بسیاری از کسب و کارها صرفاً برای شروع و بازاریابی است اما تجربه ثابت کرده که حتی زمانی که در زمینه ی کاری خود به بالاترین سطح رسیده باشید هم باید تبلیغات خود را ادامه دهید. چرا که لحظه ای رقیب های شما همیشه منتظر هستند تا شما میدان را خالی کنید. در ضمن فراموش نکنید که ارسال پیامک انبوه در طول زمان باعث بازدهی بیشتر و نتیجه ی مطلوب می شود. صرفا ارسال اس ام اس در زمان های خاص نمی تواند منجربه جذب مشتری برای شما شود. به همین فست فود اول پس از 4 سال همچنان تبلیغات خود را متوقف نکرده، چرا که صاحب باهوش این کسب و کار می داند که یک لحظه غفلت فرصت را برای بازاریابی رقیب فراهم می کند.

حرف اول و آخر در بحث تبلیغات پیامکی

در این موضوع که ارسال پیامک انبوه قطعا می تواند تأثیرات فوق العاده ای داشته باشد شکی نیست، اما باید در نظر داشته باشید هر روش تبلیغاتی که انتخاب کنید، نباید از استمرار در تبلیغات غافل شوید. تبلیغات پیامکی با هزینه ی پایین این شرایط را برای شما فراهم کرده تا بتوانید با تداوم در مسیر تبلیغات خود بهترین و مطلوب ترین بازخوردها را کسب کنید.

برای مشاوره های تخصصی بیشتر می توانید از طریق شماره های ذیل با همکاران ما در تماس باشید:

 32312030 011 (خط ویژه - 10 خط)
ثبت نام در سامانه پیامک