ثبت نام رایگان است !!
برای ثبت نام کافیست عدد 111 را به شماره 50002060 ارسال کنید .
برای ثبت درخواست تماس عدد 105 را به شماره 50002060 ارسال کنید .
معرفی و راهنمای استفاده از ارسال اختصاصی
معرفی و راهنمای استفاده از ارسال اختصاصی

ارسال اختصاصی امکانی است که کاربران می توانند اقدام به اطلاع رسانی پیامکی به مشتریان خود جهت تبلیغات و ارائه ی تخفیف نمایند.
در این نوع ارسال  متن پیامک ارسالی شما می تواند به صورت ذیل باشد:
مشتری گرامی فروش ویژه ی تابستان شروع شد منتظر قدومتان هستیم.
اگر در جمله بالا در ادامه مشتری گرامی، نام هر مشتری به صورت اختصاصی نوشته شود قطعا تاثیر مثبت بیشتری در ایجاد احساس صمیمیت و جذب مشتری خواهد داشت.
برای مثال به صورت جمله زیر بیان شود:
مشتری گرامی جناب آقای محمدی ، فروش ویژه ی تابستان شروع شد منتظر قدومتان هستیم.
سامانه پیامک پیام رسان با در نظر گرفتن شیوه های نوین بازاریابی ،امکان درج نام در متن پیامک را در قالب ارسال اختصاصی ،در منوی ارسال “تکی و گروهی” قرار داده است.
تذکر: برای استفاده از این نوع ارسال می بایست در منوی دفترچه تلفن، یک گروه تعریف نمائید که علاوه بر شماره تلفن ،نام افراد نیز ذخیره شده باشد.
توجه داشته باشید در این نوع ارسال می توانید یک متن واحد را به شماره های دفترچه تلفن ارسال نمایید بصورتی که نام افراد در متن پیامک به صورت اختصاصی درج شود.

مراحل ثبت ارسال اختصاصی:

در منوی ارسال تکی و گروهی ، روی ارسال اختصاصی کلیک نمائید و پس از مشخص نمودن گروه مورد نظر(که از قبل در منوی دفترچه تلفن ذخیره کرده اید) متن پیامک را تایپ نمائید.
با اضافه نمودن عبارت اختصاصی %name%  در متن پیامک و ثبت ارسال ،سیستم به صورت خودکار، نام های ذخیره در دفترچه تلفن را جایگزین عبارت %name%  می کند ، در نتیجه نام هر شخص به صورت اختصاصی در پیامک درج خواهد شد.
برای مثال برای ارسال پیامک با متن  (مشتری گرامی جناب آقای محمدی ، فروش ویژه ی تابستان شروع شد منتظر قدومتان هستیم) ، بصورت زیر متن را تایپ می نمائیم و ارسال را ثبت می کنیم.
*مشتری گرامی جناب آقای %name% ، فروش ویژه ی تابستان شروع شد منتظر قدومتان هستیم.
پس از ثبت ارسال می توانید وضعیت پیامک های ارسالی را در منوی گزارش پیامک ها بررسی نمائید.
سامانه پیامکی پیام رسان

نظر و هرگونه سوالی را با ما در بخش نظرات به اشتراک بگذارید

در کمتر از 30 ثانیه ، رایگان ثبت نام کنید !
قبلا عضو شدم
درخواست شما با موفقیت ثبت گردید !
متاسفانه خطایی رخ داده ، دوباره امتحان کنید !
پیام رسان 7 روز هفته پاسخگوی شما میباشد !

تیم پشتیبانی پیام رسان ، آماده مشاوره تبلیغاتی و رفع مشکلات و پاسخگو به سوالات شما هستند .

مهتاب امیدی نگین پارسامهر محسن حسامی فر نیکان امینی
نگین پارسامهر

سلام . من نگین پارسامهر هستم کارشناس سامانه .
سوالات احتمالی خودتون رو میتونین از بخش زیر پیدا کنید ، در غیر اینصورت دکمه شروع چت را کلیک نمایید .

پنل اقتصادی و پنل های ستاره دار از نظر کیفیت ارسال و خدمات ارائه شده یکی هستند.
سامانه اقتصادی در یک فرصت ویژه رایگان شده و قیمت هر پیامک در کمترین میزان خرید، 178 ریال میباشد.
تعرفه یک ستاره با پرداخت 50000 تومن هزینه اولیه، قیمت هر پیامک در کمترین میزان خرید 168ریال محاسبه میشه. که البته در این دو تعرفه (اقتصادی و تک ستاره) با افزایش میزان خرید، نرخ واحد پیامک هم کاهش پیدا میکنه .
و در نهایت تعرفه دوستاره با تخفیف 50 درصدی و پرداخت هزینه اولیه 99000 تومان، قیمت هر پیامک در هر رنجی که خرید کنین به 148ریال میرسه.

سامانه ارسال پیامک تبلیغاتی برای سراسر کشور فعال بوده و تنها با دسترسی به وب و اینترنت برای دسترسی به ارسال الزامیه و موقعیت مکانی شما تاثیری نداره

شماره همراه ثبت نامی تنها جهت تائید احراز هویت و دریافت کد فعالسازی ست والزامی نداره که شماره همراه به نام خودتون باشه ،در صورتی که خط همراه اول ندارین می تونین از شماره ی دوستان یا آشنایانی که بهشون اعتماد دارین، استفاده کنین.
فقط در نظر داشته باشین خط مورد نظرتون باید در دسترس باشه، چون کد فعالسازی به خط همراه اول ارسال می شه و شما باید برای ادامه ی ثبت نامتون به این کد دسترسی داشته باشین.

بعد از ثبت نام برای هر کاربر یه خط تبلیغاتی با سرشماره ی5000 جهت ارسال پیامک فعال میشه و اگه نیاز به دریافت پیامک ندارین الزامی برای خط اختصاصی وجود نداره

شروع چت آنلاین