گزارش عملکرد 1400 پیام رسان منتشر شد !
مشاهده گزارش
کاربردهای خلاقانه پیامک تبلیغاتی
کاربردهای خلاقانه پیامک تبلیغاتی

محبوبیت پیامک تبلیغاتی به طور مداوم در حال افزایش در بین مشاغل مختلف است. این روزها کسب و کارها فارغ از وسعت فعالیتشان، به دلایلی مانند توانایی دسترسی به مخاطبان بی شمار و همچنین نره خوانده شدن بسیار بالا از پیامک تبلیغاتی برای بازاریابی و جذب مشتریان جدید استفاده می کنند.

با این حال، بازاریابی پیامکی امری فراتر از چندین پیام کوتاه ساده است. متن پیامک تبلیغاتی می تواند به روش های مختلفی برای کمک به رشد کسب و کار، ارائه خدمات به مشتریان، جمع آموری بازخورد و مسائل مختلف دیگری کمک کند. در این مقاله به برخی از کاربردهای خلاقانه پیامک انبوه تبلیغاتی و ویژگی های آن در بازاریابی پیامکی اشاره خواهیم کرد.

نظرسنجی پیامکی

استفاده از پنل اس ام اس برای جمع آوری نظرات مخاطبان و مشتریان تقریباً برای هر کسب و کاری مفید است. کاربران پنل اس ام اس نظرسنجی های خود را در قالب پیامک انبوه برای مخاطبان ارسال می کنند. مخاطبن نیز گزینه های مورد نظر خود را از طریق پیام کوتاه انتخاب کرده و به نظرسنجی پاسخ می دهند. از مزایای نظرسنجی پیامکی می توان به قابل مشاهده بودن نتایج نظرسنجی در هر لحظه اشاره کرد.

برای مثال خرده فروشان می توانند با استفاده از نظرسنجی پیامکی از مشتریان خود بپرسند که کدام یک از اقلام فروشگاه را بیشتر می پسندند و یا کافه ها و رستوران ها می توانند نحوه عملکرد کارکنان خود و میزان رضایت مشتریان را از طریق نظرسنجی پیامکی مورد سنجش قرار دهند.

مسابقه ی پیامکی

با استفاده از پنل اس ام اس می توان میزبان مسابقات مختلف شد.بسیاری از کسب و کارهای بزرگ در بازه های زمانی مختلف برای حفظ تعامل و ارتباط با مشتریان و دادن انگیزه ی مضاعف به مخاطبان برای حفظ ارتباط با برند آن ها، اقدام به برگذاری مسابقه ی پیامکی و یا قرعه کشی برای اهدای جوایز می کنند.

یکی از مزایای برگزاری مسابقه ی پیامکی می تواند این باشد که شماره هایی که در مسابقه شما شرکت می کنند می توانند به عنوان گزینه هایی با پتانسیل بیشتر برای تبلیغات شما در نظر گرفته شوند و در آینده شما برای این شماره ها نیز پیامک تبلیغاتی ارسال کنید.

تعامل دوطرفه پیامکی

یکی از مزایای انتخاب پنل اس ام اس برای برای تبلیغات، این است که شرایط را برای یک ارتباط دو طرفه فراهم می کند. به این معنی که تنها روش تبلیغات که قابلیت دریافت پاسخ رو به صورت فوری برای کسب و کارها امکان پذیر می کند، ارسال پیامک تبلیغاتی است.

این پاسخ ها گاهاً می توانند بسیار مفید واقع شوند. برای مثال رستورانی که اجرای موسیقی زنده را برای ایام تعطیل از طریق پیامک تبلیغ می کند، می تواند این امکان را به مشتریان بدهد که با ارسال عدد “1” فوراً یک میز را برای خود رزرو کنند. ارسال پیامک برای رزرو میز و یا دریافت هرگونه خدمات دیگر برای مشتریان بسیار ساده تر از تماس تلفنی و یا رزرو از طریق اینترنت خواهد بود.

