ثبت نام رایگان است !!
برای ثبت نام کافیست عدد 111 را به شماره 50002060 ارسال کنید .
برای ثبت درخواست تماس عدد 105 را به شماره 50002060 ارسال کنید .

آموزش ارسال دوره ای پیامک در سامانه پیام رسان + فیلم آموزشی

آموزش ارسال دوره ای پیامک در سامانه پیام رسان + فیلم آموزشی
آموزش ارسال دوره ای پیامک در سامانه پیام رسان + فیلم آموزشی

یکی از امکاناتی که سامانه پیامکی پیام رسان به منظور ارسال پیامک در دوره های زمانی ثابت و دلخواه در نظر گرفته، امکان ارسال دوره ای پیامک است. در واقع کاربر از این طریق می تواند به راحتی محتوای پیامک مورد نظر خود را در بازه های زمانی از پیش تعیین شده با یک بار تنظیم به مخاطبان مورد نظر خود ارسال کند.

نحوه استفاده از ارسال دوره ای

برای استفاده از امکان ارسال دوره ای، پس از ورود به پنل ارسال پیامک خود، باید از منوی “ارسال تکی و گروهی“، گزینه ی “ارسال دوره ای” را انتخاب نمایید. در صفحه ای که برایتان باز می شود، باید عنوان ارسال و متن پیامک مورد نظر خود را وارد کنید. در نظر داشته باشد هنگام ورود متن، در صورت وجود متغیرها، باید مقدار آن را در متن از طریق % parm1 % نشان دهید. بدین معنی که برای مثال مخاطبان شما نیاز به یادآوری موضوعی در بازه های زمانی ثابت (مثلاً اعلام سررسید اقساط در تاریخ مشخص) دارند، متن کلی پیامک ثابت است، اما نام افراد و مبلغ قسط آنها متفاوت است. به همین منظور به ترتیب متغیرها را با % parm1 % و % parm2 % و … نشان می دهیم و در انتها در قسمت ورود مخاطبان پارامترهای متغیر هر مخاطب را وارد می کنیم.

کاربرد ارسال دوره ای پیامک

همانطور که در بخش قبلی به آن اشاره کردیم، شاید بتوان بیشترین کاربرد ارسال دوره ای را برای کاربران سامانه پیامکی، ارسال پیامک هایی با محتوای یادآوری و اطلاع رسانی دانست. شرکتی را در نظر بگیرید که ماهانه شیفت پرسنل آن تغییر می کند و برای اطلاع رسانی منظم به پرسنل خود چند روز مانده به پایان ماه شیفت جدید هر شخص را از طریق ارسال پیامک به او اعلام می کند. در این صورت کاربر سامانه باید از امکان ارسال دوره ای برای رفع این نیاز استفاده کند.

فیلم آموزش ارسال دوره ای پیامک در سامانه پیام رسان

برای مشاوره های تخصصی بیشتر می توانید از طریق شماره های ذیل با همکاران ما در تماس باشید:

35102000 011 (خط ویژه – 10 خط)

0/5 (0 نظر)

بیوگرافی نویسنده

سحر، فارغ التحصیل رشته روابط بین الملل از دانشگاه شهید بهشتی تهرانه که همیشه با بیشترین توان و انرژی تو محیط شرکت دیده میشه، و همین انرژی خوبش باعث میشه تا در تمام کارهای مثبت شرکت پیش قدم باشه. اون عاشق کتاب و مطالعه است و به نظرش میشه آدمارو با میزان مطالعه شون سنجید. سحر اوقات فراغتش رو با فیلمهای علمی - تخیلی پر می کنه و به طور کل میشه گفت میونه ی خوبی با مسائل علمی داره.

ارسال نظر
دیدگاهی وجود ندارد
نظر و هرگونه سوالی را با ما در بخش نظرات به اشتراک بگذارید

شما اولین نفری باشین که نظر خود را ارسال کرده
در کمتر از 30 ثانیه ، رایگان ثبت نام کنید !
قبلا عضو شدم
درخواست شما با موفقیت ثبت گردید !
متاسفانه خطایی رخ داده ، دوباره امتحان کنید !
پیام رسان 7 روز هفته پاسخگوی شما میباشد !

تیم پشتیبانی پیام رسان ، آماده مشاوره تبلیغاتی و رفع مشکلات و پاسخگو به سوالات شما هستند .

هاله کرامتی غزال رادمهر مصطفی امیری محسن حسامی فر
غزال رادمهر

سلام . من غزال رادمهر هستم کارشناس سامانه .
سوالات احتمالی خودتون رو میتونین از بخش زیر پیدا کنید ، در غیر اینصورت دکمه شروع چت را کلیک نمایید .

پنل عادی و پنل های ستاره دار از نظر کیفیت ارسال و خدمات ارائه شده یکی هستند.
سامانه پایه در یک فرصت ویژه رایگان شده و قیمت هر پیامک، 65 تومان میباشد.
تعرفه یک ستاره با پرداخت 299 هزار تومن هزینه اولیه به صورت یکساله، قیمت هر پیامک ، 49 تومان محاسبه میشه.
و در نهایت تعرفه دوستاره با پرداخت هزینه اولیه 499 هزار تومان به صورت یکساله، قیمت هر پیامک با توجه به خرید اعتبار متغیر می باشد.
در صورتی که میزان خرید اعتبار پیامک کمتر از 500 هزار پیامک باشد با تعرفه ی 43 تومان و خرید بیش از 500 هزار عدد پیامک، با تعرفه ی 39 تومان محاسبه خواهد شد.

سامانه ارسال پیامک تبلیغاتی برای سراسر کشور فعال بوده و تنها با دسترسی به وب و اینترنت برای دسترسی به ارسال الزامیه و موقعیت مکانی شما تاثیری نداره

بعد از ثبت نام برای هر کاربر یه خط تبلیغاتی با سرشماره ی5000 جهت ارسال پیامک فعال میشه و اگه نیاز به دریافت پیامک ندارین الزامی برای خط اختصاصی وجود نداره

شروع چت آنلاین