بهترین سامانه پیامکی؛ راهنمای خرید پنل اس ام اس ارزان

بهترین سامانه پیامکی؛ راهنمای خرید پنل اس ام اس ارزان

ارسال پیامک تبلیغاتی یک روش مؤثر و کم هزینه برای افزایش ارتباط با مشتری است و بسیاری از کسب و کارها در سراسر جهان از این روش کارآمد بازاریابی استفاده می کنند. پیامک تبلیغاتی یک روش در حال رشد بازاریابی تلفن همراه است که به کاربران خود امکان برقراری ارتباط با مخاطبان از طریق تلفن همراه را می دهد.

از مزیت های بازاریابی پیامکی می توان به تعداد بی شمار مخاطبان اشاره کرد. هر فرد دارای ساده ترین گوشی تلفن همراه و سیم کارت فعال، در لیست مخاطبان این راهکار تبلیغاتی قرار می گیرد. با توجه به این تعداد از مخاطب و نرخ خوانده شدن 98 درصدی پیامک که از سوی سازمان مخابرات اعلام گردیده، پیامک تبلیغاتی را می توان به عنوان پرمخاطب ترین راهکار بازاریابی شناخت.

بهترین پنل اس ام اس

کسب و کارهایی که تصمیم به استفاده از سامانه پیامکی می گیرند، معمولاً در میان تعداد بی شمار این سامانه ها در جستجوی گوگل دچار مشکل می شوند. برای انتخاب بهترین سامانه پیامکی باید در ابتدا با ویژگی های آن آشنا شد. درواقع باید بدانیم چه مواردی یک سامانه پیامک را نسبت به سایرین ممتاز می کند؟ این موارد را در ادامه مورد بررسی قرار می دهیم.

سامانه پیامکی رایگان

گاهاً ممکن است هنگام انتخاب پنل اس ام اس، با سامانه هایی روبرو شوید که ثبت نام رایگان دارند. هنگام خرید اینگونه پنل ها باید در نظر داشته باشید که آیا تمامی امکانات سامانه به صورت رایگان در اختیارتان قرار می گیرد؟ برخی سامانه ها در ظاهر ثبت نام رایگان دارند اما برای فعال کردن امکانات به صورت مجزا از کاربرانشان هزینه دریافت می کنند.

سامانه پیامک تبلیغاتی پیام رسان، در راستای مشتری مداری برخلاف بسیاری از سامانه ها، هنگام ثبت نام هیچ هزینه ی اولیه ای دریافت نمی کند و تمامی امکانات را به طور کامل در اختیار کاربران قرار می دهد.

تعرفه ارزان پیامک تبلیغاتی

انتخاب یک پنل اس ام اس ارزان به شما این امکان را می دهد تا با هر میزان بودجه ای که برای تبلیغات خود در نظر گرفته اید، بتوانید تبلیغات گسترده تری انجام دهید. پنل اس ام اس پیام رسان همواره سعی در ارائه ارزان ترین تعرفه ارسال پیامک تبلیغاتی به کاربران خود را داشته و با کاهش حاشیه ی سود خود همیشه در مسیر حفظ رضایت کاربران خود حرکت نموده است.

یک نکته ای که در اینجا باید به آن دقت کنید، کیفیت ارسال پیامک است. ارزان بودن تعرفه در پیام رسان هیچ گاه باعث افت کیفیت ارسال ها نگردیده و همیشه پیامک های تبلیغاتی کاربران با بهترین کیفیت و بیشترین سرعت ارسال می گردند.

پشتیبانی پنل اس ام اس

شاید در ابتدا به این فکر کنید که سامانه پیامکی خوب نباید نیاز به پشتیبانی داشته باشد چرا که باید همواره بدون مشکل فعال باشد. اما موضوع اینجا است که پشتیبانی تنها وظیفه ی رفع مشکلات را ندارد. بلکه پاسخگویی به سؤالات کاربران و آموزش و مشاوره های تبلیغاتی نیز به عهده ی تیم پشتیبانی سامانه پیامکی است.

پیام رسان همیشه در طول سال ها با بهترین کارشناسان پشتیبانی آماده ی پاسخگویی به کاربران از طریق تماس تلفنی، چت آنلاین و تیکت در تمامی روزهای هفته بوده است. داشتن بیش از 280,000 کاربر فعال مهر تأییدی بر رضایت مشتریان از نحوه عملکرد پیام رسان است.

امکانات ارسال پیامک

یک سامانه پیامکی خوب باید تمامی امکانات را جهت ارسال پیامک برای کاربران خود مهیا کند. این امکانات به کاربران قابلیت تفکیک مخاطبان خود و ایجاد تنوع در ارسال اس ام اس تبلیغاتی را می دهد. بخش از امکانات سامانه پیامکی پیام رسان به شرح زیر است:

 • ارسال پیامک تکی و گروهی
 • ارسال پیامک منطقه ای
 • ارسال پیامک به تفکیک شهر و استان
 • ارسال پیامک به کد پستی
 • ارسال پیامک به تفکیک پیش شماره تلفن همراه
 • ارسال پیامک سن و جنسیت
 • ارسال پیامک مشاغل و اصناف
 • ارسال به دکل ایرانسل
 • وب سرویس ارسال و دریافت پیامک
 • پیامک دوره ای و زمان بندی شده
 • مسابقه و نظرسنجی پیامکی
 • منشی پیامکی
 • خط اختصاصی مادام العمر

ثبت نام و کاربری آسان

به طور کلی ارسال پیامک تبلیغاتی نیاز تخصص و دانش و مهارت ندارد. اما در صورت پیچیدگی کار در محیط سامانه، تبلیغات را برای کاربران دشوار می کند. ما در پنل اس ام اس پیام رسان با فراهم کردن امکانات مختلف برای ثبت نام در گام اول، سعی کردیم تا ساده ترین راهکارها را به کاربرانمان ارائه دهیم. علاوه بر این پیام رسان شرایطی را برای بازدید از سامانه پیامکی قبل از ثبت نام فراهم نموده تا کاربران بتوانند با ویژگی ها و محیط سامانه به خوبی آشنا شوند.

ثبت نام در سامانه پیامکی پیام رسان به راحتی پر کردن فرم اطلاعات فردی است. علاوه بر این کاربران می توانند تنها با ارسال عدد 111 به شماره ی 50002060 اقدام به ثبت نام در سامانه پیامکی پیام رسان نمایند. همچنین می توانید با استفاده از لینک زیر به صورت فوری و رایگان در پنل اس ام اس پیام رسان ثبت نام کنید تا همکاران ما در اسرع وقت جهت ارائه مشاوره های تبلیغاتی با شما تماس حاصل نمایند.

ثبت نام رایگان در پیام رسان
ثبت نام در سامانه پیامک