ارسال پیامک گروهی

با استفاده از سامانه پیامکی، می توانید لیست مخاطبان خود را با توجه به معیارهای مختلف، تقسیم بندی کنید. برای کسب و کارهایی که مشتریان مختلف دارند، این گزینه ی بسیار مناسبی است. به عنوان مثال می توانید مشتریان ویژه ی خود را در قالب گروه VIP معرفی کرده و پیامک تبلیغاتی که برای این دسته از مشتریان ارسال می کنید را از سایر مخاطبان متمایز کنید.

برای درک بهتر کاربرد ارسال پیامک گروهی، یک مدرسه را در نظر بگیرید. این مدرسه برای ارتباط با والدین نیاز به تفکیک آن ها بر اساس کلاس های مختلف دارد تا بتواند مسائل مربوط به هر کلاس را با والدین دانش آموزان هر کلاس مطرح کند. علاوه بر این در صورت نیاز به ارسال پیامک به همه ی والدین نیز می تواند با انتخاب همه ی گروه ها پیامک تبلیغاتی خود را ارسال نماید.

جمع آوری اطلاعات

برای جمع آوری اطلاعات مشتریان، مانند آدرس ایمیل، روز تولد، آدرس محل زندگی و اطلاعاتی از این دست می توان از پیامک به عنوان سریع ترین پل ارتباطی استفاده نمود. بسیاری از کسب و کارها برای جمع آوری اطلاعات مشتریانشان به آن ها پیامک ارسال می کنند و از مشتریان می خواهند که اطلاعات مورد نیاز را در پاسخ برایشان ارسال نمایند. قطعاً این ساده ترین راه برای جمع آوری اطلاعات است تا این که از مشتریان خود بخواهید وارد یک وب سایت شوند و آن جا اطلاعات خود را وارد کنند.

ارسال پیامک زمان بندی شده

کاربران پنل اس ام اس می توانند با تنظیم متن پیامک و انتخاب زمان ارسال، در هر بازه ی زمانی که مد نظرشان است یامک تبلیغاتی ارسال نمایند.

به عنوان مثال می توانید در صورتی که آخر هفته به سامانه پیامکی دسترسی ندارید، از قبل تنظیمات مربوط به ارسال پیامک زمانبندی شده را اعمال کرده تا سامانه به صورت خودکار در زمان مدنظر شما اقدام به ارسال پیامک تبلیغاتی نماید.

تبریک تولد از طریق سامانه پیامکی

اگر اطلاعات مشتریان خود مانند تاریخ تولد آن ها را دارید، یکی از بهترین شرایط برای تبلیغات شما استفاده از اینگونه تاریخ های خاص است. می توانید در قالب پیامک تبلیغاتی خود یک پیشنهاد ویژه نیز به مشتری مورد نظر ارسال کنید تا علاوه بر تبریک تولد، هدیه ای نیز به مشتری داده باشید.

پاسخ خودکار با منشی پیامکی

با استفاده از سرویس منشی پیامکی موجود در پنل اس ام اس می توانید پاسخ های خودکار را برای پیامک های دریافتی تنظیم کنید. به این صورت که هروقت مخاطبی کلمه خاصی را به شماره ی اختصاصی پیامکی شما ارسال کند، سامانه به صورت خودکار پیامک مربوطه را در پاسخ ارسال می کند.

تنظیمات منشی پیامکی در هر زمان قابل تغییر است و همچنین شما می توانید بی نهایت کلمه و یا عبارت خاص را در منشی پیامکی برای ارسال پاسخ خودکار تنظیم کنید.

یادآوری های پیامکی

یادآوری های مسائل مختلف را می توان با استفاده از ارسال زمان بندی شده انجام داد. برای مثال پزشکان می توانند نوبت های بیماران را از طریق پیامک یک روز قبل و یا صبح روز مورد نظر به آن ها یادآوری کنند. همچنین می توان شرایطی را در نظر گرفت تا در صورتی که مخاطب نیاز به لغو نوبت و یا قرار ملاقات دارد بتواند با ارسال کد و یا کلمه ی خاصی این موضوع را به شما اطلاع دهد.

