ثبت نام رایگان است !!
برای ثبت نام کافیست عدد 111 را به شماره 50002060 ارسال کنید .
برای ثبت درخواست تماس عدد 105 را به شماره 50002060 ارسال کنید .
آموزش استفاده از منشی پیامکی در سامانه پیام رسان + فیلم آموزشی
آموزش استفاده از منشی پیامکی در سامانه پیام رسان + فیلم آموزشی

در بسیاری از مواقع نیاز دارید بعد از ارسال پیامک تبلیغاتی ، پاسخگوی آنی مشتریانی باشید که به شماره اختصاصی سامانه شما پاسخ داده اند ، اما بعلت عدم دسترسی به اینترنت و یا نداشتن وقت کافی، روال پاسخگویی به مشتریانتان و در نتیجه بازخورد کاری شما دچار مشکل می شود.
پنل اس ام اس پیام رسان ، یک آیتمی را در منوی امکانات پنل کاربری ایجاد نموده به نام منشی و پاسخ خودکار که با استفاده از این آیتم می توانید به این افراد بصورت خودکار پاسخی را ارسال نمایید. در واقع سیستم پاسخگوی مشتری های شما خواهد بود.
با استفاده از منشی پیامک ، دیگر نیازی نیست که ساعت ها وقت صرف پاسخگویی به سوالات متداول مشتریان خود نمائید در نتیجه نه تنها در وقت شما صرفه جویی می شود ، بلکه از تبلیغات موثرتری برخوردار خواهید بود.

روش استفاده از منشی پیامکی:

برای مثال شما یک سایت فروشگاهی دارید و تبلیغاتی را برای بازدید از سایت خود انجام داده اید و قصد دارید برای هر بازدیدکننده ای که عدد 1 را به شماره اختصاصی سامانه شما ارسال نمود پاسخ * به سایت ما خوش آمدید* ارسال شود.
برای تنظیمات مثال بالا به صورت زیر عمل می کنیم:
از منوی امکانات، آیتم منشی و پاسخ خودکار را انتخاب نمائید.در این قسمت ابتدا نام منشی پیامک را تعریف می نمائید و تنظیمات مربوطه را انجام می دهید.
پس از انتخاب نام منشی ، در بخش شرط ها ، شرط مورد نظر خود را وارد می کنیم .در مثال فوق شرط اول برابر باشد با 1.
 سپس زمان شروع و پایان منشی را مشخص و خط اختصاصی موردنظر را انتخاب نموده و در بخش پاسخ خودکار، متن مورد نظر ( به سایت ما خوش آمدید ) را وارد می کنیم .
توجه داشته باشید ، چنانچه چند منشی پیامک تعریف نمودید و قصد دارید پیامک های دریافتی در پوشه مخصوص به خود انتقال یابد ، از بخش انتقال پوشه ، پوشه ای که قبلا ایجاد نمودید را انتخاب می کنید ، سپس مابقی مراحل را بسته به نیازی که دارید فعال نموده و تغییرات ایجاد شده را ثبت می نمایید.
با ثبت تمامی تغییرات شما توانسته اید منشی را ایجاد نمائید که به ازای هر فردی که عدد 1 را ارسال نماید سیستم به صورت خودکار ، ارسال اس ام اس با متن  به سایت ما خوش آمدید انجام می دهد.
سامانه پیامکی پیام رسان

نظر و هرگونه سوالی را با ما در بخش نظرات به اشتراک بگذارید

در کمتر از 30 ثانیه ، رایگان ثبت نام کنید !
قبلا عضو شدم
درخواست شما با موفقیت ثبت گردید !
متاسفانه خطایی رخ داده ، دوباره امتحان کنید !
پیام رسان 7 روز هفته پاسخگوی شما میباشد !

تیم پشتیبانی پیام رسان ، آماده مشاوره تبلیغاتی و رفع مشکلات و پاسخگو به سوالات شما هستند .

سارا توسلی بهار شریفی نیکان امینی محسن حسامی فر
بهار شریفی

سلام . من بهار شریفی هستم کارشناس سامانه .
سوالات احتمالی خودتون رو میتونین از بخش زیر پیدا کنید ، در غیر اینصورت دکمه شروع چت را کلیک نمایید .

پنل اقتصادی و پنل های ستاره دار از نظر کیفیت ارسال و خدمات ارائه شده یکی هستند.
سامانه اقتصادی در یک فرصت ویژه رایگان شده و قیمت هر پیامک در کمترین میزان خرید، 178 ریال میباشد.
تعرفه یک ستاره با پرداخت 50000 تومن هزینه اولیه، قیمت هر پیامک در کمترین میزان خرید 168ریال محاسبه میشه. که البته در این دو تعرفه (اقتصادی و تک ستاره) با افزایش میزان خرید، نرخ واحد پیامک هم کاهش پیدا میکنه .
و در نهایت تعرفه دوستاره با تخفیف 50 درصدی و پرداخت هزینه اولیه 99000 تومان، قیمت هر پیامک در هر رنجی که خرید کنین به 148ریال میرسه.

سامانه ارسال پیامک تبلیغاتی برای سراسر کشور فعال بوده و تنها با دسترسی به وب و اینترنت برای دسترسی به ارسال الزامیه و موقعیت مکانی شما تاثیری نداره

شماره همراه ثبت نامی تنها جهت تائید احراز هویت و دریافت کد فعالسازی ست والزامی نداره که شماره همراه به نام خودتون باشه ،در صورتی که خط همراه اول ندارین می تونین از شماره ی دوستان یا آشنایانی که بهشون اعتماد دارین، استفاده کنین.
فقط در نظر داشته باشین خط مورد نظرتون باید در دسترس باشه، چون کد فعالسازی به خط همراه اول ارسال می شه و شما باید برای ادامه ی ثبت نامتون به این کد دسترسی داشته باشین.

بعد از ثبت نام برای هر کاربر یه خط تبلیغاتی با سرشماره ی5000 جهت ارسال پیامک فعال میشه و اگه نیاز به دریافت پیامک ندارین الزامی برای خط اختصاصی وجود نداره

شروع چت آنلاین