برتری های پیام صوتی نسبت به پیامک متنی

یکی از روش های جدید و پرطرفدار تبلیغات ارسال پیام صوتی است که در مقایسه با دیگر راهکارهای موجود در پنل پیامک تبلیغاتی، برتری های خاص و ویژگی های منحصربفردی دارد. اگر شما هم صاحب کسب و کاری هستید، احتمالاً می دانید که تبلیغات بخش جدانشدنی و لازم برای تمامی مشاغل است. به گونه ای که نیاز به تبلیغات از لحظه ی معرفی و شروع به کار کسب و کار تا رسیدن به اهداف و موفقیت در کار، تبلیغات در تمامی مسیر واجب و ضروری است. اگر یک نگاه کلی به برندهای کوچک و بزرگ بیاندازیم می بینیم که یک لحظه از تبلیغات غافل نشدند. حال این که در چه زمانی از کدام روش تبلیغاتی استفاده کنند به نیازسنجی و برنامه ریزی احتیاج دارد. اما یکی از روش های تبلیغاتی که امروزه اکثر برندها و کسب و کارها از آن استفاده می کنند، استفاده از سامانه پیامکی به منظور ارسال پیامک تبلیغاتی است.

زمانی که شما در یک سامانه پیامک معتبر عضو می شوید، راه های مختلفی برای تبلیغات پیش روی شما است. یکی از تأثیرگذارترین آن ها، پیام صوتی است. در این موضوع که تأثیر صدا از متن بیشتر است شکی نیست، اما در ادامه به جزئیات و ویژگی های مهمی درباره ی ارسال پیام صوتی اشاره می کنیم.

ارسال پیام صوتی

ویژگی های ارسال پیام صوتی

شناخت بهتر قابلیت های سامانه پیامک به کاربر این امکان را می دهد تا مسیر تبلیغاتی خود را تا رسیدن به هدف با برنامه تر و راحت تر طی کند. ویژگی ها و مزیت های ارسال پیامک تبلیغاتی به دلیل رواج این روش تبلیغاتی تقریبا شناخته شده است اما پیام صوتی به نسبت روش جدیدتری برایت تبلیغات است که به بررسی آن خواهیم پرداخت.

ارسال به گیرنده های مسدود

یکی از روش های آسان ارسال محتوای تبلیغاتی به مخاطبانی که پیامک تبلیغاتی شماره های خود را مسدود کرده اند، پیام صوتی است. شما می توانید با خیالی آسوده به ارسال محتوای تبلیغاتی خود بپردازید و مطمئن باشید پیام شما به گوش مخاطبانتان خواهد رسید.

برندسازی صوتی

بسیاری از برندهای بزرگ دنیا شعارهای تبلیغاتی ای دارند که با صداها و آواهای خاص شناخته می شوند. پیام صوتی یکی از راه هایی است که شما می توانید به راحتی با استفاده از آن شعار تبلیغاتی خود را به گونه ای ارسال کنید که بعد از مدتی صدا و شعار شما نشانگر برند و کسب و کار شما باشد.

تأثیرگذاری بیشتر

اگر هدف شما از ارسال پیامک تبلیغاتی ارتباط با مشتریان خاصتان است، باید بدانید که ارتباط صوتی با آن ها نتیجه ی بهتری خواهد داشت. برای مثال اگر می خواهید مخاطبانتان را به یک همایش دعوت کنید و یا تبلیغ یک رویداد را بکنید، ارسال پیام صوتی قطعاً گزینه ی مناسب شما است چرا که نه تنها حتماً مخاطب شما از برنامه های شما با خبر می شود، بلکه پیام صوتی با ایجاد صمیمیت بیشتر بازدهی تبلیغات را نیز افزایش می دهد.

نکته اصلی

ویژگی های مختلف پیام صوتی را نام بردیم، اما شاید مهم ترین آن ها این باشد که می توانید از همه ی امکانات سامانه پیامکی برای این نوع ارسال استفاده کنید. شما می توانید پیام صوتی خود را به تفکیک شهر و استان، پیش شماره، کد پستی، سن و جنسیت، ارسال تکی و گروهی و مشاغل و اصناف ارسال نمایید.

اگر شما هم صاحب کسب و کاری هستید و تصمیم به استفاده از یک روش تبلیغاتی کم هزینه و مؤثر را دارید، همین الان از طریق لینک زیر اقدام به عضویت رایگان در پنل پیامکی پیام رسان کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت جهت مشاوره ی بازاریابی از طریق پیامک تبلیغاتی با شما تماس حاصل نمایند.


شما می توانید برای آشنایی بیشتر با پیام صوتی و دریافت مشاوره های تخصصی بیشتر در زمینه تبلیغات از طریق شماره های ذیل با همکاران ما در ارتباط باشید:

32312030 011 (خط ویژه - 10 خط)

ثبت نام در سامانه پیامک