خرید سامانه پیامکی ارزان

پیامک تبلیغاتی یک راه آسان برای ارتباط با مشتری و اطلاع رسانی جشنواره های فروش، تخفیفات ویژه و اخبار مهم کسب و کارهای مختلف است. شاید زمانی که اولین بار بستر ارسال اس ام اس برای تلفن های همراه فراهم شد، هیچکس فکر نمی کرد که روزی از آن برای تبلیغات و بازاریابی استفاده کنند. اما امروز صندوق ورودی پیامک تلفن همراهمان گواه میزان تأثیرگذاری و بازخورد بالای پیامک تبلیغاتی است.

نتایج عالی و تأثیرگذاری زیاد این روش تبلیغاتی باعث شده تا فارغ از وسعت، تمامی مشاغل به دنبال خرید سامانه پیامکی ارزان باشند. بستری که برای سکب و کارها دسترسی به مخاطبان بی شماری را فراهم می کند تا در هر لحظه بتوانند محتوای تبلیغاتی، اخبار و مسائل مختلف مورد نظر خود را به سمع مخاطبانشان برسانند.

امکانات پنل اس ام اس

یکی از اصول تبلیغات که به درستی در پنل اس ام اس رعایت شده فراهم کردن امکانات مختلف جهت ایجاد تنوع در تبلیغات و دسترسی به مخاطبان بیشتر است. این قابلیت ها هم برای تنوع در نوع ارسال ها( پیامک متنی و پیامک صوتی) و هم تنوع در گیرنده ها (ارسال منطقه ای، ارسال سن و جنسیت و ....) در نظر گرفته شده است.

ارسال پیامک تبلیغاتی

به جرأت می توان از پیامک تبلیغاتی به عنوان پرکاربردترین روش برندینگ و مارکتینگ نام برد. تمامی کسب و کارها با هر وسعت شغلی و هر میزان درآمدی با خرید سامانه پیامکی ارزان اقدام به ارسال پیامک انبوه و تبلیغات گسترده می کنند. پیامک متنی ضریب خوانده شدن بالایی دارد و به دلیل ماندگاری در تلفن همراه، گزینه ی مناسبی برای اطلاع رسانی موضوعات مهم است.

ارسال پیام صوتی

یکی دیگر از راهکارهایی که در سامانه پیامکی برای تبلیغات و ارتباط با مخاطب در نظر گرفته شده، امکان ارسال پیام صوتی است. پیام صوتی گزینه ی مناسبی برای برندینگ به حساب می آید به گونه ای که با استمرار در تبلیغات و به کار بردن المان صوتی ثابتی در تمامی پیام ها، پس از مدتی آن المان همیشه یادآور برند شما خواهد بود. برای مثال انتخاب صدای خاص برای گوینده و به کار بردن شعار و جمله ی خاصی در تولید محتوای پیامک صوتی می توانند از المان های به یاد ماندنی برند شما باشند.

امکان ایجاد لیست سیاه شخصی

سامانه پیامکی پیام رسان به منظور رعایت حقوق مخاطبان و هممچنین افزایش بازدهی ارسال پیامک تبلیغاتی برای کاربران خود، قابلیتی را در نظر گرفته که با استفاده از آن می توانند لیست سیاه مخصوص به خود داشته باشند. با استفاده از این قابلیت می توان هم از انجام هزینه های اضافی بدون بازدهی خودداری کرد و هم در راستای حفظ حقوق مخاطب گامی مناسب برداشت. این قابلیت به این صورت است که مخاطبان می توانند با ارسال عدد خاصی، از دریافت مجدد اس ام اس جلوگیری کنند.


ارسال پاسخ خودکار به پیامک دریافتی با توجه به متن آنها

قابلیتی تحت عنوان منشی پیامکی در پنل وجود دارد که همانطور که از نام آن بر می آید کارایی های زیادی دارد. درواقع منشی پیامکی به نوعی بخشی از مسئولیت های کاربر را به عهده می گیرد تا با از بین بردن درگیری های پیش پا افتاده، کاربر بتواند تمام تمرکز خود را روی بازاریابی پیامکی بگذارد.

منشی پیامکی را می توان برای مصرف های مختلفی تنظیم کرد. برای مثال می توان عدد یا عبارت خاصی را در تنظیمات معرفی کرد که سامانه با دریافت این متن بخصوص، جواب از قبل تعیین شده را برای مخاطب ارسال کند. همچنین می توان با استفاده از منشی پیامکی بدون نیاز به اینترنت، اقدام به ارسال پیامک به گروه مخاطب های معرفی شده در پنل اس ام اس نمود.

شماره اختصاصی ارسال پیام کوتاه

پیام رسان با در نظر گرفتن قابلیت انتخاب شماره اختصاصی جهت ارسال پیامک تبلیغاتی، راهی را برای کاربران خود باز کرده تا با استفاده از آن بتوانند خاص تر از قبل تبلیغات خود را ادامه دهند. از مزیت های استفاده از خطوط اختصاصی نسبت به خطوط عمومی، افزایش تأثیرگذاری تبلیغات است. هر چه شماره ی مربوط به ارسال پیامک رندتر و کوتاه تر باشد، محتوای تبلیغات از نگاه مخاطبان دارای اعتبار بیشتری است.

نظرسنجی و مسابقه پیامکی

دریافت بازخورد از تبلیغات موضوع مهمی است که فارغ از روشی که از آن استفاده می شود، به نوعی هدف تبلیغات هر تبلیغاتی به حساب می آید. در تبلیغات پیامکی، یکی از راهکارهایی که با آن می توانید میزان بازخورد تبلیغات خود را بسنجید، برگزاری مسابقه و نظرسنجی پیامکی است. استفاده از این روش ها نه تنها به کاربر کمک می کند تا میزان تأثیرگذاری تبلیغات خود را تخمین بزند، بلکه راه بسیار مناسبی برای تعامل با مخاطب ها نیز به حساب می آید.

شما می توانید از طریق دکمه ی زیر به صورت رایگان در سامانه پیام رسان عضو شوید و در صورت نیاز به مشاوره ی بیشتر می توانید از طریق شماره ی زیر با ما در تماس باشید:

32312030 011 (خط ویژه - 10 خط)

ثبت نام رایگان در پیام رسان

ثبت نام در سامانه پیامک