کاربردهای سامانه پیامکی بسیار متنوع است که متناسب با نیازهای هر کسب و کاری می تواند تغییر کند. اگر آماده ی تبلیغات از طریق پنل اس ام اس هستید و قصد دارید تا هرچه زودتر بازاریابی پیامکی خود را آغاز کنید، می توانید در کوتاه ترین زمان و تنها با ارسال عدد 111 به شماره 50002060 و یا کلیک بر روی لینک موجود در پایان همین صفحه، به صورت رایگان در سامانه پیامکی پیام رسان عضو شوید تا کارشناسان پشتیبانی جهت ارائه مشاوره های تبلیغاتی با شما تماس حاصل نمایند.

0/5 (0 نظر)

بیوگرافی نویسنده

سوگند ، دختر مهربون و پرانرژیه ، تو کارش هم خیلی با دقته و پشتکار کار داره. فارغ التحصیل رشته کامپیوتره و از سال 98 عضو خانواده موج شهر شده و با پشتکارش یکی از اعضای فعال گروه محسوب میشه. اگر موردی باشه که در جریانش نیست حتما پیگیری می کنه تا خودش هم اطلاعاتش رو تو اون زمینه کامل کنه. سوگند عاشق حیواناته و سعی می کنه ازشون حمایت کنه، علاوه بر کارش عاشق فیلم دیدن و کتاب خوندن هم هست، اوقات بیکاریش رو هم معمولا صرف فیلم دیدن یا رمان خوندن میکنه

ارسال نظر
دیدگاهی وجود ندارد
نظر و هرگونه سوالی را با ما در بخش نظرات به اشتراک بگذارید

شما اولین نفری باشین که نظر خود را ارسال کرده
در کمتر از 30 ثانیه ، رایگان ثبت نام کنید !
قبلا عضو شدم
درخواست شما با موفقیت ثبت گردید !
متاسفانه خطایی رخ داده ، دوباره امتحان کنید !
پیام رسان 7 روز هفته پاسخگوی شما میباشد !

تیم پشتیبانی پیام رسان ، آماده مشاوره تبلیغاتی و رفع مشکلات و پاسخگو به سوالات شما هستند .

بیتا فرهمند شیما سخاوتی محسن حسامی فر نیکان امینی
شیما سخاوتی

سلام . من شیما سخاوتی هستم کارشناس سامانه .
سوالات احتمالی خودتون رو میتونین از بخش زیر پیدا کنید ، در غیر اینصورت دکمه شروع چت را کلیک نمایید .

پنل عادی و پنل های ستاره دار از نظر کیفیت ارسال و خدمات ارائه شده یکی هستند.
سامانه پایه در یک فرصت ویژه رایگان شده و قیمت هر پیامک، 65 تومان میباشد.
تعرفه یک ستاره با پرداخت 299 هزار تومن هزینه اولیه به صورت یکساله، قیمت هر پیامک ، 49 تومان محاسبه میشه.
و در نهایت تعرفه دوستاره با پرداخت هزینه اولیه 499 هزار تومان به صورت یکساله، قیمت هر پیامک با توجه به خرید اعتبار متغیر می باشد.
در صورتی که میزان خرید اعتبار پیامک کمتر از 500 هزار پیامک باشد با تعرفه ی 43 تومان و خرید بیش از 500 هزار عدد پیامک، با تعرفه ی 39 تومان محاسبه خواهد شد.

سامانه ارسال پیامک تبلیغاتی برای سراسر کشور فعال بوده و تنها با دسترسی به وب و اینترنت برای دسترسی به ارسال الزامیه و موقعیت مکانی شما تاثیری نداره

شماره همراه ثبت نامی تنها جهت تائید احراز هویت و دریافت کد فعالسازی ست والزامی نداره که شماره همراه به نام خودتون باشه ،در صورتی که خط همراه اول ندارین می تونین از شماره ی دوستان یا آشنایانی که بهشون اعتماد دارین، استفاده کنین.
فقط در نظر داشته باشین خط مورد نظرتون باید در دسترس باشه، چون کد فعالسازی به خط همراه اول ارسال می شه و شما باید برای ادامه ی ثبت نامتون به این کد دسترسی داشته باشین.

بعد از ثبت نام برای هر کاربر یه خط تبلیغاتی با سرشماره ی5000 جهت ارسال پیامک فعال میشه و اگه نیاز به دریافت پیامک ندارین الزامی برای خط اختصاصی وجود نداره

شروع چت آنلاین