چگونه مسابقه و نظرسنجی پیامکی راه اندازی کنیم

با استفاده از نظرسنجی پیامکی می‌توانید با مشتریان خود در ارتباط باشید و از میزان رضایت آنها مطلع شوید.
البته یکی از بهترین راه‌های تبلیغات تشویق مخاطبان به شرکت در یک مسابقه پیامکی است. هم اکنون بسیاری از نظر سنجی‌های پیامکی که در تلویزیونی یا روزنامه مشاهده می‌کنید با استفاده از سامانه پیامک پیام رسان انجام می‌شود.
همچنین یک از راه های پر بازده پیامک تبلیغاتی درخواست پاسخ از کاربران جهت شرکت در مسابقه یا نظرسنجی است.
سامانه پیامک پیام رسان دارای بخش مسابقه و نظرسنجی پیامکی بسیار پیشرفته‌ای است که یقیناً شما را از بسیاری از نرم افزارهای جانبی بی نیاز می‌کند.
شمارش رأی های ارسال شده به هر گزینه به صورت کاملاً هوشمند انجام شده و به صورت نمودار و عدد نمایش داده می‌شود.
در پایان نیز می‌توانید از بین اعضا رأی دهنده به یک گزینه خاص قرعه کشی انجام دهید.
نمایش زنده نمودارها به شما این امکان را می‌دهند تا نتایج را به صورت زنده از طریق تلویزیون یا ویدئو پروژکتور به نمایش بگذارید.

راه اندازی مسابقه و نظرسنجی پیامکی
وارد پنل کاربری خود شوید و از منوی امکانات، آیتم مسابقه و نظرسنجی پیامکی را انتخاب نمایید و در صفحه‌ای که نمایش داده می‌شود، افزودن گزینه جدید را انتخاب و در صفحه‌ای که همانند تصویر ذیل نمایش داده می‌شود می‌توانید تنظیمات مربوطه را انجام دهید.
 ایجاد مسابقه و نظرسنجی پیامکی

شما باید نامی را برای مسابقه و نظرسنجی خود انتخاب نموده و زمان شروع و پایان را مشخص و خط اختصاصی خود را انتخاب نمایید.
در بخش گزینه‌ها، گزینه‌هایی که در نظرسنجی و مسابقه شما وجود دارد را وارد نمایید. افراد برای شرکت در مسابقه یا نظر سنجی پیامک باید دقیقاً همان عبارتی را پیامک کنند که شما در بخش گزینه‌ها تعیین نموده‌اید.
با توجه به نگارش مختلف حروف فارسی در گوشی‌های مختلف، پیشنهاد می‌شود حتماً از اعداد یا عبارات انگلیسی استفاده نمایید.
توجه: اطلاع رسانی برای بخش نظرسنجی و مسابقه می‌توانید از طریق تلویزیون، رادیو، روزنامه، ارسال پیامک و یا روش‌های مد نظر شما باشد. سامانه تنها مسئول شماره پیامک‌های دریافتی است.

مشاهده نتایج مسابقه و نظرسنجی پیامکی
پس از ثبت، مسابقه و نظر سنجی پیامکی شما در بازه زمانی تعیین شده فعال می‌شود.
برای مشاهده لیست شرکت کننده‌ها، تعداد رای های هر گزینه، مشاهده زنده نمودار نتایج، قرعه کشی بین شرکت کننده ها و مشاهده نتیجه قرعه کشی های قبلی پس از ورود به منوی مسابقه و نظرسنجی پیامکی روی گزینه 'مشاهده نتایج' کلیک کنید.
   مشاهده نتایج مسابقه و نظرسنجی پیامکی

برای برگزاری قرعه کشی در بین شرکت کننده‌ها، شما باید همانند تصویر بالا، گزینه صحیح و تعداد برنده‌ها را مشخص و قرعه کشی را انجام دهید.
توجه: تعداد شرکت کننده‌ها و پاسخ نظرسنجی آنها در بخش نمایش شرکت کننده‌ها قابل رویت می‌باشد.
برگزاری نظرسنجی و مسابقه از امکانات مهم پنل اس ام اس پیام رسان می‌باشد که شما با استفاده از این آن به‌راحتی می‌توانید نظرات کاربران و مشتریان خود را دریافت نمایید و در کسب و کار خود از این نظرات بهره مند شوید و سیاست‌های کاری خود را بهینه‌تر کنید و هم اینکه یک روش تعاملی (دوطرفه) مناسب بین شما و کاربران و یا مشتریانتان به وجود می‌آورد و یک نوع تبلیغ غیرمستقیم با استفاده از پیامک تبلیغاتی برای کسب و کار شما خواهد بود.

در انتها پیشنهاد می کنیم، با استفاده از منشی پیامکی به افراد شرکت کننده در مسابقه یک پاسخ خودکار ارسال نمائید.

سامانه پیامک پیام رسان
ثبت نام در سامانه پیامک