ارسال پیامک تبلیغاتی به آنتن BTS ایرانسل

ارسال پیامک تبلیغاتی به آنتن BTS ایرانسل

یکی از امکانات پرکاربرد و حرفه ای سامانه پیامک پیام رسان، ارسال پیامک تبلیغاتی به دکل BTS ایرانسل است. در این نوع ارسال کاربر متن اس ام اس خود را می تواند به شماره های تحت پوشش آنتن های مختلف ایرانسل ارسال کند. ارسال پیامک به آنتن BTS ایرانسل درواقع مانند نوعی ارسال منطقه ای برای شماره های ایرانسل عمل می کند چرا که هر دکل ایرانسل محدوده ی خاصی را پوشش می دهد و به نوعی این نوع ارسال، برای مخاطبان همان محدوده و منطقه خاص صورت می گیرد.

فرق ارسال منطقه ای با ارسال BTS ایرانسل

به طور کلی ارسال منطقه ای از امکانات بسیار خوب سامانه پیامک محسوب می شود که در شرایطی که نیاز به ارسال به محدوده ی خاصی باشد کاربرد آن دو چندان می شود. اما تفاوتی بین ارسال منطقه ای با ارسال BTS ایرانسل وجود دارد که باعث می شود تا در شرایط خاص استفاده از ارسال BTS گزینه ی بهتری باشد.

در ارسال منطقه ای، پیامک تبلیغاتی به ساکنین منطقه ی مورد نظر کاربر ارسال خواهد شد، اما در ارسال BTS ایرانسل، ارسال پیامک به حاضرین در محدوده ی مورد نظر صورت خواهد گرفت. به این معنی که ارسال منطقه ای ممکن است مخاطب شما در لحظه در آن منظقه حضور نداشته باشد و فقط ثبت سند سیمکارت او در آدرس مد نظر باشد. اما ارسال پیامک به دکل BTS ایرانسل جامعه ی مخاطبانی از افرادی که در محدوده ی مورد نظر شما تردد داشتند را فراهم خواهد کرد.

کاربرد و مزیت ارسال آنتن BTS ایرانسل

فرض کنید شما مالک یک کسب و کار در یک شهر توریستی هستید و در ایام تعطیلات می خواهید خدمات و کالاها و به طور کلی کسب و کار خود را از طریق ارسال پیامک تبلیغاتی به مخاطبان خود معرفی کنید. در صورت استفاده از ارسال منطقه ای هیچ یک از مسافران اس ام اس تبلیغاتی شما را دریافت نخواهند کرد. به همین دلیل سامانه پیامکی با در نظر گرفتن قابلیت ارسال BTS ایرانسل برای کاربران خود شرایطی را فراهم کرده تا بتوانند به اشخاصی که در محدوده ی آن ها تردد دارند ارسال پیامک انجام دهند.

بنابراین مزیت ارسال BTS ایرانسل نسبت به سایر ارسال ها امکان ارسال اس ام اس تبلیغاتی به مخاطبانی است که در محدوده ی مورد نظر کاربر تردد داشته اند. همین موضوع نیز سبب کاهش هزینه های تبلیغات و به نوعی افزایش بازدهی ارسال پیامک انبوه نیز باشد. چرا انتخاب دقیق مخاطبان احتمال جذب مشتری و افزایش فروش را بیشتر کرده و از صرف هزینه های بی ثمر جلوگیری می کند.

راهنمای ارسال BTS ایرانسل

در قدم اول باید وارد سامانه پیامکی شوید و یا اگر تا به حال در سامانه عضو نشدید، اقدام به عضویت در پنل اس ام اس رایگان پیام رسان کنید چرا که قابلیت ارسال به آنتن BTS ایرانسل در پنل پیامک رایگان نیز وجود دارد. پس از ورود به پنل کاربری، می توانید با استفاده از منوی موجود در سمت راست پنل، وارد قسمت مربوطه شده و سفارش ارسال خود را ثبت کنید.

در نظر داشته باشید که :

  • با توجه به این که این نوع ارسال مستقیماً از طریق خود اپراتور ایرانسل صورت می گیرد، امکان ارائه ریز شماره های مخاطبان وجود ندارد.
  • حداقل ارسال به هر منطقه 10,000 پیامک می باشد.
  • به تمامی آنتن های BTS ایرانسل موجود در کشور می توانید پیامک های تبلیغاتی خود را ارسال کنید.
  • و آخرین نکته ی ساده و بدیهی که ممکن است گاهاً فراموش کنید این نوع ارسال فقط به پیش شماره های ایرانسل موجود در منطقه انجام خواهد شد.

اگر برای کسب و کار خود به دنبال یک روش مناسب و تأثیرگذار برای تبلیغات هستید، سامانه ارسال پیامک پیام رسان آماده ی ارائه ی خدمات و تجربیات خود در راستای بازاریابی پیامکی، جذب و نگهداری مشتریان است.

ثبت نام رایگان در پیام رسان

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی پنل اس ام اس و شیوه های تبلیغات پیامکی می توانید از طریق خطوط تماس زیر در ساعت اداری به صورت مستقیم با کارشناسان سامانه در ارتباط باشید:

32312030 011 (خط ویژه - 10 خط)

ثبت نام در سامانه پیامک