ارسال اس ام اس تبلیغاتی؛ بهترین روش جذب مشتری

ارسال اس ام اس تبلیغاتی؛ بهترین روش جذب مشتری

همانطور که می دانید روزانه تعداد زیادی اس ام اس تبلیغاتی توسط کسب و کارهای کوچک و بزرگ در ایران و سرتاسر دنیا فرستاده می شود. اگر به شما بگوییم که این تعداد روزانه از سقف میلیارد می گذرد، چه برداشتی خواهید داشت؟ قطعاً اولین موضوعی که به ذهن می رسد میزان بازدهی بالای پیامک تبلیغاتی است. چرا که در صورتی که ارسال پیامک تبلیغاتی بازدهی و بازخورد مناسب را برای بازاریابی و جذب مشتری نداشت، روز به روز به جای افزایش تقاضا برای ارسال اس ام اس تبلیغاتی با کاهش آن مواجه می شدیم.

شاید یکی از اصلی ترین دلیل های افزایش استفاده از اس ام اس تبلیغاتی، میزان خوانده شدن پیامک توسط مخاطب ها باشد. شاید اطلاع داشته باشید طبق آمارهای رسمی اعلام شده از طرف سازمان مخابرات بیش از 98% اس ام اس ها توسط مخاطبانشان خوانده می شوند. این در حالی است که در سایر روش های تبلیغاتی ای دسترسی به این میزان از بازخورد واقعاً دشوار و غیر ممکن است.

بازاریابی پیامکی

یکی از روش های بازاریابی که این روزها مورد توجه صاحبان مشاغل قرار گرفته و باعث افزایش میزان خرید سامانه پیامکی گردیده، بازاریابی پیامکی است. در این روش بازاریابی ارتباط میان تجارت ها و مخاطبانشان از طریق اس ام اس تبلیغاتی صورت می گیرد. در نتیجه تأثیرگذاری این روش تبلیغات در ارتباط مستقیم با محتوای پیامک ها است.

کسب و کارها معمولاً با در نظر گرفتن استراتژی های تبلیغاتی مختلف از سامانه پیامکی برای ارسال محتوای مورد نظرشان به مخاطبان استفاده می کنند. در واقع پیشرفت تبلیغات در مسیر محتوای اس ام اس تبلیغاتی صورت خواهد گرفت. به همین دلیل با توجه به نیاز تبلیغاتی مشاغل اعم از ارتباط، جذب مشتری، حفظ مشتری، نظرسنجی و ... محتوای پیامک تبلیغاتی می تواند متغیر باشد.

گاهاً ممکن است این سؤال پیش بیاید که چرا با وجود روش های مختلف تبلیغاتی همچنان تعداد کاربران پنل اس ام اس در حال افزایش است؟ خرید سامانه پیامکی برای کسب و کارها چه مزایایی دارد؟ در ادامه قصد داریم تا به این سؤال ها پاسخ دهیم.

ارزان ترین روش تبلیغاتی؛ ارسال اس ام اس تبلیغاتی است

با یک محاسبه و مقایسه ی ساده می توان دریافت که در میان همه ی راهکارهای تبلیغاتی، استفاده از هیچکدام به ارزانی سامانه پیامکی نیست. به این معنی که درواقع شما برای تبلیغات از طریق پنل اس ام اس تنها هزینه ای که پرداخت می کنید، هزینه ی پیامک است و مانند بیلبورد و یا تراکت، نیازی به پرداخت هزینه ی چاپ و یا هزینه ی پرسنل برای پخش و اجاره ی ماهیانه نیست.

سامانه پیام رسان، با ارائه پنل اس ام اس رایگان به کاربران خود، سعی بر کمتر کردن هزینه ی تبلیغات نموده و شرایط را برای بازاریابی و جذب مشتری با کمترین هزینه برای کاربران خود فراهم نموده است.

امکان انتخاب دقیق مخاطب

به طور قطع و یقین می توان گفت که در هیچ یک راهکارهای بازاریابی امکان تفکیک مخاطبان نیست. برای مثال شما نمی توانید مشخص کنید که بیلبورد تبلیغاتی شما را چه کسانی ببینند. اما سامانه پیامک پیام رسان به کاربران خود این امکان را می دهد تا بتوانند مخاطبان خود را به طور دقیق انتخاب کنند.

این تفکیک مخاطبان می تواند بر اساس شهر و استان، کد پستی، پیش شماره، مشاغل و اصناف، سن و جنسیت وآنتن موبایل صورت گیرد. کاربران می توانند با انتخاب مخاطبان مورد نظر خود، از ارسال پیامک اضافی به سایر اقشار جلوگیری کرده و دو گام مهم در جهت افزایش بازدهی و کاهش هزینه ی تبلیغات بردارند.

تعداد بیشمار مخاطبان

همانطور که می دانید، هر شماره ی تلفن همراه یک مخاطب به حساب می آید. پس هر کاربر برای ارسال پیامک تبلیغاتی به تعداد سیم کارت های فعال در سطح کشور مخاطب در اختیار خواهد داشت. با توجه به نرخ بازدهی 98 درصدی این روش تبلیغاتی، در واقع در مسیر تبلیغات گسترده و ارسال پیامک انبوه کاربر سامانه می تواند با 98% سیم کارت های فعال کشور ارتباط مستقیم برقرار کند.

علاوه بر این قابلیت ارسال پیام صوتی نیز در پنل اس ام اس وجود دارد که امکان ارسال پیام به لیست سیاه مخابرات و همچنین تبلیغات بر روی خطوط ثابت شهری را نیز به کاربران می دهد. به این صورت که با شماره های خطوط ثابت تماس حاصل می شود و پس از پاسخ دادن مخاطبان، محتوای پیام صوتی برای آن ها پخش می گردد.

همانطور که بارها گفتیم، با به پایان رسیدن دوران تبلیغات کاغذی و چاپ و پخش تراکت، و همچنین افزایش شدید هزینه های اینگونه تبلیغات ها، اهمیت بازاریابی پیامکی بیش از پیش گردیده است. در نتیجه اگر به دنبال رونق کسب و کار و جذب مشتریان با استفاده از یک روش کم هزینه هستید همین حالا می توانید از طریق لینک زیر در سامانه پیامکی رایگان پیام رسان ثبت نام کنید تا همکاران ما در اسراع وقت جهت ارائه مشاوره های تبلیغاتی با شما تماس حاص نمایند.

ثبت نام رایگان در پیام رسان

ثبت نام در سامانه پیامک