گزارش عملکرد 1400 پیام رسان منتشر شد !
مشاهده گزارش

با توجه به افزایش تخلفات مربوط به خطوط خدماتی و استفاده از آن جهت پیامک انبوه و پیامک تبلیغاتی، مخابرات قوانین جدید و سخت‌گیرانه‌ تری را برای این خطوط وضع نموده است.

بر این اساس اخیراً مخابرات شماره‌های اختصاصی مربوط به هیئت ها، مساجد و تکیه ها را از لیست شماره‌های خدماتی خارج نموده است.

قبل از این نیز شماره‌های اختصاصی که در سال 94 خدماتی شده بودن از لیست شماره‌های خدماتی خارج شده بودند.

به نظر می رسد مخابرات در حال ایجاد ساز و کار جدیدی برای خدماتی سازی و همچنین نظارت روی پیامک های ارسالی از این شماره‌ها را دارد. طبق صحبت های اولیه با مخابرات تا مهر ماه مجدداً امکان خدماتی سازی خطوط فراهم خواهد شد.

متأسفانه در این بین برخی از کاربرانی که از شماره‌های خود به صورت کاملاً قانونی جهت ارسال پیامک خدماتی نیز استفاده می کردند نیز با مشکلاتی مواجه شده اند.

همان طور که می دانید روال خدماتی شدن خط و نظارت بر پیامک های آن کاملاً در اختیار مخابرات بوده و از اختیارات سامانه ارسال پیامک خارج است، به همین دلیل رفع این مشکلات از دسترس سامانه خارج می باشند و به صورت سراسری در کل کشور وجود دارد.

همکاران ما دائماً با مخابرات در ارتباط هستند تا هرچه سریع‌تر برای این موضوع با مخابرات به توافقاتی برسند.

به امید همکاری بیشتر

سامانه پیامک پیام رسان

0/5 (0 نظر)

بیوگرافی نویسنده

سپیده، دختر بهار، متولد اولین روز عید نوروز، که در رشته ی مدیریت بازرگانی تحصیل کرده و جزو اولین افرادی هست که به عنوان پشتیبان به تیم پیام رسان پیوست. از خصلت های مهم سپیده، پیگیر و دلسوز بودنشه که باعث شده همیشه به عنوان یک پشتیبان قوی ، تو کارش موفق باشه. از نگاه این دختر بهار، زمانی پشتیبانی معنا پیدا میکنه که تا زمان رفع شدن مشکل، کنار فرد باشه و با ارائه راه حل های درست ، اون مشکل حل بشه. همونطور که از اسمش پیداست به معنای واقعی پشتیبان باشه. سپیده قلب مهربونی داره که با وجود فرسنگ ها فاصله از تیم، همیشه گرامای حضورش حس میشه. و با همین رو حیه ای که داره عاشق کارهای هنریه و همیشه دنبالشون میکنه.

ارسال نظر
دیدگاهی وجود ندارد
نظر و هرگونه سوالی را با ما در بخش نظرات به اشتراک بگذارید

شما اولین نفری باشین که نظر خود را ارسال کرده
در کمتر از 30 ثانیه ، رایگان ثبت نام کنید !
قبلا عضو شدم
درخواست شما با موفقیت ثبت گردید !
متاسفانه خطایی رخ داده ، دوباره امتحان کنید !
پیام رسان 7 روز هفته پاسخگوی شما میباشد !

تیم پشتیبانی پیام رسان ، آماده مشاوره تبلیغاتی و رفع مشکلات و پاسخگو به سوالات شما هستند .

بیتا فرهمند هاله کرامتی مصطفی امیری نیکان امینی
هاله کرامتی

سلام . من هاله کرامتی هستم کارشناس سامانه .
سوالات احتمالی خودتون رو میتونین از بخش زیر پیدا کنید ، در غیر اینصورت دکمه شروع چت را کلیک نمایید .

پنل عادی و پنل های ستاره دار از نظر کیفیت ارسال و خدمات ارائه شده یکی هستند.
سامانه پایه در یک فرصت ویژه رایگان شده و قیمت هر پیامک، 65 تومان میباشد.
تعرفه یک ستاره با پرداخت 299 هزار تومن هزینه اولیه به صورت یکساله، قیمت هر پیامک ، 49 تومان محاسبه میشه.
و در نهایت تعرفه دوستاره با پرداخت هزینه اولیه 499 هزار تومان به صورت یکساله، قیمت هر پیامک با توجه به خرید اعتبار متغیر می باشد.
در صورتی که میزان خرید اعتبار پیامک کمتر از 500 هزار پیامک باشد با تعرفه ی 43 تومان و خرید بیش از 500 هزار عدد پیامک، با تعرفه ی 39 تومان محاسبه خواهد شد.

سامانه ارسال پیامک تبلیغاتی برای سراسر کشور فعال بوده و تنها با دسترسی به وب و اینترنت برای دسترسی به ارسال الزامیه و موقعیت مکانی شما تاثیری نداره

شماره همراه ثبت نامی تنها جهت تائید احراز هویت و دریافت کد فعالسازی ست والزامی نداره که شماره همراه به نام خودتون باشه ،در صورتی که خط همراه اول ندارین می تونین از شماره ی دوستان یا آشنایانی که بهشون اعتماد دارین، استفاده کنین.
فقط در نظر داشته باشین خط مورد نظرتون باید در دسترس باشه، چون کد فعالسازی به خط همراه اول ارسال می شه و شما باید برای ادامه ی ثبت نامتون به این کد دسترسی داشته باشین.

بعد از ثبت نام برای هر کاربر یه خط تبلیغاتی با سرشماره ی5000 جهت ارسال پیامک فعال میشه و اگه نیاز به دریافت پیامک ندارین الزامی برای خط اختصاصی وجود نداره

شروع چت آنلاین