ثبت نام رایگان است !!
برای ثبت نام کافیست عدد 111 را به شماره 50002060 ارسال کنید .
برای ثبت درخواست تماس عدد 105 را به شماره 50002060 ارسال کنید .

پیام صوتی تبلیغاتی

پیام صوتی تبلیغاتی
پیام صوتی تبلیغاتی

تبلیغات ها و تیزرهای تبلیغاتی تلویزیونی به این دلیل بین کسب و کارها محبوب شدند که این امکان را به آن ها می دادند تا بتوانند احساس موجود در متن و سناریوی تبلیغاتی را به مخاطبان منتقل کنند. از همین رو در سامانه پیامکی، شرایطی فراهم شد تا کاربران بتوانند با ارسال پیام صوتی، احساس و هیجان موجود در متن پیام را از طریق آوا به مخاطبان خود انتقال دهند.

ممکن است این سؤال برایتان ایجاد شود که در این صورت قطعاً تأثیرگذاری ویدئوی تبلیغاتی و یک تیزر تبلیغاتی تصویری نیز از تبلیغات صوتی بیشتر است، پس چه نیازی به استفاده از پنل اس ام اس برای ارسال پیام صوتی و پیامک متنی است؟ برای پاسخ به این سؤال کافی است تا کمی از وقت گرانبهایتان را صرف خواندن چند خط ادامه ی این مطلب کنید.

پیام صوتی چیست؟

پیام صوتی هماتنطور که از نام آن پیدا است، قابلیتی است که در سامانه پیامکی برای کابران در نظر گرفته شده تا بتوانند علاوه بر ارسال محتوای متنی، برای مخاطبان تیزرهای تبلیغاتی صوتی نیز ارسال نمایند. چرا که برای رسیدن به برخی از اهداف تبلیغاتی نیاز به است تا متن تبلیغات با یک لحن، صدا و هیجان خاصی به گوش مخاطب برسد تا بازدهی و تأثیرگذاری بیشتری داشته باشد.

ارسال پیام صوتی در پیام رسان به چه صورت است؟

پنل پیامکی پیام رسان برای کابران خود امکاناتی را فراهم کرده تا بتوانند علاوه بر ارسال آواهای از قبل ضبط شده، از استودیوی آنلاین موجود در پنل نیز برای ضبط صدا استفاده کنند.

علاوه بر این کاربران در صورت نیاز می توانند با استفاده از قابلیت گوینده مجازی موجود در پنل اس ام اس پیام رسان، متن های خود را به آوا تبدیل کنند. به این صورت که متن خود را در قسمت مورد نظر می نویسند و پس از اعمال تنظیمات مربوط به گوینده( صدای زن یا مرد و …. ) پیام صوتی آماده شده را برای مخاطبان ارسال کنند.

پیامک صوتی چه مزایایی دارد؟

علاوه بر استفاده از 3 فاکتور مهم انتقال حس، هیجان و لحن در گفتار، پیام صوتی این قابلیت را به کاربران سامانه پیامکی می دهد تا علاوه بر تبلیغات برای تلفن های همراه، امکان تبلیغات به خطوط ثابت شهری را نیز داشته باشند. سیستم پیام صوتی به این صورت است که پس از ارسال توسط کاربر، تلفن های مخاطبان زنگ خورده و پس از پاسخ دادن به تماس پیام کاربر برای آن ها پخش می گردد.

مزیت دیگر ارسال پیام صوتی، که شاید برای بسیاری از کاربران اهمیت زیادی داشته باشد امکان ارسال تبلیغات به مخاطبان گیرنده مسدود است. درواقع از آنجایی که سیستم پیام صوتی بر پایه تماس شکل گرفته ، در نتیجه مخاطبان نمی توانند پیام صوتی تبلیغاتی را مسدود کنند، پس این نوع تبلیغات به تمامی مخاطبان ارسال می گردد.

هزینه ی پیام صوتی، تعرفه ارسال پیام صوتی تبلیغاتی

هزینه این ارسال از اعتبار پنل شما کسر می شود. پیام صوتی به صورت پالسی محاسبه می شود و هر پالس معادل 5 ثانیه است. قیمت هر پالس در ارسال به شماره های همراه اول و تلفن ثابت معادل 0.7 یک پیامک خط 5000 و هزینه ارسال در ارسال به شماره های ایرانسل، رایتل و … معادل 0.9 یک پیامک خط 5000 می باشد.

به طور مثال اگر شما یک پیام ده ثانیه ای را به شماره همراه اول ارسال کنید 1.4 پیامک از اعتبار پنل و اگر همین پیام ده ثانیه ای را به شماره ایرانسل ارسال کنید 1.8 پیامک از اعتبار پنل کسر می شود.

در کمتر از 30 ثانیه ، رایگان ثبت نام کنید !
قبلا عضو شدم
درخواست شما با موفقیت ثبت گردید !
متاسفانه خطایی رخ داده ، دوباره امتحان کنید !
پیام رسان 7 روز هفته پاسخگوی شما میباشد !

تیم پشتیبانی پیام رسان ، آماده مشاوره تبلیغاتی و رفع مشکلات و پاسخگو به سوالات شما هستند .

مهتاب امیدی غزال رادمهر مصطفی امیری نیکان امینی
غزال رادمهر

سلام . من غزال رادمهر هستم کارشناس سامانه .
سوالات احتمالی خودتون رو میتونین از بخش زیر پیدا کنید ، در غیر اینصورت دکمه شروع چت را کلیک نمایید .

پنل اقتصادی و پنل های ستاره دار از نظر کیفیت ارسال و خدمات ارائه شده یکی هستند.
سامانه اقتصادی در یک فرصت ویژه رایگان شده و قیمت هر پیامک در کمترین میزان خرید، 178 ریال میباشد.
تعرفه یک ستاره با پرداخت 50000 تومن هزینه اولیه، قیمت هر پیامک در کمترین میزان خرید 168ریال محاسبه میشه. که البته در این دو تعرفه (اقتصادی و تک ستاره) با افزایش میزان خرید، نرخ واحد پیامک هم کاهش پیدا میکنه .
و در نهایت تعرفه دوستاره با تخفیف 50 درصدی و پرداخت هزینه اولیه 99000 تومان، قیمت هر پیامک در هر رنجی که خرید کنین به 148ریال میرسه.

سامانه ارسال پیامک تبلیغاتی برای سراسر کشور فعال بوده و تنها با دسترسی به وب و اینترنت برای دسترسی به ارسال الزامیه و موقعیت مکانی شما تاثیری نداره

شماره همراه ثبت نامی تنها جهت تائید احراز هویت و دریافت کد فعالسازی ست والزامی نداره که شماره همراه به نام خودتون باشه ،در صورتی که خط همراه اول ندارین می تونین از شماره ی دوستان یا آشنایانی که بهشون اعتماد دارین، استفاده کنین.
فقط در نظر داشته باشین خط مورد نظرتون باید در دسترس باشه، چون کد فعالسازی به خط همراه اول ارسال می شه و شما باید برای ادامه ی ثبت نامتون به این کد دسترسی داشته باشین.

بعد از ثبت نام برای هر کاربر یه خط تبلیغاتی با سرشماره ی5000 جهت ارسال پیامک فعال میشه و اگه نیاز به دریافت پیامک ندارین الزامی برای خط اختصاصی وجود نداره

شروع چت آنلاین